Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.01.2011, 23:39   #1
adrian218
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.01.2011
Posty: 1
adrian218 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z odczytem danych

Witam mam następujący problem, ściągnąłem z neta ubuntu ( próbowałem z praktycznie każdym linuxem) , wgrywałem je na płytę najpierw przez nero , ashamppo , potem przez Alcohol niby nagrywa poprawnie, lecz po zrestartowaniu kompa włożeniu płytki odpala się instalacja niby wszystko ok ale jak do chodzi do kopiowania plików na dysk to po chwili wyskakuje "Wystąpił błąd kopiowania plików na dysk twardy" i podpowiedź że nośnik może być uszkodzony , (nagrywałem na różnorakich). Wie ktoś o co może chodzić ? Od-razu mówię że z Windowsem nie ma takich problemów.
adrian218 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.01.2011, 09:53   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
próbowałes nagrywać na innym napędzie ??

czy tylko na róznych nośnikach??
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
instalacja, odczyt, ubuntu

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z odczytem prędkości kopiowania płyt tananga Nośniki optyczne 10 07.02.2006 18:26
problem z odczytem danych na płycie dvd tomeda Napędy optyczne DVD 2 02.02.2006 13:51
Lite-On SHW1635S - problem z odczytem płyt maiken wexo Napędy optyczne DVD 2 06.01.2006 12:54
problem z odczytem instalek z dvd i cd sojer Napędy optyczne DVD 1 01.01.2006 21:48
LiteOn LTR-2410B - problem z odczytem RooGN Napędy optyczne CD 3 15.07.2002 07:08


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.