Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.10.2003, 07:22   #31
misz_masz
KiNgOfOcEaN
 
Avatar użytkownika misz_masz
 
Data rejestracji: 06.09.2002
Lokalizacja: kretowisko w centrum kraju :-)
Posty: 928
misz_masz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pw napisa***322;(a)
Hehehe z serwisem ??
Nie chciało mi się czekać, a poza tym nie mogę żyć bez nagrywarki bo mam za dużo spraw do załatwiania codziennie z jej udziałem. (Przenoszę duże pliki)
Ale załatwiłem to tak: - jeszcze tylko wspomnę, że normalnie boki z gości można zrywać...

OK jak to załatwiłem:
Ponieważ moja nagrywarka miała tylko rok gwarancji - co strasznie mnie zdziwiło nawet już przy zakupie - to nie stety nie mogła iść sobie tak po prostu do serwisu. Musiałbym bulić, a z tego co czytałem we wcześniejszych postach to jajczęściej ta opisana awaria łączyła się z WYMIANĄ NAGRYWARKI (jeśli była na gwarancji) Jak by było u mnie to nie wiem. W każdym bądź razie dogadałem się z kolesiami ze sklepu w którym kupowałem że sprzedam im tą rypnięta za 50zł. No a kolesie bez przerwy powtarzali że: "no to my sprzedamy ją na części..." hehehe. Ok kupili ją, ja kupiłem nową i sprawa była by zakończona gdyby nie mały szczegół...
Otóż TEAC'a kupowałem w wersji box. I to owe pudełeczko bardzo przypadło mi do "gustu", a że idealnie, wręcz, pasowało na przesyłkę pocztową którą muszę zrealizować to bardzo chciałem je zatrzymać. A tu niespodzianka. Oglądam się a pudełko które stało jeszcze chwilke temu obok mnie już nie stoi... ?? Rozglądam się i znajduje je wzrokiem w "kantorku" serwisanta. Co strasznie mnie zdziwiło. Kiedy i jak koleś wziął owe pudełko nie mam pojęcia ?? Może zbyt rozgarnięty byłem. ALE.. Uderzam do kolesia z tekstem, że skoro na części ją sprzedadzą to poprosiłbym o zwrot pudełka. Podałem przyczynę i się zaczeło!!! Kolesia normalnie wryło i przez 10 sekund nie potrafił wykrztusić słowa. Po czym udał się na zaplecze i wynosi mi pudełko od nowego liteon'a (za małe oczywiście - jak dle mnie) No to koles szuka dalej. W pewnym monencie wychodzi i zaczyna coś zamylać że mu jeszcze te pudełko do czegoś tam będzie potrzebne i że tak serwisant mówi i że coś tam jeszcze. W sumie tak bełkotał, że ledwo coś mogłem usłyszeć, a przed chwilą tak dziarsko oponował że nic już nie mogł zrobić jak już jest po gwarancji...
Ale ja przy swoim. Chce pudełko i kropka. No to szuka dalej. Zaczeło szukac już dwóch. Szukają szukają, w końcu wychodzą z pudełkiem od liteon 48 24 48. Fakt jest faktem że było takie same wielkością jak od TEAC'a. No nic.. Nie pozostało mi nic innego jak zabrać to pudełko od "litka" obrucić się na pięcie i wyjść. HEHEHE ale ubaw miałem po prostu niezły. Pewnie na zapleczu wyciągneli jakiegoś "litka" starego a pudełko dali mi. Ale po co to nie wiem.
Pewnie mają nadzieję iż uda im się naprawić mojego TEAC w540e i opchną go ponownie jako wersję box. Z tym że nie oddałem im żadnych kabelków i innego wyposarzenia 'box'. HEHEHE - Jazda i teraz ostrzeżenie:

NIE KUPOWAĆ W SZCZECINIE W SKLEPIE "BACKUP" NAGRYWARKI FIRMY TEAC w540e NIE WAŻNE CZY OEM CZY BOX -----

zaraz jeszcze taki topik centralnie na forum napiszę......


Do panów z "backupa" jeśli przeglądaja ten serwis:
NIE RÓBCIE LUDZI W KONIA BO WAM SIĘ TO ŹLE ODBIJE !!!

