Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.07.2005, 12:01   #16
lolapaloza
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika lolapaloza
 
Data rejestracji: 12.07.2005
Posty: 7
lolapaloza w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Podłączś się pod temat.
Nagrałem sobie składankę Audio i stacjonarny odtwarzacz CD nie chce jej odtwarzać. Po włożeniu do niego płyty pokazuje mi ilość utworów, ale w momencie gdy naciskam "Play" nic sie nie dzieje. Na komputerze odtwarza dobrze (na różnych napędach optycznych - CD, DVD).
Nagrywałem tak jak zawsze na innych nagrywarkach - programem Nero > Audio i bezpośrednio z mp3 (program sam konwertuje plik do odpowiedniego formatu). Na innej nagrywarce nie było problemu, a teraz zonk.
Nagrywarka to LG GSA 4163b z biosem 105. Płyta Omega CD-R 700MB.
Macie jakieś sugestie?
Z góry dziekuję.
__________________
"I'm Your hate, when You want love"
Sad, but true.
lolapaloza jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.07.2005, 12:23   #17
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
zobacz jak będzie na innych płytach.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Stary 30.07.2005, 14:39   #18
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,889
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez lolapaloza
... Płyta Omega CD-R 700MB.
Macie jakieś sugestie?
Z góry dziekuję.
Zapewne tanszych i gorszych juz w sklepie nie bylo?
Nie szkoda ci nerwow dla tych raptem moze 20gr roznicy?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 30.07.2005, 15:23   #19
lolapaloza
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika lolapaloza
 
Data rejestracji: 12.07.2005
Posty: 7
lolapaloza w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Zapewne tanszych i gorszych juz w sklepie nie bylo?
Nie szkoda ci nerwow dla tych raptem moze 20gr roznicy?
Tyle, że na poprzedniej nagrywarce wypaliłem wiele Omeg i ani razu nie było problemu.
__________________
"I'm Your hate, when You want love"
Sad, but true.
lolapaloza jest offline  
Stary 30.07.2005, 15:49   #20
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez lolapaloza
Podłączś się pod temat.
Nagrałem sobie składankę Audio i stacjonarny odtwarzacz CD nie chce jej odtwarzać. Po włożeniu do niego płyty pokazuje mi ilość utworów, ale w momencie gdy naciskam "Play" nic sie nie dzieje. Na komputerze odtwarza dobrze (na różnych napędach optycznych - CD, DVD).
Nagrywałem tak jak zawsze na innych nagrywarkach - programem Nero > Audio i bezpośrednio z mp3 (program sam konwertuje plik do odpowiedniego formatu). Na innej nagrywarce nie było problemu, a teraz zonk.
Nagrywarka to LG GSA 4163b z biosem 105. Płyta Omega CD-R 700MB.
Macie jakieś sugestie?
Z góry dziekuję.
Cytat:
Napisany przez lolapaloza
Tyle, że na poprzedniej nagrywarce wypaliłem wiele Omeg i ani razu nie było problemu.
Kup troche lepsze plyty bo ogolnie wiadomo ze omegi to badziew i nagraj X16 powinno byc ok.
niewiem jak u ciebie w miescie ,ale u mnie full wypas Verbatim pastel z kija kosztuje 90gr zwykly 80gr ,zwykle cdki teraz sa tansze od barszu wiec niema co zalowac 20 groszy

Ostatnio zmieniany przez Yarozelsky : 30.07.2005 o godz. 16:00
 
Stary 30.07.2005, 19:24   #21
lolapaloza
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika lolapaloza
 
Data rejestracji: 12.07.2005
Posty: 7
lolapaloza w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Spróbuje w takim razie na lepszej plycie.
I wcale tych 20 gr nie żałuje, tylko porównuje do poprzedniej mojej nagrywarki, która paliła te płytki bez problemu.
Pozdrawiam
__________________
"I'm Your hate, when You want love"
Sad, but true.
lolapaloza jest offline  
Stary 31.07.2005, 17:53   #22
lolapaloza
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika lolapaloza
 
Data rejestracji: 12.07.2005
Posty: 7
lolapaloza w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie widzę nigdzie opcji edycji własnego postu, więc pisze post pod postem, za co przepraszam.
Nagrałem składankę audio na płytce Verbatim z prędkościa 8x i teraz ładnie odtwarza na wieży. Dzięki za podpowiedzi.
Pozdr.
__________________
"I'm Your hate, when You want love"
Sad, but true.
lolapaloza jest offline  
Stary 17.08.2005, 19:20   #23
yuhri
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.08.2005
Posty: 1
yuhri w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam taki proble: dotychczas nagrywałem płytki audio na LG 16x i lite-onie 1673S i chodziły bez problemu- zawsze z max prędkością.nie było buffer underrun czy problemów z odczytem-nawwet na starych odtwqarzaczach stacjonarnych. po tyma jak dołożyłem Samsunga 120 i kontroler FireWire zaczęły się problemy. dotyczą one obu nagrywarek- spadek buforu, kasacja płytek, nie przchodzi weryfikacji - wywala 100000 błędów odczytu, płytek wogóle nie czyta żaden odtwarzacz.
konfig mojego grata:
IDE 1
MASTER - SAMSUNG SP 1213N
SLAVE - SEAGATE ST 3600015A
IDE2
Master LiteOn DVDRW SOHW1673S bios JS07
Slave LG CD-RW GCE 8160 bios 2.01.

LG służy jako cd-rom
nagrywam przy pomocy NERO 6.6.0.5.

bardzo prosze o pomoc, nagrywam głównie audio i ta sytuacja bardzo mnie denerwuje.
yuhri jest offline  
Stary 17.08.2005, 23:51   #24
smykus_likas
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 22.07.2003
Lokalizacja: Wroclaw
Posty: 248
smykus_likas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zamien seagate'a z samsungiem i ustaw hdd jako master. Powinno pomoc. Mozesz zrobic jeszcze inaczej: na ide1 hdd (M) lg (S) na ide2 dwie nagrywarki dvd
__________________
Pozdrawiam
smykus_likas jest offline  
Stary 19.08.2005, 07:15   #25
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
@yuhri

Sprawdź napięcia - może zasilacz przestał wyrabiać.
Nie ma konfliktów w managerze urządzeń?
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.