Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.12.2005, 19:24   #1
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Post Serwisowanie HP 640i - Gehenna

Witam

Chcialem sie z wami podzielic moimi wrazeniami oddawania do serwisu nagrywarki DVD 640i firmy HP

W maju tego roku kupilem nagrywarke w sklepie internetowym znajdujacym sie w krakowie, jakies 2-3 tygodnie temu po wlozeniu czystej plyty dvd-r TDK (wczesniej na nich nagrywala bez problemu a byly z tego samego cake) nie widziala plyty, po wyjeciu plyty nagrywarka juz zadnej plyty cd czy dvd nie czytala a po zamknieciu tacki tylko bylo slychac takie jak by stukanie. Poniewaz byla na gwarancji HP 1 rok, to oddalem ja na ulice dabrowskiego 22 w katowicach bo tam mam najblizej, co sie okazalo nie przyjmuja w zadnych serwisie HP tych nagrywarek, powiem jeszcze jedno facet z serwisiu HP nie wiedzial wogule co to za nagrywarka, nie wiedzial ze istnieje, a na stronie HP bylo napisane ze serwis posiada zaplecze logistyczne itp no ogolnie jest to najlepszy serwis w katowicach, a jest tych serwisow cztery, w koncu sie wkuzylem i kazalem mu dzwonic gdzie mam to serwisowac przeciesz to gwarancja HP, wykonal pare telefonow i w warszawie powiedzieli mu ze te nagrywarke serwisuje firma AB, czyli jej dystrybutor. No i tu zaczynaja sie problemy poniewaz firma AB nie obsluguje klientow detalicznych wiec nie chcieli przyjac nagrywarki, powiedzieli zebym ja oddal do sklepu, bo nie ma numeru indentyfikacji naprawy, a nadaje ja tylko sklep w ktorym kupilem nagrywarke lub sama firma AB, a wyda ja tylko gdy zobaczy sprzet, wiec kazali mi jechac do krakowa i pokazac nagrywarke serwisantowi ze sklepu w krakowie a on nadal by numer i wyslal ja do serwisu w katowicach a oni by wyslali to do wroclawia, w koncu sie wkurzylem i kazalem mu zadzwonic do wroclawia i niech przez telefon nadadza ten numer, dopiero po rozmowie z kierownikiem pracownicy zadzwonili do wroclawia czyli do centrali AB i nadali numer naprawy, ale to nie koniec, w koncu gdy przyjeli nagrywarke okazalo sie ze jej nie oddadza po naprawie czyli nie przysla do firmy AB w katowicach tylko wysla do sklepu w krakowie gdzie mam ja odebrac, zadzwonilem do tego sklepu w krakowie i zgodzili sie przyslac mi nagrywarke do domu jak ja tylko dostana, ale musze im wyslac kopie gwarancji, faktury zakupu, dokumentu przyjecia do serwisu AB i opisania na pismie rodzaju nagrywarki i jak sie zepsula, zrobilem ta bo co mialem innego zrobic i wysalem te dokumenty. Gdy minelo juz te 14 dni roboczych zadzwinilem do serwisu AB we wroclawiu aby dowiedziec sie co z ta nagrywarka, oczywiscie znowu problemy bo jestem klientem koncowym wiec nie moge sie dowiadywac o sprzet ktory zostal tam wyslany, moze jedynie sklep w ktorym kupilem nagrywarke, ale ten sklep umywa rece bo nie wyslal sprzetu, wiec cierpliwie czekam na nagrywarke, mysle ze ja jeszcze dostane przed swietami
Bródka jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2005, 19:13   #2
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam ponownie mam do was pytanie, otoz dostalem nowa nagrywarke dvd 640i, ale ona tez sie zepsula, tacka wogule sie nie rusza, a ni jej wysunac ani wsunac, a plyt nie odczytuje wogule, zawiesza system, nagralem na tej nowej jakies 5 plyt dvd TDK i kaput, wracaja do pytania czy to normalne ze dostalem stara gwarancje a nie nowa i czy mam prawo do kolejnej rekalamacji ?
Bródka jest offline  
Stary 30.12.2005, 19:51   #3
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ciekawe to co piszesz TOTALNY SHOW
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline  
Stary 30.12.2005, 21:18   #4
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bez przesady, ja zawsze wymieniałem litka w sklepie, który zaopatruje się w AB i nie było problemów, góra tydzień i po kłopocie. Pewnie z HP jest tak samo, ale na razie (odpukać) nie zepsuła się, a też mam od nich HP640@Benq 1625.
Ricki jest offline  
Stary 30.12.2005, 21:39   #5
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No tak tylko ze ja czekalem na nagrywarke ponad dwa tygodnie bo zakupilem ja w krakowie, i nie oplaca mi sie wysylac ja do krakowa bo krakow i tak wysle do wroclawia, tylko ze wroclaw odesle do krakowa a nie od mnie, bo ja jestem klientem koncowym, juz mnie denerwuje ta nagrywarka ale wysle ja znowu do AB no bo co mam innego zrobic
Bródka jest offline  
Stary 30.12.2005, 21:50   #6
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mensir67pl
Ciekawe to co piszesz TOTALNY SHOW

Piszac to mialem na mysli SHOW servisowy
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline  
Stary 30.12.2005, 22:00   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>

Monty Python to pikus przy tej opowiesci


edit:
zadales pytanie czy mozesz reklamowac reklamowana wczesniej nagrywarke - oczywiscie ze tak
sprzet po wymianie ma stara karte gwarancyjna, ale warunki gwarancji biegna od nowa - czyli od dnia wpisanego jako ostatni dzien serwisowania masz NOWA gwarancje (pod warunkiem ze karta jest wypelniona poprawnie czyli jest wpisane np "wymiana nagrywarki" albo "wydno nowy sprzet" albo cos takiego, z czego jasno wynika ze masz wymieniony sprzet)
przepisy wewnetrzne firmy zawarte w karcie gwarancyjnej okreslaja zas po jakiej ilosci napraw przyskuguja inne roszczenie - np wymiana sprzetu na inny...
przepisy kodeksu cywilnego zas okreslaja tylko ze wszystko jest zawarte w karcie gwarancyjnej (to najwazniejszy dokument) oraz okreslaja warunki niezgodnosci towaru z umowa (jak nagrywarka nie nagrywa to jest jawna niesgodnosc )

Ostatnio zmieniany przez nimal : 30.12.2005 o godz. 22:05
nimal jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.