Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.05.2002, 19:36   #1
PRzeMO
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika PRzeMO
 
Data rejestracji: 04.03.2002
Lokalizacja: LV-426
Posty: 89
PRzeMO zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Telefon komorkowy a nagrywanie

Tak sie ostatnio zastanawiam czy ma wplyw na nagrywanie moment gdy telefon zaczyna dzwonic i lezy obok komputera idzie latwo zauwazyc ze monitor drzy a z glosnikow wydobywa sie jakis dziwny dzwiek skoro telefon ma wplyw na monitor i glosniki czy tez ma wplyw na nagrywanie czy niepowstaja przesto jakies bledy na plycie?
PRzeMO jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.05.2002, 20:32   #2
dragal
Forumator
 
Avatar użytkownika dragal
 
Data rejestracji: 28.02.2002
Posty: 875
dragal niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja tam nie widze roznicy, ale mozna probowac, u mnie jest ok. Ciekawe co na to inni Spawacze. Moze bedzie trzeba "zakladac" ekrany antykomorkowe na nagrywarki
__________________
Pozdrawiam dragal
dragal jest offline  
Stary 06.05.2002, 20:40   #3
Lookas
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wroclaw
Posty: 50
Lookas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nic sie nie powinno dziac... wg. mnie nagrywarka jest zbyt dobrze ekranowana. Mam monitorek CTX i dopiero przy dzwonieniu jak bezposrednio pod nim poloze komorke, to drga prawie niezauwazalnie, bo duzo blach (czyt. ekranow) ma w srodku (widac nawet przez dziurki). Na kompie pewnie masz obudowe metalowa, do tego nagrywarke tez w blaszance, wiec chyba musialbys sie starac, zeby telefonem cos wskórac.

Lookas
Lookas jest offline  
Stary 06.05.2002, 21:37   #4
MadMan
Bywalec
 
Data rejestracji: 26.02.2002
Posty: 65
MadMan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A u mnie jak telefon lezy przy kompie i dzwoni to sie system rąbie wyskakuje to menu z windy do zamykania systemu ekran glupieje i caly komp tesh. Ale poza tym to jest OK mysle ze plytka by sie zapsula na 90% gdybym w tym czasie wypalal.
__________________
-=|\/|4|)M@|\|=-
MadMan jest offline  
Stary 06.05.2002, 21:55   #5
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jaki ty masz telefon?!?

radze omijac ten model...

swoja droga wyobraz sobie co to robi ci z mozgiem
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 06.05.2002, 22:23   #6
Pio
Gość
 
Posty: n/a
Ekran drga, w głośnikach buczy, ale żeby niebieskie ekrany w windzie wyskakiwały? Ciekawe?
 
Stary 06.05.2002, 23:02   #7
Sobol
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Sobol
 
Data rejestracji: 20.02.2002
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 128
Sobol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nokia 3310 powoduje fajne odgłosy z głośników i tylko tyle.
Ale za to jak ktoś zadzwoni dzwonkiem do moich drzwi to zawsze mi się płyta kszani, jakieś zwarcie

Pozdrawiam
Sobol jest offline  
Stary 06.05.2002, 23:12   #8
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
samej wypalarce telefon nie powinien przeszkadzac (to laser wypala a nie jakies fale czy to radiowe czy impulsy elektryczne) ale w systemie moze troche namieszac (vide posty poprzednie) ba tam dane przesylane sa innaczej
Bidi jest offline  
Stary 07.05.2002, 08:00   #9
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Sobol (06-05-2002 23:02):
Nokia 3310 powoduje fajne odgłosy z głośników i tylko tyle.
Ale za to jak ktoś zadzwoni dzwonkiem do moich drzwi to zawsze mi się płyta kszani, jakieś zwarcie

Pozdrawiam
ja tak wyłączyłem dzwonek bo nie tyle mi w kompie coś motał co był na tyle niespodziewano-wqr... że zwykle jak dryndał to ocierałem się o zawał a cp dp kpmrek to SId ma pełną rację jak kompowi tak zapodaje to co robi z mózgiem ?
jaki to typ / info się przyda, jak będę chciałkogoś wrednie długofalowo wykończyć to mu sprezentuję taki model /
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 07.05.2002, 09:11   #10
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
laser to tez fala - o bardzo wysokiej czestotliwosci, odpowiednio spolaryzowana, tak jak radio i 'impulsy elektryczne'...

komorka ma czestotliwosc sygnalu nosna - 1800MHz (calkiem wysoka) i kilka innych czestotliwosci do komunikacj z siecia - amplituda jest zalezna od sily odbieranego syganlu
wiec - jezeli komorka lezy kolo komputera (ktory swoja droga tez strasznie 'sieje') to sygnal odbierany jest slabszy, komorka daje wiecej - a potrafi dac duzo - rekordzista jest jeden z modeli Ericssona - przekraczal norme pola EM dla czlowieka 56 razy!

niespotkalem sie jednak z przypadkiem wieszania komputera przez komorke...

za to kiedy po 5 minutowej rozmowie przez telefon mialem cieple ucho (a byl mroz) byl to osatni raz kiedy rozmawialem bez zestawu sluchawkowego...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 07.05.2002, 10:59   #11
MadMan
Bywalec
 
Data rejestracji: 26.02.2002
Posty: 65
MadMan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
NO te wszystkie efekty ciekawe w moim kompie powoduje wlasnie nokia 3310 ale to nie zawsze sie tak dzieje, przewaznie gdy lezy kolo monitora (monitor mam Packard Bell).
__________________
-=|\/|4|)M@|\|=-
MadMan jest offline  
Stary 11.05.2002, 14:00   #12
kriss2000
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.05.2002
Posty: 7
kriss2000 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
haj
tak sie sklada ze na mojej starej nagrywarce YAMAHA 4/4/16 kaszanily mi sie plytki gdy mialem wlaczony telefon !!! glownie objawialo to sie na plytkach CD-AUDIO gdzie ostatnie 2-3 sciezki niemilosiernie trzaskaly przy odsluchu. Wyjsciem bylo jedynie calkowite wylaczenie telefonu (MOTOROLI).
Teraz tego problemu nie mam, przy tej samej komorze wypalam na TEAC'u 524 i wszystko smiga - ale fakt faktem ze taki problem istnieje przynajmniej na starszych nagrywarkach
pozdoooooooooooooooowka
KRISS
kriss2000 jest offline  
Stary 11.05.2002, 15:24   #13
Bzyk77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Jelenia Góra
Posty: 8
Bzyk77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A ja mam monitorek SONY Multiscan E220, podpieta wiezyczke z kolumnami 70W i Siemensa S35 i komp w ogole nie reaguje. Musze polozyc telefon na kolumnie dopiero cos sie dzieje, a monitor jest tak wytlumiony ze nic go nie rusza.
Jedynie telewizor troche szaleje Ogolnie nie wiem skad ten pomysl aby telefon mogl miec wplyw na nagrywarke, ale mniejsza z tym. Pozdrowienia
Bzyk77 jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.