Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.08.2001, 12:26   #1
C. D.
Gość
 
Posty: n/a
Problemy z nagrywaniem clonem!!

Mam problemy z nagrywaniem clonem (wszystkie wersje), przy nagrywaniu płyt w których są ścieżki muzyczne. Nagr- teac W512eb, cdr teac 540-e. Np Cossaków nagrywa ale przy próbie zrobienia kopi z kopi staje przy 50% i koniec. Może ktoś ma na to lekarstwo.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.08.2001, 15:05   #2
Nazir
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nazir
 
Data rejestracji: 21.10.2000
Lokalizacja: Mielec
Posty: 34
Nazir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Napisz jakiego Windowsa używasz, czy wszystkie servis packi masz zainstalowane np. via4in1 jesli masz chip Via, jaki procek i czy nie podkręcony, czy nie działa od początku czy tylko od jakiegoś czasu- i czy problem TYLKO z clonem czy innymi np. Nero także, jaką masz wersją biosa do nagrywarki - moze należy uaktualnić , jaką masz płytę główną i wersję biosa na niej - może jest nowsza wersja - napisz wszystko szczegółowo - bo inaczej to trudno ci pomóc - to tak jakbym zapytał lekarza przez telefon dlaczego sąsiadkę boli głowa - może być 300 różnych powodów :-)
Nazir jest offline  
Stary 05.08.2001, 15:10   #3
Nazir
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nazir
 
Data rejestracji: 21.10.2000
Lokalizacja: Mielec
Posty: 34
Nazir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Napisz jakiego Windowsa używasz, czy wszystkie servis packi masz zainstalowane np. via4in1 jesli masz chip Via, jaki procek i czy nie podkręcony, czy nie działa od początku czy tylko od jakiegoś czasu- i czy problem TYLKO z clonem czy innymi np. Nero także, jaką masz wersją biosa do nagrywarki - moze należy uaktualnić , jaką masz płytę główną i wersję biosa na niej - może jest nowsza wersja - napisz wszystko szczegółowo - bo inaczej to trudno ci pomóc - to tak jakbym zapytał lekarza przez telefon dlaczego sąsiadkę boli głowa - może być 300 różnych powodów :-)
Nazir jest offline  
Stary 05.08.2001, 16:52   #4
C. D.
Gość
 
Posty: n/a
Dzięki za odpowieź. Używam win98se, nie instalowałem żadnych servis packów, mam płytę abita BE6-II, pentium III 550 - chodzi jako 630 (czy coś koło tego), nigdy nie używałem nero jeżeli już to winoncd 3.8.pl. (chodzi bez problemu)- ale przegrywam nim tylko muzykę. Całą resztę czyli filmy + gierki clonem. Trudno mi powiedzieć od jakiego czasu poniewarz wypaliłem ładne kilkaset gier nim śię kapnąłem. Zaczęło się od tego że chciałem przegrać clonem płytkę muz. zabezpieczoną. I okazało się że w żaden sposób nie da sie jej odtworzyć. Wtedy zacząłem przeglądać gierki które nagrałem i okazało się, że około 10% z nich nie da się powtórnie skopiować. Płytki chodzą bez zażutu gierki odpalają się poprawnie ale próby ich kopiowania kończą się niepowodzeniem.... Przy okazji może wiesz jakim programikiem przegrywać płytki do pleya (używam clona) i jak doprowadzić do tego by odpalały się w 100%. Kopiuję tylko w locie bios do nagr. i sdrom-u mam najnowszy do płyty jakiś przedpotopowy. Co to są servispacki z kąd je wziąć i jak używać. Dzięki za zainteresowanie czeka na odpowiedź.
 
Stary 08.08.2001, 19:07   #5
Nazir
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nazir
 
Data rejestracji: 21.10.2000
Lokalizacja: Mielec
Posty: 34
Nazir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
1. Na wszelki wypadek zmień aby procesor chodził na taki jaki jest czyli 550
2. Zainstaluj Nero - tam sprawdź czy też tak nagrywa - może będzie dobrze !!
3. ftp://ftp.ps.com.pl/Driver/ - tu znajdziesz service pack jesli masz płytę z chipsetem Via - wejdz dalej na Via/Chipsety/Via Chipset Drivers/Win 9x,Me itd / Via4in1 Driver4.32 - zainstaluj to.
4. Zdecydowanie zainstaluj najnowszy lub jakis nowy bios do swojej płyty a nie używaj jakiegoś przedpotowego :-)
5. Spróbuj nagrać coś nie w locie - moze coś się zmieni

Na razie tyle - zobaczymy co dalej :-)
Nazir jest offline  
Stary 08.08.2001, 22:17   #6
baloo
Gość
 
Posty: n/a
Nie instaluj żadnych service packów do via bo to niepotrzebne. Płyta ABITA BE6II jest na chipsecie BX a nie VIA, więc po co service packi do VIA. Pozdroowka
 
Stary 09.08.2001, 00:24   #7
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,909
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
C. D. (05-08-2001 17:52):
Dzięki za odpowieź. Używam win98se, nie instalowałem żadnych servis packów, mam płytę abita BE6-II, pentium III 550 - chodzi jako 630 (czy coś koło tego), nigdy nie używałem nero jeżeli już to winoncd 3.8.pl. (chodzi bez problemu)- ale przegrywam nim tylko muzykę. Całą resztę czyli filmy + gierki clonem. Trudno mi powiedzieć od jakiego czasu poniewarz wypaliłem ładne kilkaset gier nim śię kapnąłem. Zaczęło się od tego że chciałem przegrać clonem płytkę muz. zabezpieczoną. I okazało się że w żaden sposób nie da sie jej odtworzyć. Wtedy zacząłem przeglądać gierki które nagrałem i okazało się, że około 10% z nich nie da się powtórnie skopiować. Płytki chodzą bez zażutu gierki odpalają się poprawnie ale próby ich kopiowania kończą się niepowodzeniem.... Przy okazji może wiesz jakim programikiem przegrywać płytki do pleya (używam clona) i jak doprowadzić do tego by odpalały się w 100%. Kopiuję tylko w locie bios do nagr. i sdrom-u mam najnowszy do płyty jakiś przedpotopowy. Co to są servispacki z kąd je wziąć i jak używać. Dzięki za zainteresowanie czeka na odpowiedź.
Jezeli masz nagryware podpieta pod kontroler HighPoint, to masz odpowiedz. Winne jest przetaktowanie.
Mam procka PIII 500 na 600Mhz (5x120). Gdy podepne pod HighPointa nagryware, to wiesza mi sie podczas nagrywania, podobnie jak u ciebie.
woitas jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.