Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2002, 11:27   #1
Maxi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.07.2002
Posty: 16
Maxi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prosze Was O PilnĄ Pomoc W Sprawie Nero Cover Designer !!!!

nagrywam sobie cd audio w nero 5.5.9.0 i puźniej robie sobie okładke płyty audio w programie do robienia okładek Nero Cover Designer i mam problem bo nie wiem jak ustawić wielkość piosenek raz są duże na całą okładke przednią a raz są tak małe że nie można ich przeczytać od czego to zależy ? jest gdzieś taka opcja która ustawia wielkość tego ?? BARDZO PROSZE O PILNĄ POMOC I Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI
Maxi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.11.2002, 12:02   #2
ampel
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ampel
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Posty: 135
ampel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie bardzo wiem w czym problem ale polewej stronie masz mozliwosc przycisniencia ikonki do tyt.Potem zaznaczasz pole (wielkosc)klikasz dwa razy i masz mozliwosc ustawienia wszystkiego co chcesz , a jesli
jest za duzo tytulow np wmp3 to podziel na dwie szpylty
pozdrawian
ampel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2002, 14:32   #3
Maxi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.07.2002
Posty: 16
Maxi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dużo mi nie powiedziałeś dalej nie wiem czemu jak zaznacze na całą okładke to mam aż tak mały tekst że nic nie widać
Maxi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2002, 20:13   #4
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Niestety rozwiązania w CoverDesingerze nie są dość praktyczne,
nie potrafi on dobrze dopasować wielkości tekstu do wielkości obszaru gdzie tekst się znajduje. Trzeba to niestety robić ręcznie poprzez opcję "włąściwości". Jest tam procentowa, proporcjonalna zmiana wielkości tekstu, ale niestety trzeba to robić dla każdego modułu osobno (numer ścieżki, artysta, tytuł itd. Nie wiem czy masz zaznaczone "dopasuj tekst do krztałtu", ale z praktyki wiem iż to za bardzo nie pomaga. Generalnie występują w tym programie dość duże problemy z wielkością tekstu więc proponuje przerzucić na jakiś inny edytor okładek. Osobiście używałem edytora z pakietu Easy Cd Creator f-my Adaptec. Jest bardzo prosty i doskonale sobie radzi z dopasowaniem wielkości tekstu opisu płyty.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2002, 20:29   #5
ampel
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ampel
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Posty: 135
ampel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation

Witam
To prawda program ma swoje minusy ale jesli chodzi np o formaty naklejek to nie ma leprzego nawet Win on Cd nie ma takiej precyzji
jak chcesz zrobic perfekt to tylko z nero designerem a co do pisma to normalne jest ze jak da sie 50 tyt.to literki beda bardzo male i odwrotnie funkcja dopasuj do krzt. powinna byc wlaczona tylko wtedy kiedy nie ma dla ciebie znaczenia jakie wielkosci literek maja byc na okladce ale jesli ma to byc jakis standart to lepiej jest drukowac rowniez druga strone .
Pozdrawiam i przepraszam jezeli nie potrafie do kanca rozwiazac twojego problemu .
ampel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.