Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.02.2002, 17:37   #1
VVirOOs
Gość
 
Posty: n/a
Szukam płyt poniżej 1 zł (kontaktu do producenta CD-R)

Potrzebuję kontaktu do producente płyt CD-R lub hurtowni, bo z kumplami chcemy kupić 1000 płyt. Zależ nam, żeby cena była nie większa niż 1 zł brutto ( z VATem znaczy się Wyszukiwarki wypluwają mi tylko namiary na hurtownie, w których najtaniej to ok. 1,3 za sztukę, ewentualnie tłocznie płyt, które nie są zainteresowane sprzedażą czystych płyt. Czy możecie mi pomóc
W grę wchodzi tylko Płock i Warszawa.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.02.2002, 23:18   #2
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tak moge po pierwsze nie dziwie sie ze przy 1000 sztuk chca tyle bo tysiac to nic tak an prawde
jak im powiesz ze 3 tys to juz moze soc wskurasz
a namiar to tylko chyba z platinum poland idzie sie dogadac
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 19.02.2002, 23:21   #3
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a jesli cos znajdziesz albo beda chcieli dac ponizej zlotowki ale np przy 3 tysiacach sztuk to daj znac moze sie zgadamy i razem cosik kupimy - wtedy troche tego bedzie wiec mozna negocjowac heh kontakt w tej sprawie prosilbym na maila majonezc@o2.pl
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 24.02.2002, 23:36   #4
Cinas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.02.2002
Posty: 14
Cinas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
z tego co wiem to przy zamowieniu powyzej 1000zł mozna negocjowac z Esperanzą rozumiem ze chodzi o płyty 700MB bo jezeli o 650MB to niebedziesz mial z tym wiekszych problemów a 700MB powinno sie zejsc ponizej 1zł za sztuke ale lepiej jakby bylo ich troche wiecej a płytki te sa bardzo dobre. W celu sprawdzenia ile to bedzie kosztowac za 1000 szt. wejdz na http://www.esperanza.com.pl/ceny/ i tam wypelnij wszystko jak trzeba no i juz.
Cinas jest offline  
Stary 25.02.2002, 12:06   #5
VVirOOs
Gość
 
Posty: n/a
Wielkie dzieki - juz do nich napisałem i czekam aż się odezwą. Swoją drogą bardzo prosty adres, ale chyba istniej od niedawna, bo szukałem ESPERANZY i nie mogłem dotąd znaleźć. Jeszcze raz dzięki!!
 
Stary 25.02.2002, 14:29   #6
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 07.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja kupuje prismy 700ki po 98 groszy za sztuke w rolach po 100 szt. a którys gosćna innym forum chwali sie ze przy tysiącu sztuk ma po 1 zł verbatimki...

pozdro 6
obar jest offline  
Stary 25.02.2002, 22:35   #7
Dzony
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dzony
 
Data rejestracji: 03.02.2002
Lokalizacja: Wawka
Posty: 135
Dzony zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To fajne macie kontakty bo ja Esperanze mam po 1.08 PLN przy 10 szt. z drugiej reki
Dzony jest offline  
Stary 26.02.2002, 01:42   #8
InfoNexus
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.03.2002
Posty: 38
InfoNexus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Eeee... noooo... panowie, banner f-my Esperanza "błyska" na stronie CDRInfo.pl od dobrego roku czasu... ...a sama firma istnieje jednak trochę dłużej...

Co zaś się tyczy cen, to płytki 700MB w hurcie mają za 0.98 zł/szt. (w detalu 1.10 zł/szt.) [ceny brutto z dnia 25.02.02]. Minimalny zakup w detalu, to opakowanie (ostatnio mieli tylko 'szpindle' po 100 szt.). Natomiast hurt zaczyna się u nich od kwoty zamówienia równej 1000 zł brutto. Naprawdę polecam tę firmę, korzystam z ich usług przeszło rok czasu i nigdy nie było problemów z realizacją zamówień. Ostatnio zamawiałem ok 1 tys. CDR i 100 CDRW HS, segregatory, koperty na CD, itp. ...dostawa "kurierem" w 24 godz!


BTW: Szczególnie polecam uwadze ich płytki CD-RW HS (x10) 700 MB, świetnie się nadają do tymczasowego przechowywania filmów (zwłaszcza, że typowy DivX, to ok. 700 MB właśnie). Cena 3.51 zł/sz. w hurcie, 4.70 zł/szt. w detal [ceny brutto], tylko że min. zamówienie to 100 szt. (szpindel) ...mimo to wziąlem, IMHO za tę cenę watro było. ...mają też (IMO) świetne segregatory na CD'ki (zwłaszcza te na 26 i 52 CD).