Normalnie powiem tak: Bez komentarza.
misz_masz jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.10.2003, 10:24   #32
Sprezyn
Pilot oblatywacz
 
Avatar użytkownika Sprezyn
 
Data rejestracji: 12.05.2002
Lokalizacja: DC (Wawa:)
Posty: 882
Sprezyn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
to inaczej bedzie - goscie wysla 540 do naprawy - ekspert
orzecze uszkodzenie i dostana zapewne nower 52x i juz sa
pare groszy do przodu. Swoja droga to nie wiem czy sprawie
nie powinien przyjrzec sie rzecznik praw konsumenta.
__________________
Pozdrawlaju
Sprężyn
Sprezyn jest offline  
Stary 15.10.2003, 10:24   #33
Sprezyn
Pilot oblatywacz
 
Avatar użytkownika Sprezyn
 
Data rejestracji: 12.05.2002
Lokalizacja: DC (Wawa:)
Posty: 882
Sprezyn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
to inaczej bedzie - goscie wysla 540 do naprawy - ekspert
orzecze uszkodzenie i dostana zapewne nower 52x i juz sa
pare groszy do przodu. Swoja droga to nie wiem czy sprawie
nie powinien przyjrzec sie rzecznik praw konsumenta.
__________________
Pozdrawlaju
Sprężyn
Sprezyn jest offline  
Stary 15.10.2003, 13:38   #34
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale zaraz, to jest jakis plan bardziej niecny... przeciez jak sie oddaje do serwisu to o pudełko sie nie pytaja, odobetny czy oem czy box...

Pewnie wrzuca jakies stare nero, dadza cdr i rw i sprzedadza jakiego oem jako box.^_^
brzmi to *****nie, ale kto wie??!!
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 15.10.2003, 16:51   #35
SeeCoo
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika SeeCoo
 
Data rejestracji: 23.09.2003
Posty: 5
SeeCoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie wiem czy rzecznik praw konsumenta zainteresowal by sie skoro sklep ustalil swoje warunki gwarancyjne a klijent sie nie zgodzil to juz ...
SeeCoo jest offline  
Stary 15.10.2003, 17:04   #36
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
SeeCoo napisa***322;(a)
nie wiem czy rzecznik praw konsumenta zainteresowal by sie skoro sklep ustalil swoje warunki gwarancyjne a klijent sie nie zgodzil to juz ...
Wydaje mi sie (prawie pewien jestem) ze te sklepowe warunki nie maja mocy prawnej, sklep nie moze skracac gwarancji czy jakis innych manewrow robic. Takie rzeczy ustala wyrzsza instancja. Dokladnie co i jak sie nie wypowiem, bo nie pamietam szczegolow, jesli ktos sie na tym zna to niechc napisze.
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 15.10.2003, 20:57   #37
pw
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.01.2003
Posty: 32
pw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie...

A może powinien powstać tu na forum "pokój" pod nazwą BLACK LIST - i tam umieszczelibyśmy takie przekręty. Z każdego miasta. Tak po to aby tych najmłodszych i niedoświadczonych użytkowników przestrzegać i "chronić"...

To był by całkiem niezły pomysł.
Sklepy wtedy trząsły by portkami... aby nie znaleźć się na CZARNEJ LIŚCIE !!

Panowie Moderatorowie niech rozważą taką propozycję.
A nóż coś z tego wyjdzie. Myślę, że wielu z nas miało przykre niespodzianki z serwisami bądź sklepami. A niektóre sklepy to normalnie zasługuja na medale z ziemniaków....
Może jakiś kolega moderator zna się na prawie i udzielałby porad. ??

Pozdrawiam
PW

pw jest offline  
Stary 17.10.2003, 17:10   #38
cubic
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.12.2002
Posty: 67
cubic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
pw napisa***322;(a)
Panowie...

A może powinien powstać tu na forum "pokój" pod nazwą BLACK LIST - i tam umieszczelibyśmy takie przekręty. Z każdego miasta. Tak po to aby tych najmłodszych i niedoświadczonych użytkowników przestrzegać i "chronić"...

To był by całkiem niezły pomysł.
Sklepy wtedy trząsły by portkami... aby nie znaleźć się na CZARNEJ LIŚCIE !!

Panowie Moderatorowie niech rozważą taką propozycję.
A nóż coś z tego wyjdzie. Myślę, że wielu z nas miało przykre niespodzianki z serwisami bądź sklepami. A niektóre sklepy to normalnie zasługuja na medale z ziemniaków....
Może jakiś kolega moderator zna się na prawie i udzielałby porad. ??

Pozdrawiam
PW
to jest bardzo dobra koncepcja
u mnie sprawa reklamacji nagrywarki skonczyla sie w sadzie
cubic jest offline  
Stary 17.10.2003, 17:35   #39
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pw napisa***322;(a)
Panowie...

