Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.04.2001, 00:02   #1
MAD__
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2000
Posty: 15
MAD__ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sub kanaly !!! a Cd - ROM

Mam pytanie w zasadzie proste krotkie i latwe
Prosze mi podac liste CD-romow czytajacych Sub kanaly
MAD__ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.04.2001, 07:40   #2
martinez
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 17.04.2001
Posty: 225
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
MAD__ (26-04-2001 01:02):
Mam pytanie w zasadzie proste krotkie i latwe
Prosze mi podac liste CD-romow czytajacych Sub kanaly
A może jeszcze przynieść kawkę i papieroski ?
__________________
martinez\nGG #755669
martinez jest offline  
Stary 26.04.2001, 18:47   #3
MAD__
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2000
Posty: 15
MAD__ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Martinez .....jak nie znasz odpowiedzi to lepiej nic nie pisz lam jest duzo w necie , nikt cie o zdanie nie pyta .Nabijac sie mozesz z jakiegos frajera zle trafiles koles , mysle ze te posty czytaja ludzie na poziomie i nie chca twoich dowcipow , Czekam na powazna odpowiedz
MAD__ jest offline  
Stary 26.04.2001, 20:52   #4
gazor.
Gość
 
Posty: n/a
Słuchaj Ty zarozumialcu (Mad___ czy jak Ci tam) :

A teraz słuchaj - napisze Ci co mysle o tym Twoim gupim temacie i ostatnim poscie:

Jestes tempy czy co ? Piszesz po chamsku, kiedy ktos se zarzartuje, jestes wredny, jestes nowy, jestes nie miły, a na dotatek pytanie ktore zadałeś jest idiotycznie głupie. Skas ty jest ? Z marsa ?

Skad my Ci spis tych CD-ROMów weźmiemy ? Z dupy mamy wyciagnac ?? Przeopraszam, poniosło mnie. Ale wiesniaku po co zadajesz takie gupie pytania ??

Ciesz sie ze wogóle sie ktos Twoim postem zainteresował. Tu obowiazuje kultura a nie chamskie odzewy. Rozumiem, mały żart MARTINEZA, i to słuszny żart !!!
Sam se poszukaj w Interncie tych danych. Jak je znajdziesz i zapłacisz za połączenia 5 baniek to daj znac gdzie to znalazłeś. Bede wdzieczny.

Serio, to pytanie było idiotyczne: "Podajcie mi liste cd-romow" phi, sam se podaj !!!

Dobra, juz mi rece opadają od tego pisania.

Nara. I mam nadzieje że zobacze tu "przepraszam" skierowane wprost do Martineza.

Mrs G.

P.S. Sybus sie na zartach nie znasz i założe sie ze nie wiesz co to "lama"
Przepraszam, że pisze taki chamski tekst, ale....
 
Stary 27.04.2001, 10:46   #5
martinez
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 17.04.2001
Posty: 225
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
MAD__ (26-04-2001 19:47):
Martinez .....jak nie znasz odpowiedzi to lepiej nic nie pisz lam jest duzo w necie , nikt cie o zdanie nie pyta .Nabijac sie mozesz z jakiegos frajera zle trafiles koles , mysle ze te posty czytaja ludzie na poziomie i nie chca twoich dowcipow , Czekam na powazna odpowiedz
.................................................. ................................................

Nic dodać - nic ująć. Słoma z butów wystaje, aż miło popatrzeć.

gazor - wyręczyłeś mnie w odpowiedzi, ale pozwolisz że jednak zripostuję.

"...nabijać się możesz z frajera..." - jesteś frajer - inaczej nie zadawałbyś takich głupich pytań.

"...posty czytaja ludzie na poziomie..." - właśnie czytają to ludzie na poziomie. I jak widzą takie pytania, to albo nie odpowiadają, albo kwitują cynicznym docinkiem - w formie żartu z lekką domieszką złośliwości.

