Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.07.2005, 19:46   #1
diabolo
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika diabolo
 
Data rejestracji: 11.10.2004
Posty: 16
diabolo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z obsługą nagrywarki ARTEC-WRR 52Z

witam.

mam taki problemik: mam kamerę Sony RCD-TRV255E. Razem z kamerą jest oprogramowanie pozwalające na zgrywanie z kaset na VCD. I tu jest problem: oprogramowanie nosi nazwę "Picture Package" (www.ppackage.com)

Niestety... Moja nagrywarka (dokładnie, to nie moja, tylko gościa, u którego obecnie mieszkam) to ARTEC WRR-52Z (przynajmniej tak ją widzi windows XP, bo wyglada inaczej niż na obrazkach, które znalazłem w sieci...)

Rzecz w tym, że ww. program nie widzi tej nagrywarki, a co za tym idzie, nie pozwala przeżucić materiału video na płytkę. Na dysk zresztą też nie.

Napiszcie, czy do tego napędu da się wrzucić jakiś "inszy" bios, tak żeby windows (i picture package) widział nagrywarkę jako coś innego.

A jak się nie da, to niech ktoś podrzuci program do przechwytywania materiału video na dysk. Na kodekach się znam, ale na tego typu programach, to nie za bardzo. Nadmienię od razu, że "VirtualDub" nie bardzo sobie radzi. Wyłapuje zaledwie 15-18 klatek, na kompie o konfiguracji: celeron 2,7 giga, 512 ram, 80 gb hdd.
Na tym kompie wszystko śmiga bez problemu, a to nie wyrabia. Kamera jest podłączana przez port USB, innego kabla do niej nie mam.
Ludzie ratujcie, bo już od rana nad tym siedzę... A że jestem zagramanicą, to nie bardzo mam jak siąć do swojego kompa...

Ostatnio zmieniany przez diabolo : 17.07.2005 o godz. 20:18
diabolo jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.