A może powinien powstać tu na forum "pokój" pod nazwą BLACK LIST - i tam umieszczelibyśmy takie przekręty. Z każdego miasta. Tak po to aby tych najmłodszych i niedoświadczonych użytkowników przestrzegać i "chronić"...
Myśle ze to by nikomu na dobre nie wyszlo. Dla jednych okazja żeby poprzeklinac a dla drugich podkładać świnie konkurencji.
Skonczyło by sie tak, ze ktoś by wyzywał na sklep czy serwis, bo mu nie oddali jednej śrubki w obudowie... taka prawda.
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 17.10.2003, 17:40   #40
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
cubic napisa***322;(a)
u mnie sprawa reklamacji nagrywarki skonczyla sie w sadzie
Nieźle, opisze to biżej jak możesz :o
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 18.10.2003, 13:33   #41
pw
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.01.2003
Posty: 32
pw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może być różnie i nie dowiemy się tego dopuki, doputy taki serwis nie zaczął by działać.
Ale myślę że można było by się z takiego serwisu wiele nauczyć. Jak wybierać nagrywarkę... Na co zwracać uwagę... itd (przy zakupie nie tylko CD-r czy Cd-rw) Można było by uniknąć wielu przykrych niespodzianek dla niektórych będących zupełną nowością. Bo należy pamiętać, że przecież forumowiczów przybywa i nie każdy ma od początku wielkie doświadczenia. A o posdsuwaniu świń - to ja wiem ?? Myślę że wiele było już takich spraw i nie tak łatwo podłożyć świnię. Przecież od razu były by głosy za tak i za nie. A kto chce to wyciągnie wnioski. Działało by to tak samo jak teraz. Jedni wolą LG inni LiteOn. I co ? Kożdy dokonuj wyboru. A my (wszyscy) możemy jedynie w tym pomóc w mniejszym bądź większym stopniu, ale nic więcej... I na tym to polega.

A sprawa z sądem u kolegi "cubic" kieruje się conajmniej do naświetlenia na forum. Ku Przestrodze !!

Bo przyznać trzeba że komputerowcy i serwisanci niezłe jaja sobie z nas KLIJENTÓ robią...

Do rozważenia...


Pozdrawiam
PW

pw jest offline  
Stary 20.10.2003, 13:14   #42
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Oddali mi nagryware Podobno naprawiona, plomba zdarta, obklejona jakimis znaczkami, ale co z tego jak i tak ch..
Nie miałęm jej miesiac, bez 3 dni. Jednej tłoczonej CD jak nie czytał to nie czyta, druga zaczela z ale tak wolno ze historia, a inna ktora czytal to przestała. Jeszczenie nie nagrywalem (nie mam plytek w domu) to sie nie wypowiem jak idzie.
A zeby bylo smieszniej to bios 1.0H zaminienili na 1.0D

Drodzy koledzy... jesli w najbizszym czasie zobaczycie na allegro w540e to nie kupujcie, wiem ze to dransto, ale jesli servis stwierdzil ze wszystko OK, to sie spieral nie bede.
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 20.10.2003, 14:03   #43
pw
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.01.2003
Posty: 32
pw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam

sory... Buhahahahahahahahahahahahaaaaaaaa.......
No nie mogę. To Ci naprawili piecyk. Dobre, dobre teraz jeszcze napisz w jakim sklepie i w jakim mieście takie odpały robią, aby inni się nie nacieli....

Pozdrawiam
PW
pw jest offline  
Stary 20.10.2003, 14:20   #44
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Krótko mówiąc nie dawałem tej nagrywary do serwisu. Tylko sprzedałem koledze. On nagrywa tylko MP3 więc to mu nie przeszkadza. Nawet o takiej wadzie mu nie powiedziałem. Ale powiedziałem mu że jak cos sie będzie działo to do serwisu masz przecież !! GWARNCJE !! ale to chyba nic nie da BIGLOL
Piterniel jest offline  
Stary 20.10.2003, 15:16   #45
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pw napisa***322;(a)
Witam

sory... Buhahahahahahahahahahahahaaaaaaaa.......
No nie mogę. To Ci naprawili piecyk. Dobre, dobre teraz jeszcze napisz w jakim sklepie i w jakim mieście takie odpały robią, aby inni się nie nacieli....

Pozdrawiam
PW
"odpał" miał miejsce w Gdańsku, a nazwy sklepu nie podam. Twierdzenie że zawinił sklep jest chyba pomyłka w sklepie nie serwisuja nagrywarki. A może powinni od reki dać mi nową z pulki a tamtą zabrac i sami sie martwic
Nie kumam tego toku myslenia
__________________
mr_spock jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.