Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.01.2006, 12:11   #1
SilentMan
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2006
Posty: 3
SilentMan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy [program] kopia zapasowa plików na CD

Witam,
Poszukuję programu który wykona mi kopię zapasową plików które ja mu wskażę, i po wskazaniu tych plików wyświetli mi informacje ile płyt CD będę potrzebował by je zgrać na cedeki, oraz po zatwierdzeniu podzieli mi te pliki na kilka CD i mi je wypali prosząc tylko co chwilka o włożenie kolejnej CD...
Istnieje w ogóle taki program? Szukam szukam (może słabo, bo za bardzo nie wiem pod jakimi słowami) i nie mogę znaleźć aplikacji spełniającej powyższe kryteria.
Mam zapełniony cały dysk - chciałbym by program wypalał mi te pliki prosto z dysku na CD... nie mam miejsca na tworzenie plików zip dzielonych na 700 MB itp. ...
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam.
SilentMan jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.01.2006, 12:57   #2
ostryga27
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ostryga27
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Lubuskie
Posty: 202
ostryga27 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A wystarczyło wpisać poniższe hasło:nagrywanie plików na CDi oto jest:http://forum.cdrinfo.pl/search.php?searchid=788431

P.S.na górze jest taki napis:szukaj
ostryga27 jest offline  
Stary 15.01.2006, 13:18   #3
SilentMan
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2006
Posty: 3
SilentMan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i? Z linku który mi podałeś nic nie wynika. Nie widzę tam nigdzie wymienionej nazwy programu który by mi podzielił wskazane pliki na kilka CD a następnie by mi je od razu wpalił na płytkach prosto z dysku. Szukać szukałem, ale nie wiem za bardzo pod jakimi hasłem można streścić program wykonujący powyższą czynność. Gdybym wiedział pod jakim hasłem szukać to bym przecież nie pytał. A hasło 'nagrywanie plików na CD' jest zbyt ogólnikowe. Mi chodzi o program który wykonałby mi dokładnie czynność którą opisałem powyżej.
SilentMan jest offline  
Stary 15.01.2006, 13:39   #4
ostryga27
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ostryga27
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Lubuskie
Posty: 202
ostryga27 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja ,do przegrywania plików programów itp.używam Nero 6
tam przy wklejaniu każdego pliku na dole ci pokazuje stan zapełnienia CD na który chcesz nagrać.
ostryga27 jest offline  
Stary 15.01.2006, 13:50   #5
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ale on by chciał żeby wybierało się plik X np. 1,4 GB wywala komunikat że zajmie 2 CD i automatycznie dzieli poczym wywala monit o CD1 nagrywa CD2 nagrywa
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 15.01.2006 o godz. 13:52
mgit jest offline  
Stary 15.01.2006, 14:00   #6
ostryga27
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ostryga27
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Lubuskie
Posty: 202
ostryga27 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
Ale on by chciał żeby wybierało się plik X np. 1,4 GB wywala komunikat że zajmie 2 CD i automatycznie dzieli poczym wywala monit o CD1 nagrywa CD2 nagrywa
A no to sorrki nie zrozumiałem do końca autora.
ostryga27 jest offline  
Stary 15.01.2006, 14:03   #7
SilentMan
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2006
Posty: 3
SilentMan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tzn. chodzi mi o coś takiego: wskazuje folder gdzie mam załóżmy 10 GB mp3 (we wskazanym folderze znajdują się dziesiątki podfolderów o mniejszej lub większej objętości z mp3), i program mi automatycznie wypala te wszystkie mp3 na kilku płytkach CD prosząc tylko co chwila o włożenie kolejnej czystej płyty CD. Oczywiście nie muszą być to koniecznie pliki mp3, ale także i pliki innych formatów które same w sobie objętościowo nie zajmują dużo, ale jest ich liczebne baardzo dużo na tyle dużo że 'ręczne' ich dzielenie nie ma sensu.
SilentMan jest offline  
Stary 15.01.2006, 14:38   #8
ostryga27
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ostryga27
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Lubuskie
Posty: 202
ostryga27 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez SilentMan
Tzn. chodzi mi o coś takiego: wskazuje folder gdzie mam załóżmy 10 GB mp3 (we wskazanym folderze znajdują się dziesiątki podfolderów o mniejszej lub większej objętości z mp3), i program mi automatycznie wypala te wszystkie mp3 na kilku płytkach CD prosząc tylko co chwila o włożenie kolejnej czystej płyty CD. Oczywiście nie muszą być to koniecznie pliki mp3, ale także i pliki innych formatów które same w sobie objętościowo nie zajmują dużo, ale jest ich liczebne baardzo dużo na tyle dużo że 'ręczne' ich dzielenie nie ma sensu.
Ja kidyś pożyczyłem od kumpla płyty CD z muzą i zgrałem sobie to na HDD,były w formacu WAV a zrobiłem Mp3, i to był CDexmoże ten program ma inne możliwości,spróbuj.
ostryga27 jest offline  
Stary 15.01.2006, 15:14   #9
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ostryga27
Ja kidyś pożyczyłem od kumpla płyty CD z muzą i zgrałem sobie to na HDD,były w formacu WAV a zrobiłem Mp3, i to był CDexmoże ten program ma inne możliwości,spróbuj.
CDex nie posiada takich mozliwości. On tylko konwertuje między formatami.

a koledze @SilentMan proponuje uzyć NeroBackup, być moze on potrafi zrobic to o co Ci chodzi, ale dokładnie to juz nie wiem co i jak bo Nero nie uzywam od dawna

Ostatnio zmieniany przez radosio : 15.01.2006 o godz. 15:18
radosio jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.