"...zle trafiles koles..." - moi "kolesie" to nie frajerzy - także nie jestem twoim kolesiem.

"...lam jest duzo w necie..." - tak - a ty jesteś zdecydowanie jedną z nich. I dodam jeszcze że lamerem nie jest początkujący użytkownik komputera, tylko łoś który ma o sobie wysokie mniemanie, a w rzeczywistości jest strasznym deklem.

"...jak nie znasz odpowiedzi..." - a co byś chciał ? Żeby podać ci wszystko na talerzu ? Wielki pan MAD_ ma kaprys - pstryk - i dawać mi tu cały spis i to szybko.

"...Czekam na powazna odpowiedz..." - i to właśnie była poważna odpowiedź na twoje głupie pytanie.

Zastanów się głąbie co w ogóle piszesz - wypisujesz bzdury i liczysz na poważną odpowiedź ?!?
Gdybyś był bardziej rozgarnięty to zajrzałbyś chociaż do helpa w ClonieCD. W zakładce hardware - tam byś znalazł częściowo odpowiedź. Ale widać to wykracza poza twój poziom intelektualny.
Zmień ksywkę - ty nie jesteś MAD_ - jesteś DAUN_

gazor - dzięki.

pozdrawiam wszystkich DAUN_ 'ów
__________________
martinez\nGG #755669
martinez jest offline  
Stary 27.04.2001, 16:22   #6
Konlin
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 06.03.2001
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 110
Konlin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hehe, daliscie czadu.
Mam nadzieje ze mi nigdy tak nie pojedziecie po berecie )
Ale przyznaje ze sie gosciowi nalezalo, chyba bym podobnie zareagowal.
__________________
Pozdrawiam\n Konlin
Konlin jest offline  
Stary 27.04.2001, 22:26   #7
MAD__
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2000
Posty: 15
MAD__ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
he he he tylko na tyle was stac jesli myslicie ze mnie poruszyly wasze posty to jestescie w bledzie
I wy sie uznajecie za ludzi na poziomie tyle miesa puszczacie ze az wstyd . Podajecie sie za jakies
guru komputerowe a na proste pytanie nie umiecie odpowiedziec . No prosze odpowiedzcie a potem mozecie mnie besztac . Przekonajcie mnie ze
jestem lama zobaczymy wtedy czy tylko miesem umiecie puszczac bo wyzywac jest prosto nawet za bardzo nie trzeba myslec .
btw martinez ...mogles napisac pod twoim tekstem ze nie znasz odpowiedzi i bylo by jasno. Nie zamierzam nikogo przepraszac no niby za co. Ja tylko "prosilem o podanie listy CD-romow czytajacych Sub kanaly"
ja nikomu nic nie kazalem . Najwyzej nikt by nie odpowiedzial i na tym by sie skaczylo a tu wielce panstwo poruszni bo nie zapytalem jak trzeba .A jak trzeba zapytac zeby wielcy guru komputerowe mi laskawie odpowiedzialo . Zapomnieliscie o czyms panuje wolnosc slowa pod kazda postacia wiec czego sie czepiacie mojego postu . martinez daj sobie na wstrzymanie z tymi zartami bo czasem zle ktos je zrozumie i potem sa takie sytuacje. Jak macie zly dzien i
chcecie komus powrzucac to nie ten adres. Mnie nic nie obchodzi ze zle odebraliscie moja "prosbe" . Jesli macie cos do mnie to prosze jasno , krotko i bez "epitetow" . Wtedy normalnie odpisze.
Jakie 5 baniek ...siedzie ile chce place ile chce a ciebie to powinno nic nie obchodzic. Moze place 10 baniek a moze 20 zl to moja prywatna sprawa a tobie nic do tego .

Jesli wam nie odpowiadalo moje zapytanie trzeba bylo mi zwrocic uwage lub je zignorowac a nie obrzucac miesem ciekawe czy w realu tez tak szybko chwytacie sie takich argumentow .

