Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.10.2004, 23:05   #1
greatboy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Posty: 5
greatboy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z wypaleniem muzy :(

Witam,
dziś zakupiłem moją pierwszą nagrywarkę - Lite Ona 52x32x52. Jako, że zupełnie się na nagrywarkach nie znam (jeszcze ) proszę Was o pomoc. Chciałem wypalić sobie płytkę z muzyką. Ustawiłem prędkość na x52 no i wieża nie chce jej czytać. Poczytałem trochę na forum i przeczytałem, że 52 to troche przesadzona predkosc Wiec wypalilem sobie jeszcze raz, ale tym razem x16. No i... to samo ;( Wieża nie chce nic czytać Aha, dodam jeszcze, że komputer czyta i jedną i drugą płytę (i tę x16 jak i x52). Płytki na których nagrywam to zielone Datexy max. 52. Zmarnowalem juz 2 i wiecej nei chce, wiec prosze pomozcie ! A jesli byl juz taki temat (ja znalazlem tylko o tym, zeby muze wypalac x16) to podajcie link.

Pozdrawiam
greatboy jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.10.2004, 09:37   #2
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jakim programem nagrywasz i jak?

Niepowiedziane że płyty są zmarnowane, możliwe że wieża jest wybredna nie czyta płyt wypalanych.
Sprawdż na innym stacjonarnym odtwarzaczu CD.

Można próbować na lepszych płytkach i nagrywać z x8-x12.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Stary 16.10.2004, 15:24   #3
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jakim programem wypalasz plyty cd-audio? czy to sa obrazy plyt cd-audio czy sa one recznie robione? Polecam program Exact Audio Copy zarówno do zgrywania do mp3 jak i przegrywania plyt audio oraz do tworzenia wlasnych plyt audio. Tylko nie nagrywaj predkoscia wieksza niz 24x - u mnie ten program przy predkosci 32x wywala błąd...
luminat jest offline  
Stary 17.10.2004, 20:20   #4
Wojciech P.
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.09.2004
Posty: 19
Wojciech P. w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez greatboy
Witam,
dziś zakupiłem moją pierwszą nagrywarkę - Lite Ona 52x32x52. Jako, że zupełnie się na nagrywarkach nie znam (jeszcze ) proszę Was o pomoc. Chciałem wypalić sobie płytkę z muzyką. Ustawiłem prędkość na x52 no i wieża nie chce jej czytać. Poczytałem trochę na forum i przeczytałem, że 52 to troche przesadzona predkosc Wiec wypalilem sobie jeszcze raz, ale tym razem x16. No i... to samo ;( Wieża nie chce nic czytać Aha, dodam jeszcze, że komputer czyta i jedną i drugą płytę (i tę x16 jak i x52). Płytki na których nagrywam to zielone Datexy max. 52. Zmarnowalem juz 2 i wiecej nei chce, wiec prosze pomozcie ! A jesli byl juz taki temat (ja znalazlem tylko o tym, zeby muze wypalac x16) to podajcie link.

Pozdrawiam
Jaką masz więżę
Wojciech P. jest offline  
Stary 17.10.2004, 22:14   #5
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
A czy przypadkiem nie nagrywasz wavów i datacd??
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.