Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.06.2003, 13:28   #46
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
coolart napisa***322;(a)
-Sid-The-Rat=>- wiesz co gdzybys tak czytal co ja isze to bys zrozumiał
Wiesz bo ja tez czytam i za bardzo zrozumiec nie moge. Jedyne co tu jest to duza doza ABSTRAKCJI !!! Poza tym nie wdawaj sie w powazniejsze wywody bo troche Ci to heh... nie wychodzi
Cytat:
coolart napisa***322;(a)
no ale nie kazdy jest inteligentnym
I jezeli bedziesz sie tak zwracal do modow (retired ) to dlugo nie pozyjesz - choc pewnie juz i tak Twoje dni sa policzone
pawelblu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.06.2003, 14:17   #47
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
coolart - 'przegranie' czarodziejskim sposobem z jednej nagrywarki na druga ma sens i sie uda tylko wtedy kiedy oba modele sa na tych samych bebechach - a czy tak jest tego nikt nie wie

jesli wiesz o czym mowisz to powinienes to wiedziec - jesli gdybasz 'w ciemno' - to przestan

ps. jak sobie wyobrazasz taki zabieg? (pytam bo chce wiedziec czy wiesz o czym mowisz - skad bys pobieral, na jakiej kosci wg. ciebie siedzi to co chcesz przegrywac, kozystajac z jakich wejsc chcesz to nagrac - no i naturalnie czym...)

na club.cdfreaks.com jest piekna zasada - podawanie niesprawdzonych teori bez uprzedzenia o niepewnosci = ban... tu by mnie za to zjedli - ale cos w tym jest...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 22.06.2003, 14:28   #48
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
coolart - 'przegranie' czarodziejskim sposobem z jednej nagrywarki na druga ma sens i sie uda tylko wtedy kiedy oba modele sa na tych samych bebechach - a czy tak jest tego nikt nie wie

jesli wiesz o czym mowisz to powinienes to wiedziec - jesli gdybasz 'w ciemno' - to przestan

ps. jak sobie wyobrazasz taki zabieg? (pytam bo chce wiedziec czy wiesz o czym mowisz - skad bys pobieral, na jakiej kosci wg. ciebie siedzi to co chcesz przegrywac, kozystajac z jakich wejsc chcesz to nagrac - no i naturalnie czym...)

na club.cdfreaks.com jest piekna zasada - podawanie niesprawdzonych teori bez uprzedzenia o niepewnosci = ban... tu by mnie za to zjedli - ale cos w tym jest...
ja bym ciebie niezjadł ale napuscil na ciebie sidzie stado wyglodnialych sexualnie kobiet za takiego bana:))))))
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 22.06.2003, 14:31   #49
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
na club.cdfreaks.com jest piekna zasada - podawanie niesprawdzonych teori bez uprzedzenia o niepewnosci = ban... tu by mnie za to zjedli - ale cos w tym jest...
widocznie na tym cdfreaks zapomnieli, że człowiek jest tylko człowiekiem nie maszyną i że ciągle sie uczy i może się mylić.

Pięknie głupia zasada wg. mnie.

Rozumiem specjalne wprowadzanie w błąd.
Heh to są dla mnie kozaki dopiero.

Nie dziw się Sid, że tu by Cie zjedli bo tu są normalni ludzie, tam może nie
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 22.06.2003, 14:54   #50
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
hmmm - tamto forum jest specyficzne - to forum dla profesjonalistow, 10% zalogi to developerzy ze znanych firm - nie dziwie im sie ze nie zycza sobie niemerytorycznych wypowiedzi
dodam ze podanie informacji jako wlasnego domyslu nie ma skutkow ubocznych - tam tez sa normalni ludzie - ale wciskanie niesprawdzonych i nieprawdziwych danych konczy sie usunieciem - forum dba o poziom
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 22.06.2003, 15:04   #51
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Weźcie się "odpimkajcie" od SID'a.
Jakiś młody gówniarz się popisuje i nie wiadomo czemu bierzecie go w obronę? 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 22.06.2003, 16:06   #52
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
esem napisa***322;(a)
Weźcie się "odpimkajcie" od SID'a.
Jakiś młody gówniarz się popisuje i nie wiadomo czemu bierzecie go w obronę? 8)