P.S. Moge pisac co mi sie podoba , siedziec na necie az mi konto w banku wyschnie a wam nic do tego . Do nikogo osobiscie postow nie pisze wiec czego sie czepiacie .Moge zadawac tak glupie pytanie jak bedzie mi sie podobalo a jak wam sie nie podoba to nie musicie ich czytac a tymbardziej na nie odpisywac.
MAD__ jest offline  
Stary 27.04.2001, 23:05   #8
gazor.
Gość
 
Posty: n/a
Na początek - faktycznie, jesteś DAUN.

Jesteś synku podupczony - jesteś lama, frajer, wieśmak i inne kutafony. Na codzień nie mówie takich rzeczy ale dziś zrobie wyjątek.

Nie pajacuj na forum - czy serio myślisz że ktoś Ci poda liste CD-ROMów które czytają subkody ? Na chooolere Ci to ?

Tak między nami - masz chyba "ujemną inteligencje".
To pierwszy udokumentowany przypadek w Polsce.

Wolność słowa - dobre dla pięciolatka.
Kurde gryzie mnie poco patafilu sie o takie bzdury pytasz ? Nie rozumiem tego ? Możesz mnie nazywać lamerem, rzucaczem miesa, i inne bzdurne rzeczy.

Dla mnie jesteś LAMERem, jełopem, który nie potrafi przyznać się do tego, że napisał bzdure, kryjąc sie za wolnościa słowa i innymi bzdetami.
I niedość że sie nie umisz do tego przyznać, kompletnie nie znasz sie na żartach, nazywając Martineza lamerem, którym nie jest.

I tu się należy "PRZEPRASZAM"

Czy to tak trudno napisać: "Sorry ludziska, temat jest idoityczny, przepraszam martineza i wszystkich, ktoreym zawrociłem tym bzdetnym pytaniem głowe."

Dla mnie jesteś Mad DAUN do potęki entej.

Zmien ksywe, bo Ci w tym pomożemy.

Pozdrawiam Martineza - jestem z toba, oraz Konlina ktory postawił (chyba) słuszny komentarz.

Antypozdrowienia: każdy wie (DAUN heheheh)

Gazor.

P.S. A tak przy okazji: Jak sie miewa reszta Twojego "ZESPOŁU DAUNA" ?
 
Stary 27.04.2001, 23:06   #9
gazor.
Gość
 
Posty: n/a
Na początek - faktycznie, jesteś DAUN.

Jesteś synku podupczony - jesteś lama, frajer, wieśmak i inne kutafony. Na codzień nie mówie takich rzeczy ale dziś zrobie wyjątek.

Nie pajacuj na forum - czy serio myślisz że ktoś Ci poda liste CD-ROMów które czytają subkody ? Na chooolere Ci to ?

Tak między nami - masz chyba "ujemną inteligencje".
To pierwszy udokumentowany przypadek w Polsce.

Wolność słowa - dobre dla pięciolatka.
Kurde gryzie mnie poco patafilu sie o takie bzdury pytasz ? Nie rozumiem tego ? Możesz mnie nazywać lamerem, rzucaczem miesa, i inne bzdurne rzeczy.

Dla mnie jesteś LAMERem, jełopem, który nie potrafi przyznać się do tego, że napisał bzdure, kryjąc sie za wolnościa słowa i innymi bzdetami.
I niedość że sie nie umisz do tego przyznać, kompletnie nie znasz sie na żartach, nazywając Martineza lamerem, którym nie jest.

I tu się należy "PRZEPRASZAM"

Czy to tak trudno napisać: "Sorry ludziska, temat jest idoityczny, przepraszam martineza i wszystkich, ktoreym zawrociłem tym bzdetnym pytaniem głowe."

Dla mnie jesteś Mad DAUN do potęki entej.

Zmien ksywe, bo Ci w tym pomożemy.

