Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.04.2004, 18:13   #1
Nikifor
BOSS MT-2 User
 
Avatar użytkownika Nikifor
 
Data rejestracji: 08.04.2004
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 4
Nikifor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z kopiowaniem plików ok 700mb z CD

czesc. sory ze temat nie zwiazany z nagrywaniem ale juz nie wiem gdzie szukac pomocy.

mam winXP pro. i taki problem. podczas proby skopiowania duzego pliku (np divx ok 700mb) wywraca mi sie explorer. podobnie z odtwarzaniem np Cinema Player'em. wtedy zamiast explorera wywala sie CP.

nie wiem co mam robic. probowalem juz wszystkiego chyba. ponownej instalacji CD-romów (tzn CD-RW i DVD bo na obu to samo sie dzieje), zwiekszania SWAP'a, wylaczania DMA. testowalem te plyty Nero CD Speed. sa idealne, 0 błedów.

zeby bylo smieszniej to:
a) czasem udaje mi sie skopiowac divx'a
b) z plyty DVD bezproblemowo kopiuje pliki po 0.99GB...

masakra. jeszcze jakis miesiac temu z tych samych CD kopiowalem te DIVX'y an dysk. a teraz dupa.

naprawde nie wiem co mam robic. reinstalacja windozy jest ostatecznoscią wiec szukam gdzie moge co by tu z tym zrobic. ale nigdzie nic nie znajduje. moze ktos z was wie o co biega... bede zobowiazany. dzieki z gory. pozdrawiam

Nikifor
Nikifor jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.04.2004, 18:24   #2
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
odinstaluj i zainstaluj na nowo sterowniki od plyty glownej
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline  
Stary 08.04.2004, 18:46   #3
Nikifor
BOSS MT-2 User
 
Avatar użytkownika Nikifor
 
Data rejestracji: 08.04.2004
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 4
Nikifor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm

plyta ECS k7s5a

juz wywalilem stery od kontrolera IDE ale nic nie pomoglo
Nikifor jest offline  
Stary 08.04.2004, 18:47   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Moze jeszcze aspi
Pad explorera raczej zle mi sie kojarzy, zawsze przed reinstalka mozesz sprobowac przywracania systemu do czasu w ktorym dzialal OK.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 08.04.2004, 18:53   #5
Nikifor
BOSS MT-2 User
 
Avatar użytkownika Nikifor
 
Data rejestracji: 08.04.2004
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 4
Nikifor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wlasnie PRZYWRACANIE SYSTEMU nic nie daje... juz mi rece opadly... nic nie pomaga.

rejestr czysty. zero wirusów, ad-ware'u itd...
Nikifor jest offline  
Stary 08.04.2004, 19:00   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Moze jakis soft do nagrywania co ostatnio instalowales namieszal w systemie? Przypomnij sobie, czasem programy do nagrywania pakietowego potrafia niezle narozrabiac.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 08.04.2004, 19:11   #7
Nikifor
BOSS MT-2 User
 
Avatar użytkownika Nikifor
 
Data rejestracji: 08.04.2004
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 4
Nikifor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nic. nero wrzucone od razu po instalacji (miesiac temu? moze poltora) WINDOZY. zreszta i tak uzywam windowsowego nagrywania bo szybciej jest a ja ostatnio nagrywam jak uzywam 8cm CDrw jako dyskietki...

ale kurcze... wszystkie pliki normalnie. a divixy dupa...
Nikifor jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.