Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.10.2003, 16:26   #46
pw
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.01.2003
Posty: 32
pw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmmm
Jasne że powinni dać Ci nową...
Z tego co wiem i przeczytałem tu na forum to u innych osób wyglądało to tak że wymieniali na nową. A czy ja wiem czy to serwis czy sklep?
I ci I ci nie są aniołkami...

Pozdrawiam
PW

pw jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.10.2003, 16:28   #47
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
pw napisa***322;(a)
Hmmm
Jasne że powinni dać Ci nową...
Z tego co wiem i przeczytałem tu na forum to u innych osób wyglądało to tak że wymieniali na nową. A czy ja wiem czy to serwis czy sklep?
I ci I ci nie są aniołkami...

Pozdrawiam
PW

Każdy dba o swoje 4 litery, a wydanie nowego sprzętu jest stratą, a dla Nas zyskiem...
SEBAW jest offline  
Stary 20.10.2003, 16:45   #48
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pw napisa***322;(a)
Hmmm
Jasne że powinni dać Ci nową...
Z tego co wiem i przeczytałem tu na forum to u innych osób wyglądało to tak że wymieniali na nową. A czy ja wiem czy to serwis czy sklep?
I ci I ci nie są aniołkami...

Pozdrawiam
PW

Owszem, zgadzam sie, powinni dac, a przynajmniej naprawic a nie "naprawic", Ale w serwisie a nie w sklepie. Jesli mam miec pretensje do kogos to tylko do Teac Polska.
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 25.10.2003, 07:07   #49
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Powinienieś iść do tego serwisu i powiedzieć im mają to task naprawić aby czytał tą tłoczoną płytkę itd. Jak nie niech wymienią. U mnie pomogło (znaczy koledze) zmienili BIOS na 1,0D . Ale tłoczonych płyt nie czyta. A co najlepsze jest jeszcze na nagrywarce stara plomba
Piterniel jest offline  
Stary 27.10.2003, 20:42   #50
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odgrzewam troche temat... znow oddaje nagryware do serwisu, tym razme przygotowalem sie. Opisalem dokladnie problem, dolaczylem nagrana plytke (z bledami) dolaczylem 2 tloczone cd ktorych nie czyta i niech mi sprubuja powiedziec "nie" .
A tak apropos, czy ktos wie gdzie sie miesci servis Teaca w PL, czy jest ich kilka?
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 28.10.2003, 14:12   #51
SeeCoo
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika SeeCoo
 
Data rejestracji: 23.09.2003
Posty: 5
SeeCoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja juz nie mam sily do mojej palarki
w poniedzialek mialem ja oddac do serwisu i teraz nie wiem czy sie tego wystraszyla czy co
a sprawa wyglada tak: pomyslalem ze wroce do wczesniejszego biosu przed oddaniem, tak zeby nie mieli sie do czego doczepic. A tu ku mojemu zaskoczeniu odzyla
nagrywa teraz plyty rw z max predkoscia 12 nawet te ktorych nie potrafila strawic x4, a i udalo mi sie nagrac zwykla plytke x40 pojawilo sie parenascie zoltych kwadracikow ale i tak jest to jakis postep, wczesniej tylko palila x24 a to i tak nie zawsze :chytry:
i co tu teraz zrobic 8)
SeeCoo jest offline  
Stary 28.10.2003, 18:03   #52
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
SeeCoo napisa***322;(a)
ja juz nie mam sily do mojej palarki
w poniedzialek mialem ja oddac do serwisu i teraz nie wiem czy sie tego wystraszyla czy co
a sprawa wyglada tak: pomyslalem ze wroce do wczesniejszego biosu przed oddaniem, tak zeby nie mieli sie do czego doczepic. A tu ku mojemu zaskoczeniu odzyla
nagrywa teraz plyty rw z max predkoscia 12 nawet te ktorych nie potrafila strawic x4, a i udalo mi sie nagrac zwykla plytke x40 pojawilo sie parenascie zoltych kwadracikow ale i tak jest to jakis postep, wczesniej tylko palila x24 a to i tak nie zawsze :chytry:
i co tu teraz zrobic 8)
Szukaj winy w systemie: założ na nowo windę.
To są naprawdę bardzo dobre nagrywarki - tylko czasami płytek brak. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 28.10.2003, 18:27   #53
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
mr_spock napisa***322;(a)
Jesli mam miec pretensje do kogos to tylko do Teac Polska.
mam bardzo niskie zdanie o Teac Polska - dzwonie kiedys do nich z pytaniem o powolna smierc mojej spawary i o wspolprace z WinOnCD
-Pan sie mnie pyta o model
-w58e
-a z jaka predkoscia powinna ona nagrywac? - pada pytanie. biorac pod uwage ilosc modeli spawar ktore Teac wypuscil i ich oznaczenie to malo z krzesla nie spadlem
malo tego - Pan Z Serwisu zaproponowal mi wymiana firmwaru "na najnowszy orginalny" - chyba powinien wiedziec ze do tej jednej spawary Teaca NIGDY nie wyszedl update firmwaru

oczywiscie w zadnej kwestii nie otrzymalem pomocy...

