Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.06.2002, 19:01   #1
heronim
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 2
heronim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Teac Cd-w524e Biosy

Mam nagrywarkę

Producent: TEAC
Model: CD-W524E
Bios wersja: 1.0A

Na stronie Elby CloneCD ta nagrywarka
poprawnie zapisuje płyty z Safedisk v2
Wy na swojej stronie podajecie, że nie
zapisuje poprawnie tego zabezpieczenia.
cytat (CDRinfo.pl):
"Uwaga, modele z biosem 1.0b nie radzą sobie
z zabezpieczeniem SD 2.0"

Z jakim Biosem nagrywarka ta zapisuje
SafeDisk v2 ?
Jak działa z biosem 1.0A (SafeDisk v2)?
Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Dołączone obrazki
Teac Cd-w524e  Biosy-hacking.gif 
__________________
heronim

Ostatnio zmieniany przez heronim : 24.06.2002 o godz. 18:04
heronim jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.06.2002, 19:09   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,839
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wlasnie twoja spawara z biosem 1.0A tnie sd2. Biosy pozniejsze nie radza sobie z tym, choc sa zdania podzielone na temat biosu 1.0C. Poza tym sciagnij sobie ze strony cdrinfo pliczek testowy Koli'ego i sam sprawdz, powinien byc tam tez opis uzycia. Mozesz tez probowac z testem na sd2.5x ale ten TEAC 524E nie radzi sobie z tym niezaleznie od wersji biosu (tez mam takowego z tym firmware).
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 23.06.2002, 20:02   #3
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Hi-rek , nie wgrywaj żadnego innego biosu do Teaca 524e masz najlepszy bios jaki może być do tej nagrywarki.
Też mam taką i spisuje sie bardzo dobrze,jeżeli są problemy z Safediskiem 2 i 2,5 to wystarczy w CloneCD zaznaczyc opcję "naprawiaj słabe sektory".Ostatni bios dodaje obsługe Mt.Rainier nie wiadomo po co to sie może przydać.Posłuchaj mnie radze jak kolega,starszy kolega (napewno )
lopus jest offline  
Stary 23.06.2002, 20:21   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,839
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Swiete slowa lopus Sam mialem to dopisac w swoim poscie. Nie daj sie Hirek namowic na kombinacje z biosami bo do tego co masz teraz juz nie wrocisz.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 23.06.2002, 22:39   #5
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
Swiete slowa lopus Sam mialem to dopisac w swoim poscie. Nie daj sie Hirek namowic na kombinacje z biosami bo do tego co masz teraz juz nie wrocisz.
Jak juz rozmawiamy o biosach do teaca w524e, to mam pytanie ...

Coz ja mam 1.0b, czyli potencjalnie ten najgorszy ...

Czy udalo sie komus przegrac na 1.0d safediska 2.0, 2,51 (choc w zasadzie bez znaczenia bo clone i tak przegrywa)

Wprawdzie nie mam zamiaru zmieniac biosa ale ciekawi mnie czy zauwazyliscie jakies glebsze zmiany ...

Dzieki. Pozdr. Gaz
__________________
Gazor-ek (Antek 1466@1606 256ram (292mhz) Maxtor 5400 rpm 40 gb gf2mx400 64mb Tezeusz W524E 1.0B i kurde modem :-)
gAzZzZoR jest offline  
Stary 24.06.2002, 16:20   #6
heronim
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 2
heronim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
TEAC CD-W524E Biosy

grzeniu lopus gAzZzZoR

"Mozesz tez probowac z testem na sd2.5x ale
ten TEAC 524E nie radzi sobie"

sprawdziłem nie radzi sobie

dziękuję Wam za poradę, uratowaliście mnie
przed upgrade'm Biosu

heronim
__________________
heronim
heronim jest offline  
Stary 24.06.2002, 17:07   #7
JaryX
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Posty: 13
JaryX w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
o czym Wy mowicie?
tez mam 524 i przeszedlem chyba przez wszystkie wersje biosow i nie zdarzylo mi sie zeby kopia z sd2.51 nie chodzila.

Ta nagrywarka kopije SD2.51 az milo a reszta to plotki (chyba ze ja trafilem na jakis ulepszony model?)
JaryX jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.