Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.08.2001, 00:17   #1
Brysiu
Gość
 
Posty: n/a
Program do nagrywania pakietowego pod Win2000.

Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś program do nagrywania pakietowego który by chodził bez problemów pod Win2000? Próbowałem zainstalować piątego DirectCD Adapteca.....który popdmieniał mi pliki systemowe i namiąchał w rejestrze na tyle skutecznie że uniemożliwiło to pononowne uruchomienie systemu...
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.08.2001, 09:00   #2
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Brysiu (09-08-2001 01:17):
Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś program do nagrywania pakietowego który by chodził bez problemów pod Win2000? Próbowałem zainstalować piątego DirectCD Adapteca.....który popdmieniał mi pliki systemowe i namiąchał w rejestrze na tyle skutecznie że uniemożliwiło to pononowne uruchomienie systemu...

Nie wiem jak innym ale mnie InCD 2.13 działa doskonale. Pamiętaj jednak że do tego trzeba mieć full wersje Nero...
 
Stary 09.08.2001, 12:48   #3
Brysiu
Gość
 
Posty: n/a
Próbowałem zainstalować coś takiego jak..Free InCD 2.26 Update z podobnym skutkiem jak DirectCD....tzn.podczas uruchamiana systemu pojawił się niebieski ekran co w Windows 2000 jest rzadkością..
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.