a byl kiedys Teac taka pozadna firma...
nimal jest offline  
Stary 28.10.2003, 21:35   #54
SeeCoo
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika SeeCoo
 
Data rejestracji: 23.09.2003
Posty: 5
SeeCoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
esem napisa***322;(a)
Szukaj winy w systemie: założ na nowo windę.
To są naprawdę bardzo dobre nagrywarki - tylko czasami płytek brak. 8)
juz dawno wykluczone :chytry:
az tak dobrze z nia nie jest, nagrywalem x40 plytke verbatimke
o plytach za zeta nie bede sie wypowiadal
aa i nie powiem ...... ze mi nie pasuje ponowne nagrywanie rw x12
SeeCoo jest offline  
Stary 28.10.2003, 21:46   #55
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
nimal napisa***322;(a)
mam bardzo niskie zdanie o Teac Polska - dzwonie kiedys do nich z pytaniem o powolna smierc mojej spawary i o wspolprace z WinOnCD
-Pan sie mnie pyta o model
-w58e
-a z jaka predkoscia powinna ona nagrywac? - pada pytanie. biorac pod uwage ilosc modeli spawar ktore Teac wypuscil i ich oznaczenie to malo z krzesla nie spadlem
malo tego - Pan Z Serwisu zaproponowal mi wymiana firmwaru "na najnowszy orginalny" - chyba powinien wiedziec ze do tej jednej spawary Teaca NIGDY nie wyszedl update firmwaru

oczywiscie w zadnej kwestii nie otrzymalem pomocy...

a byl kiedys Teac taka pozadna firma...
To ze jakis cieć siedzial przy telefonie mozna im wybaczyc, moze prawdziwy pracownik skoczyl na wc W wielu firmach jest tak, ze koles przy telefonie ma srednia orientacje w sprzecie, powie ci adres, procedure serwisowania itd, ale nie takie szczeguly.

Dzisiaj oddalem nagryware (znow) tak jak zapowiadalem, przynioslem pliczek plyt, nagrywanych, tloczonych itd, przygotowalem sie na ich strate, a sprzedawca nawet nie wziol. Wsadzil jedna z nich dla formalnosci do swojego napedu, pomieszal w folderach i oddal, zabral tylko kartke na ktorej spisalem "co mnie gryzie".
Troche mnie to zdziwilo, ale niech bedzie, byle bylo wszystk ok.

Adres do Teac chcialem, bo pomyslalem sobie, ze jak mi znow odesla ja nie dzialajaca, to bym im szybe wybil tym napedem, kazdy uzytkownik wie, ze ten naped jest NAPRAWDE CIEZKI

JEsli chodzi o sprawe biosu, to jakis kruczek w tym jest, dlaczego by mieli wracac do starszej wersji, mi wsadzili 1.0D a mialem 1.0H. Nie mi jednemu zmienili bios do tej wersji...
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 30.10.2003, 17:15   #56
NINJA
Bywalec
 
Avatar użytkownika NINJA
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: KRAKÓW
Posty: 29
NINJA w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
pw napisa***322;(a)
Hehehe z serwisem ??
Nie chciało mi się czekać, a poza tym nie mogę żyć bez nagrywarki bo mam za dużo spraw do załatwiania codziennie z jej udziałem. (Przenoszę duże pliki)
Ale załatwiłem to tak: - jeszcze tylko wspomnę, że normalnie boki z gości można zrywać...