Jeśli natomiast chodzi o Platinum [www.platinum-poland.pl], to AFAIR są niestety "drożsi" od Esperanzy...
InfoNexus jest offline  
Stary 26.02.2002, 02:02   #9
InfoNexus
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.03.2002
Posty: 38
InfoNexus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Aaaa.... ...zapomniałem jeszcze dodać, że te płytki CD-R 700 MB Esperanzy są dla max. prędkości zapisu 24x.
Na mojej nagrywarce (Ricoh MP7200A-DP) z włączonym JustSpeed'em spokojnie daje się je wypalać z maksymalną prędkością nagrywarki tj. 20x. Świadczy to IMHO o dobrej ich jakości. Natomiast zdarzało mi się już nie raz, że układ JustSpeed po teście jakości nośnika ograniczał prędkość zapisu (na markowych płytach) do niższych wartości niż deklarowana przez producenta... (...tak tak, wiem... "wyłącz JustSpeed ...i po sprawie", ale przecież nie o to w tym chodzi... ).
InfoNexus jest offline  
Stary 26.02.2002, 09:39   #10
marekd
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Posty: 35
marekd w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kurde. ludy- nie moge znalexc cennika na esperanzie- szukałem a w dzile ceny jest tylko formularz- to tam mam pisac ile i jakich chce plyt?
Przy okazji jakie CD r polecacie- zielone czy niebieskie?
marekd jest offline  
Stary 26.02.2002, 09:47   #11
marekd
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Posty: 35
marekd w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kurcze- bylem przed momencikiem na platinum poland ale oni tam maja strasznie drogo- nie mowie tutaj o 1000 szt. ale np o 100. Oni tam biora tyle ile u mnie w Lablinie w "NIE DLA IDIOTÓW"..... :-( Chyba w koncu pojeda do idiotów...
marekd jest offline  
Stary 27.02.2002, 01:04   #12
InfoNexus
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.03.2002
Posty: 38
InfoNexus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
marekd (26-02-2002 09:39):
kurde. ludy- nie moge znalexc cennika na esperanzie- szukałem a w dzile ceny jest tylko formularz- to tam mam pisac ile i jakich chce plyt?
Przy okazji jakie CD r polecacie- zielone czy niebieskie?
Dawniej (zanim "przebudowali" witrynę) cennik był dostępny on-line. Obecnie ofertę detaliczną Esperanzy znajdziesz tutaj: http://www.mediamarket.pl . Natomiast cennik hurtowy oraz formularz zamówienia jest rozsyłany mailem (w formie arkusza Excel'a) do wszystkich zarejestrowanych klientów po każdej zmianie cen lub oferty...

Jak chcesz, to daj znać na priv'a, to ci podeślę aktualny cennik hurtowy [z 25.02.2002] i formlarz zamówiena.

Jeśli zaś chodzi o kolory, to ja raczej zamawiam płytki "Silver-Silver" (to te z zielonym nadrukiem). Z racji tego, że druga moja nagrywarka miała czasem problemy z zapisem "niebieskich" płytek f-my Verbatim oraz TDK, to profilaktycznie odpuściłem sobie płyty "Silver-Blue" (niebieski nośnik i nadruk)... Z nową nagrywarką już takich problemów nie mam, ale niejako "z przyzwyczajenia" pozostałem przy wypróbowanych płytach "S-S"....
InfoNexus jest offline  
Stary 17.03.2002, 15:17   #13
on_men
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.03.2002
Posty: 2
on_men w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
JA MOGĘ OPYLIĆ AKOSY 24x PO 1 ZŁ BRUTTO TYLKO WCZEŚNIEJ TRZEBA ZAMÓWIĆ I PRZYJECHAĆ DO WĘGROWA 75 KM OD WARSZAWY NA SIEDLCE on_men@wp.pl
on_men jest offline  
Stary 17.03.2002, 16:55   #14
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 07.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
potwierdzam wczoraj dane z giełdy krakowskiej prismy 98 w detalu przy 100 szt , platinumki 100 zł /100szt. (ta druga dana jest niesprawdzona natomiast ta pierwsza jest bo właśnie stoją szpule mi na stole)
obar jest offline  
Stary 20.03.2002, 18:38   #15
forest
odgrzewany user
 
Data rejestracji: 20.10.2001
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 379
forest zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
na allegro.pl bez problemu kupisz 100 szt. za 99
ESPERANZA na szpuli 700MB of koz
forest jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.