Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.07.2005, 01:30   #1
zeus0
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika zeus0
 
Data rejestracji: 22.07.2005
Posty: 2
zeus0 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z Toshiba SD-R2512 w HP COMPAQ nx9020

Witam

Posiadam notebook HP COMPAQ nx9020 ,system operacyjny to Windows XP Home. W laptopie tym posiadam napęd jak w temacie Toshibe SD-R2512 i mam następujący problem: było kilka postów na ten temat lecz żaden nie pomógł, a problem ten sam co u innych otóż nagrywa niby x24 lecz około 10 minut czyli jakby x8, po włączeniu w nero opcji aby pokazywał rzeczywistą prędkość to było włąśnie x8. Niekiedy nagrywa x24, nie mam pojęcia od czego to zależy. Próbowałem opcji z innych postów, instalowałem forceaspi17.rar , lecz teraz przy nagrywaniu tylko mi zamula system, chciałbym zmienić firmware lecz po pierwsze nie mam FDD w laptopie więc musiałbym spod systemu, albo zrobić płytkę bootującą, ale nie wiem jak (nie mam też od nowości ustawionej strefy dla DVD i czy musiałbym to przez spatchowanie patchem R2512_XA08.zip zrobić ).
Także przy nagrywaniu nie wszystkie płytki się tak zachowują, np. hawki tylko x8 się nagrywają a TITANUM zależy na jaką serię się trafi. Co zrobić żęby nagrywarka ominęła w jakiś sposów te swoje testy i na każdych płytkach nagrywała bez problemu


Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
psychol0@go2.pl
zeus0 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.