Pozdrawiam Martineza - jestem z toba, oraz Konlina ktory postawił (chyba) słuszny komentarz.

Antypozdrowienia: każdy wie (DAUN heheheh)

Gazor.

P.S. A tak przy okazji: Jak sie miewa reszta Twojego "ZESPOŁU DAUNA" ?
 
Stary 28.04.2001, 00:37   #10
MAD__
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2000
Posty: 15
MAD__ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
HE HE HE Synka to znajdz w twojej rodzinie ! Na codzien to ty jestes wyjatkiem , praktycznie nie ma zdania bez obelgi umiesz ty pisac jakos przyzwoicie ?

"Nie pajacuj na forum - czy serio myślisz że ktoś Ci poda liste CD-ROMów które czytają subkody ? Na chooolere Ci to ?"

Czlowieku ja nie pytam o subkody tylko subkanaly no ale jak ktos nie umie czytac to co zrobie . (przeciez nie bede cie uczyl czytac)
A pytania moge sobie zadawac jakie chce , twoja opinia mnie tyle obchodzi co zeszloroczny snieg.

Inteligencje ujemna to ty masz ...przypatrz sie swoim wypowiedziom wszedzie pelno bluzg , pustych slow , wyglada na to ze masz usta pelne piany ze wscieklosci wyluzuj sie , opanuj sie , dobrze sie bawie czytajac te twoje wypociny. Jestes jakis niedowartosciowany w realu i tym sposobem chcesz sobie dodac pewnosci siebie to twoj problem .
Zauwazylem ze nie przeczytales uwaznie mojej odpowiedzi dalej rzucasz miesem a normalnej odpowiedzi na pytanie nie ma, a moze ty tylko umiesz bluzgac i wyzywac bo innych cech "pozytywnych" u ciebie nie widze wiec wysil swoj umysl na cos innego niz brukowe slownictwo. Skoro nie potrafisz na nie odpowiedziec to napisz normalnie "nie znam odpowiedzi na to pytanie" a nie sciemniaj .
Czyli wolnosc slowa uznajesz za bzdet teraz wiem na jakim poziomie umyslowym egzystujesz mniej niz zero. ło wielki gazer to sie kojarzy z wiekim g..... oczywiscie nie znize sie do twojego poziomu , nizej niz ty to nie mozna upasc.

Bede pisal co mi sie bedzie podobalo a ty hm....mozesz sobie juz stad isc nikt nie potrzebuje takiego jak ty , bez kultury o wulgarnym jezyku, nie potrafiacy odpowiedziec na pytanie.
MAD__ jest offline  
Stary 28.04.2001, 11:31   #11
cdwriter20
Gość
 
Posty: n/a
Zamiast pomagac innym to najezdzacie na chlopaka, ktory przez przypadek glupote napisal :-)

Przeciez to nie jest celem tego forum prawda
I tak na przyszlosc zanim ktos cos napisze na formu to niech sie najpierw 10x zastanowi.

Pozdrawiam
 
Stary 28.04.2001, 11:55   #12
gazor.
Gość
 
Posty: n/a
Najpierw do CDwriter20 - święte słowa. Tu chodzi o to, że obraził martineza, a tego sie nie robi.

I słuchaj MAD_ zanim zaczniesz czytać to Ci coś powiem - miesem trzeba umieć sie posługiwać.

Wiesz, jednak jesteś DAUN i tyle. A teraz do rzeczy:

Mi się wydaje, że Subkody to to samo co SUB kanały. Ale jeśli napisze tu jakaś wiarygodna osoba (martinez, berserek, jester, konlin, Misiek4,JJ, cdwriter20 ....) że to nie to samo, to przyznam Ci racje.

Fakt - pytania zadajesz jakie chcesz - to Ty se robisz siare nie ja.

Inteligencji ujemnej nie mam, choćby dla tego że w TESTACH MENSY ma IQ wychodziło mi od 132-148 (różnie bywało). To chyba nie jest zły wynik ?

