Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.12.2003, 11:15   #1
tytan15
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika tytan15
 
Data rejestracji: 07.12.2003
Posty: 8
tytan15 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niedopalone plyty w TEAC 16x10x??

Mam problem wystepujacy sporadycznie przy nagrywaniu plyt, polegajacy na niezapisaniu danych na poczatku plyty (wewnetrzna czesc). Widoczna część nagrana jest tylko na zwenatrz plyty, nie ma znaczenia czy nagrywam jednosesyjna czy wielosesyjna, nie ma znaczenia czy to plyta cde czy cdrw. Występuje to przy nagrywaniu plyt z danymi (innych nie probowalem) w Nero (zarowno starsze wersje jaki i 6x). Przy nagrywaniu Alcoholem 120% obrazow plyt nie zauwazylem bednie nagranych plyt (albo nie bylo albo nie utkwilo mi to w pamieci). Nagrywam z predkoscia 16x ale przy nagrywaniu wolniejszym tez sie to zdazalo. Korzystam z plyt raczej platinum. NAgrywarka ma ponad 2 lata trosze byla eksploatowana.
Czy to wina oprogramowania czy raczej nagrywarki? Jezeli oprogramowania to jaki polecacie program typu nero, ale nie wymagam takiej kobyly, bo raczej nagrywam tylko dane.
tytan15 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.12.2003, 11:31   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>

tzn plyta jest nieczytalna? czy po wlozeniu do napedu pokazuje sie jako pusta?
nimal jest offline  
Stary 08.12.2003, 11:42   #3
tytan15
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika tytan15
 
Data rejestracji: 07.12.2003
Posty: 8
tytan15 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po wlozeniu jest jakby ok, lista plikow jest wyswietlana, ale jak zcznie odczytywac jakies ikony to juz cdrom warjuje i i prubuje usilnie przeczytac. W programie do sprawdzania i ewentualnie odzysku (nie pamietam jak sie nazywa bo pisze z innego kompa) na poczatku wywala bledy ze nie moze odczytac plkow. Trwa to bardzo dlugo ale po pewnym czasie zaczyna odczytywac pliki z "dalszych pozycji".
Wyglad plyty jest tak jak by byla nie do konca nagrana ale to jest negatyw, nagranie jest na zewnatrz (bardziej matowe) a wewnatrz jest jak puste.
tytan15 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.