Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.06.2003, 06:01   #1
Shikaka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.01.2003
Lokalizacja: rzeszow
Posty: 17
Shikaka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Pytanie o gwarancje i prozba do liteona.

Witam.
Chce oddac na gwarancje litka 48246s z zerwana plomba czy moge sie tlumaczyc ze sie zerwala przy wkladaniu i czy cos takiego przejdzie jak sadzicie ? A prozba to czy ma ktos SID1 w wersji binarnej i moglby przeslac mi na maila z gory dziekuje pozdro.
Shikaka jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.06.2003, 07:28   #2
kowanski
Guru
 
Avatar użytkownika kowanski
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
kowanski jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kowanski jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Bios masz poniżej, a co do gwarancji to wątpie żeby ten numer przeszedł
Dołączone pliki
File Type: zip sid1_bin.zip (174.1 KB, 48 oglądane)
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
kowanski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2003, 08:33   #3
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Pytanie o gwarancje i prozba do liteona.

Cytat:
Shikaka napisa***322;(a)
Chce oddac na gwarancje litka 48246s z zerwana plomba czy moge sie tlumaczyc ze sie zerwala przy wkladaniu i czy cos takiego przejdzie jak sadzicie ?
Zerwanie plomby jednoznacznie powoduje utrate gwarancji niezaleznie od tego co bylo tego przyczyna (varranty void if removed/broken).
Jestem prawie pewien ze cos takiego nie przejdzie (chyba ze zapomna sprawdzic plombe).
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2003, 09:15   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,855
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Re: Re: Pytanie o gwarancje i prozba do liteona.

Cytat:
pawelblu napisa***322;(a)
Zerwanie plomby jednoznacznie powoduje utrate gwarancji niezaleznie od tego co bylo tego przyczyna (varranty void if removed/broken).
Jestem prawie pewien ze cos takiego nie przejdzie (chyba ze zapomna sprawdzic plombe).
Niby jak moga zapomniec sprawdzic plombe? To praktycznie jedyna rzecz jaka sprawdzaja przyjmujac sprzet na gwarancje, no chyba ze przyjmuje go kumpel i celowo nie zauwazy hehe.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2003, 12:24   #5
Shikaka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.01.2003
Lokalizacja: rzeszow
Posty: 17
Shikaka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziekuje serdecznie za biosik. No to musze znalesc taki papier i plombe wydrukowac
Shikaka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2003, 12:36   #6
meszrum
paproć
 
Avatar użytkownika meszrum
 
Data rejestracji: 31.05.2002
Posty: 62
meszrum zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sprobuj skorzystac z rekojmi (jezeli naped byl kupiony przed 01.01.2003.) albo z odpowiedzialnosci sprzedawcy za niezgodnosc towaru z umowa (gdy naped byl kupiony po 01.01.2003.). odnoszac naped do sklepu masz szanse, ze durny (najczesciej) sprzedawca nie zauwazy/sprawdzi plomby... a wtedy mozesz zerwanie plomby zrzucic na niego. hi hi.
__________________
ssij pantofle stryja jana
meszrum jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2003, 21:19   #7
Shikaka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.01.2003
Lokalizacja: rzeszow
Posty: 17
Shikaka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hej to jeszcze raz ja chcialem powiedziec ze nagrywarke przyjeli gralem glupiego wkoncu sie wytlumaczylem ze przy wkladaniu musiala sie przetrzec i powiedzialem ze w instrukcji nie pisze ze to jest jednorazowego urzytku ze raz wloze i koniec. Powiedzialem ze ja czesto wyjmowalem i serwisant przymknol oko
Shikaka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2003, 21:01   #8
Sonic
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Sonic
 
Data rejestracji: 17.04.2003
Lokalizacja: Puławy
Posty: 18
Sonic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
He he oby takich więcej chciałbym też tak mieć kiedy coś mi sie popsuje (tfu!! tfu!!, stuk puk), a swoją drogą to pewnie do dobrego sklepu trafileś ... .
__________________
Pozdrawiam Sonic
Sonic jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2003, 12:19   #9
QBUS
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika QBUS
 
Data rejestracji: 26.08.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 371
QBUS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Pytanie o gwarancje i prozba do liteona.

Cytat:
Shikaka napisa***322;(a)
Witam.
Chce oddac na gwarancje litka 48246s z zerwana plomba czy moge sie tlumaczyc ze sie zerwala przy wkladaniu i czy cos takiego przejdzie jak sadzicie ? A prozba to czy ma ktos SID1 w wersji binarnej i moglby przeslac mi na maila z gory dziekuje pozdro.
Ja swoja nagrywarke oddawalem z naderwana plomba (bo te plomby to sa tak liche ze hej). Tzn widac bylo ze nie byla odklejana, a jedynie pekla od naprezenia, nikt nawet sie o to nie spytal - przyjeli na gwarancji i juz.
__________________
Let The Burn Begin :-)
QBUS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2003, 20:22   #10
Sonic
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Sonic
 
Data rejestracji: 17.04.2003
Lokalizacja: Puławy
Posty: 18
Sonic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kurcze nagrywarka mi padła. Pali sie cały czas zielone swiatełko jkby pracowała i nic nie dziala zadne otwieranie tacki i inne tam. Gdy włączam kompa to odrazu to zielone swiatełko (niedługo będę myślał ze zielone oznacza jakiś błąd). Nic to oddaje na gwarancję do sklepu komputronik mam nadzieje ze uznaja choć faktycznie te pląby są lichej jakości raz wsadziłem od nowości i wyjołem i już jest nadszarpnieta choć nie zerwana.
__________________
Pozdrawiam Sonic
Sonic jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.