Dobrze się bawisz czytając moje posty - cała przyjemność po mojej strony. A to że pisze wulgarnie to wyłącznie Twoja zasługa - chce uplastycznić ten teks, a pozatym nie umiem inaczej tego wyrazić że jesteś poj...ny.
A moje posty nie były, nie są, i nie będą obrażać innych - chyba że przemądzżałych lamerów (np. MAD_).

A to że nie wiesz jak się pisze gówno (przepraszam za te brzydkie i wulgarne słowo) i je cenzurujesz kropkami (g....) to nie mój problem. I nie udawaj że na codzień nie klniesz, lub przynajmniej od czasu do czasu se nie zaklniesz.

A teraz moja odpowiedz na Twoje podupczone pytanie: otóż Actima 48MAX czyta subkanały.
I myśle że obecnie trudno zanleźć CD-ROM który tych sub kanałów nie czyta. Teraz to już chyba standard (A MOŻE ISĘ MYLE ) Oczywiście, moge sie mylić.

Pozdrawiam Inteligentnych przez duże "I".

Gazor.

P.S. Szkoda czasu z tobą gadać. Mam predyspozycje do bycia psychologiem, i wyczuwam w Twoim piśmie to, że bardzo wysoko się cenisz. Twoje pismo mam charakter osoby w wieku 15 lat, o IQ=ok 85-115. Nie umisz żartować - Twoj pierwszy post do martineza odnośnie papieroska miał być w Twoim założeniu swoistym żartem. Wyszło na to, że go obraziłeś. reszte dopisz sam, ale nie licz na mój odzew.
 
Stary 28.04.2001, 11:59   #13
gazor.
Gość
 
Posty: n/a
Pozatym Mad jest wredny a to sie tempi.

Narka.

P.S. Jak ktos ma taka liste CD-ROMów to sie przyda

Mam nadzieje że zrozumieliście mój "żarcik"
 
Stary 28.04.2001, 13:36   #14
albertartu
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.07.2001
Posty: 119
albertartu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A na cholere wam ta lista cdromow? Bedziecie chodzic i wykupywac a moze wypozyczlnie zrobicie Przeciez malo kogo stac na to zeby sprawdzal 10 20 szt odtwarzaczy czy akurat czytaja subkody wiec?A po drugie to sadzac z opisu zamieszczonego na CDRinfo to chyba wszystkie to robia
"" Oprócz głównego kanału danych (który zawiera dane audio lub innego typu) występuje 8 kanałów subcode oznaczanych literami od P do W. Kanały te są przeplatane z głównym kanałem danych na dysku i zawierają informacje wykorzystywane przez odtwarzacze CD i czytniki CD-ROM.
Kanał P - określa początek i koniec każdej ścieżki i jest przeznaczony dla prostych odtwarzaczy CD, które nie potrafią w pełni dekodować kanału Q
Kanał Q - zawiera informację o znacznikach czasu (ang.: timecode) wyrażoną w minutach, sekundach i ramkach, tablicy zawartości (TOC), typie ścieżki i numerze katalogowym płyty CD
Kanały R do W - to kanały opisujące grafikę subcode i CD Text, towarzyszšce głównemu kanałowi danych ""
albertartu jest offline  
Stary 28.04.2001, 13:45   #15
bobek2
Gość
 
Posty: n/a
Cześć!
Read Subchannel Data from Data Tracks Checkbox - You only need to check this box, if you wish to copy CDs with
Digital IDs. Most copied CDs will even work, if this box is not checked. Please note, that not all CD-Readers support this. Please respect the copyright of the CD you wish to copy!
Read Subchannel Data from Audio Tracks - Check this box, to read extra information like Indices, Gaps or CD+Graphics Data from Audio Tracks. Please note, that not all CD-Readers support this. Some CD-Readers will read the data slower, if this box is checked.
pozdrawiam bobek2
PS I o to tyle hałasu?
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.