Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.12.2003, 17:37   #1
ultur
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.12.2003
Posty: 16
ultur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problemy z LG 48x24x48x

Mam LG 48x24x48x GCE - 8481B.

Z 7 miechów chodziła znakomicie. Aż zaczeły sie problemy. Zaczeła nagrywać dane z błędami. Np.: niektóre pliki na płytce są nieczytelne(to cześć mp3 jest zepsuta, to jakies teledysk).Poprostu nie może odczytać danych, po odpaleniu takiego pliku zaczyna sie męczyć i wieszszać. Na innych napędach też nieda się ich odczytać. Najgorsze jest to że niewiadomo kiedy nawala. Czasem nagrywa dobrze to znowu czasem nagra płytki z błedami. Nagrałem sobie 4 płytki raz to 1i4 zrąbało 2 i3 nagrało dobrze. Raz nagra 10 płytek bez zarzutów a tu nagle 2 zepsute.

Ostatnio nagrałem sobie 2 płytki które windows po nagraniu widzi jako czyste a w nero InfoDisc pokazuje że są zapisane.
ultur jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.12.2003, 17:49   #2
/\/\cDrive
Mój żółw,Hellsing,LG FAN
 
Avatar użytkownika /\/\cDrive
 
Data rejestracji: 19.05.2003
Lokalizacja: San Andreas
Posty: 686
/\/\cDrive zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na jakich płytach nagrywasz??
__________________
LG GCE8400B + Lite-On DVD-RW SOHW-1693S = Dobrze wypalona płyta
HAVE A NICE DAY
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

/\/\cDrive jest offline  
Stary 04.12.2003, 18:06   #3
ultur
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.12.2003
Posty: 16
ultur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W większości przypadków nagrywałem na Media Store 48x.

Niewiem może to ich wina ale tesz na innych były błędy na Mediasonic na Millennium.

Wiem że to kiepskie nośniki. Ale znowu u mojego kumpla nagrywają sie dobrze.
ultur jest offline  
Stary 04.12.2003, 19:20   #4
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jeśli nagrywała dobrze, a nagrywa gorzej to płyty nie mają tu aż takiego znaczenia. Powinna i na talerzach nagrywać . Mam ten model i bajkowo wypala wszystko i biosik nowy

Może już laser zajechany i do czyszczenia?
Masz jeszcze gwarancje.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 04.12.2003, 21:44   #5
ultur
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.12.2003
Posty: 16
ultur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam gwarancje!

Problem tkwi w tym że jak dam ją na serwis to oni pewnie wypalą z dwie płytki a jak sie im nagra dobrze to bede musiał bulić kase za to rze oni ją sprawdzili i nic jej niejest. Bo ona jest nieprzewidywalna niewiadomo kiedy działa a kiedy nie.

Teraz nagrywam właśnie na tych samych płytach i działa. :/
ultur jest offline  
Stary 05.12.2003, 07:06   #6
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dokladnie opisz problem - za uszkadza co ktoras tam bez zadnej reguly - wtedy nie beda mogli obciazyc Cie kosztem sprawdzenia jesli nic nie znajda, a przynajmniej laser Ci wuyczyszcza i posmaruja czesci mechaniczne
w momencie oddawania powinienes dostac orginal zgloszenia reklamacyjnego - jak bedzie jasno sformulowane to niczym Cie nie obciaza
nimal jest offline  
Stary 12.12.2003, 18:33   #7
ultur
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.12.2003
Posty: 16
ultur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
He He

Niewiem jak to sie stało zmieniłem biosa na 1.05
i nagrywara śmiga jak nigdy.
Wypala bez żadnych błędów.
ultur jest offline  
Stary 14.12.2003, 17:53   #8
Proxymity
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.01.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 38
Proxymity w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ultur
Mam LG 48x24x48x GCE - 8481B.

Z 7 miechów chodziła znakomicie. Aż zaczeły sie problemy. Zaczeła nagrywać dane z błędami. Np.: niektóre pliki na płytce są nieczytelne(to cześć mp3 jest zepsuta, to jakies teledysk).Poprostu nie może odczytać danych, po odpaleniu takiego pliku zaczyna sie męczyć i wieszszać. Na innych napędach też nieda się ich odczytać. Najgorsze jest to że niewiadomo kiedy nawala. Czasem nagrywa dobrze to znowu czasem nagra płytki z błedami. Nagrałem sobie 4 płytki raz to 1i4 zrąbało 2 i3 nagrało dobrze. Raz nagra 10 płytek bez zarzutów a tu nagle 2 zepsute.

Ostatnio nagrałem sobie 2 płytki które windows po nagraniu widzi jako czyste a w nero InfoDisc pokazuje że są zapisane.
he he stary daj sobie spokoj z ta nagrywarka ja mam model nizszy tzn. 48 16 48 i mam te same problemy, oddalem ja do serwisu i tak jak piszesz musialem placic bo niby wszystko dobrze...
teraz juz sie pogodzilem z mysla ze LG to meeeega syf i pomimo ze mam 48x to wypalam tylko 12x bo tylko wtedy mam pewne wypalenie...
__________________
Pozdrawiajcie mnie, nawet kiedy śpię.
Proxymity jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.