Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.11.2004, 15:24   #1
Metiu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2004
Posty: 2
Metiu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Problem z wieloma CD

Witam

Mam spory problem przy instalowaniu gier ktore maja wiecej niz 1 CD. Po zainstalowaniu dajmy na to 2 krazka z 3 pojawia mi sie komunikat ze w stacji nie ma plyty numer 1 i do tego sa 3 komendy: anuluj, ponow probe, kontynuuj. Wybranie 2ch ostatnich powoduje wywalenie bledu instalatora i anulowanie instalacji Wiecie moze co robic? Mam windowsa XP z SP2 (przed zainstalowaniem SP2 tez sie tak dzialo wiec nie zwalac mi tu na SP2 ;P) ale co smieszniejsze sa aplikacje wieloplytowe ktore sie spokojnie instaluja (zeby bylo jeszcze smieszniej: Worms 3D [2xCD] nie instaluja sie podczas gdy Worms Forts (dodatek) [2xCD] bez problemu sie wgrywaja). Tak sie czesto dzieje przy plytach "oryginalnych" ale moj problem dotyczy glownie oryginalow, poniewaz z piratow rzadko korzystam (pracuje w portalu o grach wiec mam staly dostep do oryg. gier oprocz tego placa mi wystarczajaco duzo bym mogl sobie pozwolic na kupno kolejnych pozycji). Zeby bylo "ciekawiej" wszystkie programy (glownie gry) ktore u mnie sie nie instaluja, bez problemu instaluja sie na komputerach mojego ojca oraz mojej dziewczyny. HDD formatowalem niedawno wiec chcialbym uniknac tego rozwiazania. Prosze o pomoc z gory dziekuje za kazda rade.

pozdrawiam
Mateusz
Metiu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.11.2004, 15:26   #2
Metiu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2004
Posty: 2
Metiu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zapomnialem dopisac ze usuwalem nagrywarke CD z menadzera urzadzen by windows XP ponownie ja dogral ale to nic nie zmienilo. Myslalem ze moze cos z kablami IDE wymienilem je + zainstalowalem VIA 4-in-1 + przeinstalowalem z menadzera urzadzen (usun i wind. sam je dogral) i dalej to samo...

pozdr.
Mateusz
Metiu jest offline  
Stary 11.11.2004, 16:43   #3
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sory ale nie ten dział daj to na offtopic
__________________
Tribunal jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.