Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.02.2003, 11:53   #1
Pluton
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2003
Lokalizacja: T-ow
Posty: 5
Pluton w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Problem z HP 9340

Mam problem z nagrywarka HP 9340 (4x4x32) w czasie formatowania rw Datexa 1-4x wyskakuje mi w Nero (sprawdzalem kilka wersji ale mam najnawsza) bład "Power calibration error" czy cos w tym stylu. I nie wiem co jest. Instalowalem Aspi z cdrinfo.i nic. A jeszcze jedno, formatowalem dysk i przed formatem dzialalo mi wszystko na XP a teraz mam i XP i ME i na obu systemach nie dziala. Jednym slowem MASA ENERGI PSU W DUPE.

Dzieki za odpowiedz .
__________________
Pluton
Pluton jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.02.2003, 12:45   #2
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
1. Ten topic powinieneś umieścić dziale cdr
2. Zapewne koniec twojej nagrwarki nadchodzi
A czy przy nagrywaniu jest ok?
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline  
Stary 08.02.2003, 13:19   #3
Pluton
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2003
Lokalizacja: T-ow
Posty: 5
Pluton w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z HP 9340

1. Nie wiedzialem
2. Ale przed formatem chodzila idealnie nic to jak zepsula sie w ciagu 6 godzin.
3.Nie nagrywalem plytek po formacie R-ek tylko RW jak narazie i mam ten problem
__________________
Pluton
Pluton jest offline  
Stary 08.02.2003, 13:39   #4
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Powinieneś spróbować innego nosnika(powaznie)!
Także sprawdziłbym czy nagrywa poprawnie płytki cdr!
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline  
Stary 08.02.2003, 15:51   #5
Pluton
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2003
Lokalizacja: T-ow
Posty: 5
Pluton w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post HP 9340

CDR nagrywa idealnie problemy ma przy RW datex 1-4x przy kasowaniu i nagrywaniu, znowusz probowalem zmazac RW ezperanzy i zmazalo bez bledu, tylko dlaczego na datexach tach chodzi przed formatem obslugiwalo wszystkie nosniki
__________________
Pluton
Pluton jest offline  
Stary 08.02.2003, 17:16   #6
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To wiesz już są kaprysy twojej już niestety nie za nowej nagrywarki.....
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline  
Stary 08.02.2003, 20:02   #7
Pluton
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2003
Lokalizacja: T-ow
Posty: 5
Pluton w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
HP 9340

A da sie to jakos naprawic czy juz ende z rw
__________________
Pluton
Pluton jest offline  
Stary 08.02.2003, 20:18   #8
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,853
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Albo ja tu czegos nie kapuje albo nie nagrywa ci tylko na rw datexach? Jesli tak jest to po co tak uparles sie na tych plytkach, przeciez to nic porzadnego a sam piszesz ze np na esperach ci dziala. Ten komunikat z nero mowi ze nagrywarka nie moze skalibrowac lasera na tych plytkach, wiec przyczyna moga byc albo zwalone plytki albo nagrywara. Nie ma nic dziwnego w tym ze tanie cdrw nagle nie daja sie wypalac, taki juz ich urok wynikajacy z ich ceny.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 09.02.2003, 14:09   #9
Pluton
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2003
Lokalizacja: T-ow
Posty: 5
Pluton w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z HP 9340

Tak ale
1. mam ich chyba z 19
2. Przed formatowaniem dysku i zmiany wina dzialalo elegancko wszystkie mazalo i nagrywalo.
__________________
Pluton
Pluton jest offline  
Stary 09.02.2003, 21:59   #10
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,853
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Re: Problem z HP 9340

Cytat:
Pluton napisa***322;(a)
Tak ale
1. mam ich chyba z 19
2. Przed formatowaniem dysku i zmiany wina dzialalo elegancko wszystkie mazalo i nagrywalo.
No to faktycznie mozna sie wkurzyc. Probuj nagrywac innym softem, mozesz przeczyscic optyke w nagrywarce a ostatecznie sprobuj z kims wymienic sie tymi plytkami - moze u kumpla beda chodzic.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 10.02.2003, 07:36   #11
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Problem z HP 9340

Cytat:
Pluton napisa***322;(a)
Tak ale
1. mam ich chyba z 19
2. Przed formatowaniem dysku i zmiany wina dzialalo elegancko wszystkie mazalo i nagrywalo.
Problem znany przerabiałem go, wina płytek.
Nawet jak uda Ci się skasować lub nagrać te płyty, to powróci po pewnym czasie - urok CD-RW, jedyne co pozostaje to zamienienie się z kimś u którego chodzą bez problemu.

Pozdrawiam
para jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.