Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.04.2002, 12:36   #1
Rabiolek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.04.2002
Posty: 3
Rabiolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
TEAC 516EB i CLONE CD (Niszczenie płyt) !!!

Witam.


Mam następujący konfig: ECS K7S5A, 256 Ram, HDD 20 GB, GeForce2MX 200 64Mb, TEAC 516EB i LG 4/4/32 nie pamiętam jaki symbol.
Problem jest w tym że przy wypalaniu płytek na TEAC'u pod Clone CD (kilka wersji od 2.5.8.3 do 4.o beta 14) jest zawsze ten sam problem wypalonej płyty nie można nijak odczytać. Jeżeli już da się jakimś cudem ją otworzyć to nie można nic z niej skopiować . Na LG jest wszystko ok. Nagrywam jeszcze NERO i WinOnCD 5.0 i wszystko jest ok. Nie ma najmniejszych problemów z tymi programami ani płytkami na nich wypalanymi. Może ktoś będzie w stanie mi coś sensownego doradzić bo jestem bardz przyzwyczajony do Clona i nie chciałbym zmieniać go na inny program.
Rabiolek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.04.2002, 13:07   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Odinstaluj calkowicie clona, lacznie z wyczyszczeniem rejestru z pozostalosci (ew. uzyj programiku dostepnego na stronie cdrinfo) i zaladuj na nowo ale z pewnym serialem. Wszystko wskazuje ze to fiksuje clonecd i moze byc przyczyna zly numerek. :-)
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 12.04.2002, 08:56   #3
Rabiolek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.04.2002
Posty: 3
Rabiolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To nie jest fiksacja Clona z powodu numerka, sprawdzalem to na Win98 SE, Win 2000 i na WinME. Na każdym dzieje sie tak samo.
Rabiolek jest offline  
Stary 12.04.2002, 09:47   #4
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
zrob to co ci grzeniu radzi- tylko wyczysc rejestr systemowym regeditem ze wszystkich wpisow
Elaborate Bytes.To zupelnie niemozliwe, zeby Clone z Teacem nie chcial wspolpracowac, chyba, ze masz cos pokopane w konfiguracji - moze podaj jak masz to wszystko polaczone - moze wtedy cos komus zaswita i bedziemy ci mogli b.sensownie pomoc
bgn jest offline  
Stary 14.04.2002, 18:47   #5
Rabiolek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.04.2002
Posty: 3
Rabiolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Na pierwszej taśmie:

Primary Master: HDD IBM
Primary Slave: CD-RW LG
Secondary Master: Teac 516EB

Sam juz nie wiem co sie dzieje, system byl na nim stawiany kilka razy i za kazdym razem z Clonem jest problem, zrobi Image na dysk, wypali plytke i niby wszystko powinno byc ok, ale nie mozna nigdzie tej plytki odczytac. Jak robilem to na LG bylo wszystko ok, czyli to nie jest kwestia tego ze serial jest skaszaniony bo wtedy i na LG by sie sypal. A tak sie dzieje jedynie na Teac'u . I
Rabiolek jest offline  
Stary 23.04.2002, 00:02   #6
SLAVO_TEAC516EB
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.04.2002
Posty: 3
SLAVO_TEAC516EB w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
niestety ale tak wlasnie dzieje sie z TEAC'em 516 EB i z CLONEM większym od wersji ~2.8.
Płytka sie nagrala ale jej nic nie widzi. Jezeli cos chcesz kopiowac CLonem to da sie tylko jak zrzucisz obraz przez nagrywarke. I nawet jak serial jest poprawny. Mam tak samo i tak samo inni.
SLAVO_TEAC516EB jest offline  
Stary 23.04.2002, 01:40   #7
Ryu
Gość
 
Posty: n/a
a u mnie smiga wysmienicie CloneCD. Nie wiem z jakiego powodu Wam zle nagryw CD. U mnie ALLES GOODES. Wszystkie dzialaja.
Looknij czy DMA wlaczone oraz do BIOSU czy wszystko ok.
Podlacz inaczej, tj odlacz LG i zostaw samego Teac'a jako Master.
Ja mam tak: 1. HDD - UDMA66
kieszen - UDMA66
2. nic - UDMA66
3. DVD NEC jako slave - UDMA33
4. TEAC jako master - UDMA33
Konfiguracja to:
P3 650, Abit BE6-II, 256RAM, HDD 46GB IBM, reszta niewazna

Pozdro.
 
Stary 23.04.2002, 08:17   #8
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
SLAVO_TEAC516EB (23-04-2002 00:02):
niestety ale tak wlasnie dzieje sie z TEAC'em 516 EB i z CLONEM większym od wersji ~2.8.
Płytka sie nagrala ale jej nic nie widzi. Jezeli cos chcesz kopiowac CLonem to da sie tylko jak zrzucisz obraz przez nagrywarke. I nawet jak serial jest poprawny. Mam tak samo i tak samo inni.
********************
no nie do konca - ja mam 516eb i clone( obecnie ostatnia wersja beta) mi chodzi bez problemow.
bgn jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.