OK jak to załatwiłem:
Ponieważ moja nagrywarka miała tylko rok gwarancji - co strasznie mnie zdziwiło nawet już przy zakupie - to nie stety nie mogła iść sobie tak po prostu do serwisu. Musiałbym bulić, a z tego co czytałem we wcześniejszych postach to jajczęściej ta opisana awaria łączyła się z WYMIANĄ NAGRYWARKI (jeśli była na gwarancji) Jak by było u mnie to nie wiem. W każdym bądź razie dogadałem się z kolesiami ze sklepu w którym kupowałem że sprzedam im tą rypnięta za 50zł. No a kolesie bez przerwy powtarzali że: "no to my sprzedamy ją na części..." hehehe. Ok kupili ją, ja kupiłem nową i sprawa była by zakończona gdyby nie mały szczegół...
Otóż TEAC'a kupowałem w wersji box. I to owe pudełeczko bardzo przypadło mi do "gustu", a że idealnie, wręcz, pasowało na przesyłkę pocztową którą muszę zrealizować to bardzo chciałem je zatrzymać. A tu niespodzianka. Oglądam się a pudełko które stało jeszcze chwilke temu obok mnie już nie stoi... ?? Rozglądam się i znajduje je wzrokiem w "kantorku" serwisanta. Co strasznie mnie zdziwiło. Kiedy i jak koleś wziął owe pudełko nie mam pojęcia ?? Może zbyt rozgarnięty byłem. ALE.. Uderzam do kolesia z tekstem, że skoro na części ją sprzedadzą to poprosiłbym o zwrot pudełka. Podałem przyczynę i się zaczeło!!! Kolesia normalnie wryło i przez 10 sekund nie potrafił wykrztusić słowa. Po czym udał się na zaplecze i wynosi mi pudełko od nowego liteon'a (za małe oczywiście - jak dle mnie) No to koles szuka dalej. W pewnym monencie wychodzi i zaczyna coś zamylać że mu jeszcze te pudełko do czegoś tam będzie potrzebne i że tak serwisant mówi i że coś tam jeszcze. W sumie tak bełkotał, że ledwo coś mogłem usłyszeć, a przed chwilą tak dziarsko oponował że nic już nie mogł zrobić jak już jest po gwarancji...
Ale ja przy swoim. Chce pudełko i kropka. No to szuka dalej. Zaczeło szukac już dwóch. Szukają szukają, w końcu wychodzą z pudełkiem od liteon 48 24 48. Fakt jest faktem że było takie same wielkością jak od TEAC'a. No nic.. Nie pozostało mi nic innego jak zabrać to pudełko od "litka" obrucić się na pięcie i wyjść. HEHEHE ale ubaw miałem po prostu niezły. Pewnie na zapleczu wyciągneli jakiegoś "litka" starego a pudełko dali mi. Ale po co to nie wiem.
Pewnie mają nadzieję iż uda im się naprawić mojego TEAC w540e i opchną go ponownie jako wersję box. Z tym że nie oddałem im żadnych kabelków i innego wyposarzenia 'box'. HEHEHE - Jazda i teraz ostrzeżenie:

NIE KUPOWAĆ W SZCZECINIE W SKLEPIE "BACKUP" NAGRYWARKI FIRMY TEAC w540e NIE WAŻNE CZY OEM CZY BOX -----

zaraz jeszcze taki topik centralnie na forum napiszę......


Do panów z "backupa" jeśli przeglądaja ten serwis:
NIE RÓBCIE LUDZI W KONIA BO WAM SIĘ TO ŹLE ODBIJE !!!
Prawdopodobnie to na te nagrywarke bylo 24 miechy gwaracji a sklep dal ci 12 kumpel tym chandlowal to na BOXa zawsze dawal 24 miechy a na OEM 12.Wiec twoja nagrywarka poszla do serwisu proucenta i dostana nowke ktora sprzedadza jako BOX lub OEM z 12 miesieczna gwarancja. to tyle
__________________
PEACE
NINJA jest offline  
Stary 06.11.2003, 17:00   #57
kaleba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.11.2003
Posty: 4
kaleba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LOL

Czytałem wasze wspisy i jak slyszalem co serwis robil to mi sie smiac chciało niestety mnie równie dopadł syndrom "rocznego TEAC-a" własnie otrzymałem ją z serwisu. Nowe plomby więc była otwierana... O dziwo bios zostal ten sam a byl 1.0K wypalam płytke i h..... ten sam problem. Czy ktoś może wysłał maila do TEAC POLSKA i dowiedzial sie coś w tej sprawie bo to jest godne politowania. Po TEAC spowdziewalem sie wiecej anizeli tylko rok... POZDRO
__________________
DARO
kaleba jest offline  
Stary 06.11.2003, 17:08   #58
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: LOL

Cytat:
kaleba napisa***322;(a)
Czytałem wasze wspisy i jak slyszalem co serwis robil to mi sie smiac chciało niestety mnie równie dopadł syndrom "rocznego TEAC-a" własnie otrzymałem ją z serwisu. Nowe plomby więc była otwierana... O dziwo bios zostal ten sam a byl 1.0K wypalam płytke i h..... ten sam problem. Czy ktoś może wysłał maila do TEAC POLSKA i dowiedzial sie coś w tej sprawie bo to jest godne politowania. Po TEAC spowdziewalem sie wiecej anizeli tylko rok... POZDRO
Maili to oni dostaja na pewno setki dziennie. Ja bym tam zadzwonil, a najchetniej sie przeszedl. Gdzies we wczesniejszym poscie pytalem czy ktos wie gdzie oni sie mieszcza - w jakim miescie.
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 06.11.2003, 17:53   #59
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
He... znalazlem! Adresu nie ma, tylko telefon "Polen Support"
Sądzac po nr. to jest gdansk, lub okolice - nord side, moje miasto
Jutro sobie zatelefonuje.
Dla zainteresowanych http://www.teac.de/dspd/pl/support/index.html
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 27.11.2003, 13:45   #60
Vavoom
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Vavoom
 
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 229
Vavoom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
Moze niech ktos z forumowiczow odda pierwszy nagrywarke do serwisu, jak uwzgladnia gwarancje to reszta tez to zrobi, to tak zeby wszyscy nie czekali 2 tygodnie min. na odpowiedz "NIE!"
Ja oddałem. Może jeszcze w tym roku dadzą odpowiedź :-) Zobaczymy jak będzie. Jeśli chodzi o nagrywanie max. 16x to nie było z moim Teackeim nigdy żadnych problemów.
Vavoom jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.