![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
![]() |
#1 |
Registered
Data rejestracji: 19.01.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 80
![]() |
klopoty z nagraniem
mam aopen crw1632,200mmx,96 ram i jek nagrywam powyzej 8x to mam komunikat medium speed error
|
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#2 | |
Wymiatacz
Data rejestracji: 17.10.2000
Lokalizacja: Najsmutniejsze miasto w Polsce
Posty: 564
![]() |
Re: klopoty z nagraniem
Cytat:
UPDATE PS. to (nie)oznacza ze zycie twojej wypalarki dobiega do konca ![]() Pozdrawiam PS. kazdy moze sie pomylic. ![]()
__________________
"myślisz że kim jestem ?? CZŁOWIEKIEM ??" - "Matrix Rewolucje" "Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niż twojsza, że wlaśnie moja racja jest racja najmojsza." - "Dzień świra" PIJ MLEKO!!! BEDZIESZ WIELKI!!! Powered by LTR-52246S Ostatnio zmieniany przez Zeus : 21.01.2003 o godz. 11:42 |
|
![]() |
![]() |
#3 | |
Capo di tutti capi
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
![]() |
Re: Re: klopoty z nagraniem
Cytat:
mysle, ze nie jest tak do konca... MSE bardziej zalezy od jakosci nosnika... zawsze, gdy chce wypalic cos na Esperanzy z wieksza predkoscia to pokazuje sie MSE. na innych nosnikach nigdy nie ma MSE nawet przy max predkosci (uzywam Princo i Platinum)
__________________
Pozdrawiam Remix aka Wielki M |
|
![]() |
![]() |
#4 |
XV1100
![]() Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 33,374
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Zgodze sie z remix'em, ten komunikat nie oznacza konca nagrywarki to przykra przypadlosc ricohow i AOpenow - one po prostu nie toleruja pewnych kiepskich nosnikow i trzeba szukac takich ktore beda nagrywac. No ale to dluga historia i duzo juz napisano tu na ten temat, w wyszukiwarce znajdziesz wiele lektury.
|
![]() |
![]() |
|
|