do mnie pijesz? ja do sida mam jedna uwage jest tylko za zlosliwy czasem ale to oki gosc i niemam na razie powaznych zastrzezen tacy ludzie jak sid sa potrzebni i niedziwie sie ze sid na mne czesto najezdza w 79 % ma rtacje i tyle
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 22.06.2003, 17:51   #53
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
esem napisa***322;(a)
Weźcie się "odpimkajcie" od SID'a.
Jakiś młody gówniarz się popisuje i nie wiadomo czemu bierzecie go w obronę? 8)
a może do mnie piszesz
Nic do Sida nie mam!
Wyraziłem swoją opinię na temat zasad.

A ten gówniarz to nic o nim nie wiem i albo ma wpisane złe dane w profilu (1980 rocznik) albo ja nie wiem czemu nazywacie go gówniarzem. Ale jego avatar jest bardzo przykry

I skończmy bo dyskusja "prosba o wydobycie biosu 2.4A dla nagrywarki TEAC W540" będzie zamknięta na kłóde! 8)
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 22.06.2003, 18:15   #54
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
CIAPEK napisa***322;(a)
...I skończmy bo dyskusja "prosba o wydobycie biosu 2.4A dla nagrywarki TEAC W540" będzie zamknięta na kłóde! 8)
I bardzo dobrze jakby byla klodka bo tego BIOSu w zaden udokumentowany sposob sie do tej pory wydobyc nie udalo !!!
A abstrakcyjne domysly chyba nie sa tu kompetentna informacja ... bo stracic mozna sporo ...
pawelblu jest offline  
Stary 22.06.2003, 18:34   #55
coolart
Bywalec
 
Avatar użytkownika coolart
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: T.G.
Posty: 48
coolart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
co do elektroniki to sie nie znam ale sa niejakie uklady flashujace po przerobce szlo by zrobic, co do mojego pierwszego wypowiedzenie to moze fakto ze cos naknocilem w slowach bo piasłem ledwo zywy i juz mialem isc spac
__________________
AMD Sempron 3000 FSB 333, MSI KT6 Delta, Seagate 200GB SATA, 512MB DDR 333MHz, Pioneer DVR-108 v1.14

AMD AthlonXP 2400+, ASRock K7VM2, 2 x S.Baracuda 300 GB,Kingston DDR 512MB 266MHz, Teac CD-W540E v1.0H
coolart jest offline  
Stary 22.06.2003, 18:48   #56
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
coolart napisa***322;(a)
co do elektroniki to sie nie znam ale sa niejakie uklady flashujace po przerobce szlo by zrobic, co do mojego pierwszego wypowiedzenie to moze fakto ze cos naknocilem w slowach bo piasłem ledwo zywy i juz mialem isc spac

Jednak szkoda, że nie poszedłeś spać: byłby z tego większy pożytek. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 22.06.2003, 18:55   #57
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
zamknijmy sprawe

nie wiem co to jest uklad flashujacy - ale jesli to cos czym chcemy zapisac lub odczytac cos z kosci flash to trzeba albo wyjac kosc i wlozyc w odpowiednie 'sanki' albo znalesc przez tkore punkty w nagrywarce mozna sie do niej dobrac (wyprowadzenia serwisowe, ew. jakies zlacza) - bez tego to tylko pogadac sobie mozna
zabawa jest jeszcze inna kiedy pamiec jest zintegrowana z kontrolerem, lub siedzi na eepromie
odczyt 'jak pan Bog przykazal' - czyli przez zlacze ide spod DOSA jest mozliwy jesli sie zna specyfikacje danej kosci - ktora noga co robi - jak nie to to ciagle jest gadanie

sprawe biosa 2.4a uwazam za zamknieta
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.