Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.08.2002, 14:21   #16
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[QUOTE]maareczek napisa***322;(a)
[B]


a od kiedy to dyski sie podlacza razem z CDROM-ami albo CDRW ? po co ? zeby znmulic swoje dyski poprzez spadek transferu i wydajnosci. Mimo ze bedziesz mial nawet dyski ATA-100 albo ATA-133 to i tak ci beda chodzili jako ATA-33 tak jak CDROMY. nie wykorzystasz w pelni swoich dyskow.
======================
bzdura na kolkach, nie opuzni ci dysku dopuki nie korzystasz z cdromu ,dvd czy cdrw a jak korzystasz to jaka roznica i tak ci szybciej nie bedzie przygrywac z plytki na hddd i tak wiec niech nikt nie mowi ze podlaczenie hdd z napedem optycznym zwolni dusk do udma 33 to bzdura
__________________
BIDI
Bidi jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.08.2002, 14:32   #17
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
[QUOTE]Bidi napisa***322;(a)
[B]
Cytat:
maareczek napisa***322;(a)

======================
bzdura na kolkach, nie opuzni ci dysku dopuki nie korzystasz z cdromu ,dvd czy cdrw a jak korzystasz to jaka roznica i tak ci szybciej nie bedzie przygrywac z plytki na hddd i tak wiec niech nikt nie mowi ze podlaczenie hdd z napedem optycznym zwolni dusk do udma 33 to bzdura
Mama ci nie mowila, zebys sluchal starszych?
A jak nie wierzysz to sam sprawdz!
(ps. ja sprawdzilem i opinia z forum sie sprawdzila! zwolnilo dysk do DVD!)
 
Stary 28.08.2002, 17:44   #18
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
tomgoo napisa***322;(a)


oj to kolego troche przesadziłeś
jak ma sie 2 dyski twarde i dwa napędy optczne to tak jak napisałem sie je właśnie podłącza . Nawet popatrz artykuł cdrinfo na stronie głównej o konfiguracji napędów ide . A co do tego że nie ma różnicy jak jest na tasmie cdrom i nagrywara to też sie mylisz . Nagrywara powinna być na master . A via 4in1 nie powinno być najno2sze zainstalowane lecz wersja 4.60 bo ona nie sprawia probvlemów.
Oj tomgoo, tomgoo przeczytałeś ten artykuł bardzo niestarannie.
Nieucz innych głupot, "łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo" - nie spina się razem napędów wolnych z szybkimi. Cechą Twojego pomysłu jest to, że:
1 wszystkie napędy są wolne i to jest podstawowa wada Twojego rozwiązania,
2 transfer z CD-ROMu jest szybszy do nagrywarki (są na różnych IDE) - ma znaczenie przy przegrywaniu "w locie" i to jest jedyna zaleta Twojego pomysłu. 8)
esem jest offline  
Stary 28.08.2002, 20:52   #19
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
esem napisa***322;(a)


Oj tomgoo, tomgoo przeczytałeś ten artykuł bardzo niestarannie.
Nieucz innych głupot, "łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo" - nie spina się razem napędów wolnych z szybkimi. Cechą Twojego pomysłu jest to, że:
1 wszystkie napędy są wolne i to jest podstawowa wada Twojego rozwiązania,
2 transfer z CD-ROMu jest szybszy do nagrywarki (są na różnych IDE) - ma znaczenie przy przegrywaniu "w locie" i to jest jedyna zaleta Twojego pomysłu. 8)
ok no dobra może mi coś szczeliło do główki i cos takiego napisałem ale ja tak naprawde mam cdrom icdrw ide 1
1de2hdd tak wiec soryy jeśli komuś żle doradziłem :-D
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline  
Stary 28.08.2002, 21:15   #20
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[QUOTE]Bidi napisa***322;(a)
[B
bzdura na kolkach, nie opuzni ci dysku dopuki nie korzystasz z cdromu ,dvd czy cdrw a jak korzystasz to jaka roznica i tak ci szybciej nie bedzie przygrywac z plytki na hddd i tak wiec niech nikt nie mowi ze podlaczenie hdd z napedem optycznym zwolni dusk do udma 33 to bzdura


Witam !

Pozwólcie ze zostawię to bez mojego komentarza / no moze nie całkem / poprostu BIDI wnosi nam tu nowe teorie ... proszę bardzo w koncu niedawno podważyli teorię EINSTEINA na temat stałej prędksci wiatła więc ...

PS: Ja tam jestem za Einsteinem reszta moze się mylić !:-D
Laser jest offline  
Stary 13.09.2002, 16:15   #21
Anazar
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.05.2002
Posty: 45
Anazar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
TEAC

Jak są zajęte wszystkie kanały IDE na płycie to często są taki problemy. To nie musi skończyć się na wymianie okablowania. w około 30% takich problemów trzeba kupić kontroler IDE wcisnąć go do wplnego PCI i wpiąć do niego dyski a napędy ATAPI pozostawić podpięte do płyty, pamiętając aby nagrywarka była na master i najlepiej jako "secondary master"
Anazar jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.