Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.07.2003, 10:07   #46
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ok, kończę nagrywanie 3 płytki z GR włączonym i po południu wybierma się do supermarketu do działu Audio Wybaczcie ze to tak dlugo trwalo, ale mam aukcje na karku.
__________________
Komputer został stworzony po to, aby ludziom życie ułatwić, a ziemia jest płaska....
SoBal jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.07.2003, 11:42   #47
tedp2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bluszczów
Posty: 19
tedp2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
SoBal napisa***322;(a)
Ok, kończę nagrywanie 3 płytki z GR włączonym i po południu wybierma się do supermarketu do działu Audio Wybaczcie ze to tak dlugo trwalo, ale mam aukcje na karku.
Ok cierpliwie czekam. Ja wlasnie tez poluje na ta nagrywarke na aukcji a aukcja sie konczy za parenascie godzin wiec przez to mi tez sie tak spieszy
__________________
TEd
tedp2 jest offline  
Stary 14.07.2003, 20:42   #48
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Testy przeprowadziłem na razie na mojej JVC, płyty 700 MB nagrane ze współczynnikiem 1,2 1,3 oraz 1,4.
Urzadzenie nie poradzilo sobie z odczytem plyty 1,4 - ale płyty o mniejszych stopniach kompresjii (i długści zostały odczytane poprawnie). Sprawdziłem to jeszcze na kieszonkowym cd-player, poradził sobie również z odczytem płyty x1,2, przy x1,3 (długość płyty wynosiła 103 minuty) pokazał długość płyty jako 7 minut. Nie poradził sobie za to z odczytem x1,4. Więcej jutro jak tylko uruchomię konkurs...
__________________
Komputer został stworzony po to, aby ludziom życie ułatwić, a ziemia jest płaska....
SoBal jest offline  
Stary 14.07.2003, 21:12   #49
tedp2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bluszczów
Posty: 19
tedp2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok THx za tyle ale jednak poczekam jeszcze na więcej
__________________
TEd
tedp2 jest offline  
Stary 15.07.2003, 08:56   #50
alstor_serwis
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.07.2003
Posty: 43
alstor_serwis zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam użytkowników Plextora PX-W 4824 TA
Mimo , że urządzenie PX-W 4824 TA wygląda optycznie tak jak jego
następca Plextor Premium to jednak różnią się one od siebie sercem czyli procesorem sterującym urządzeniem . Plextor w swoim najnowszym produkcie umieścił procesor który specjalnie został zaprojektowany do tego napędu dlatego nie jest możliwe wgranie do napędu PX-W 4824 TA firmware od napędu Premium .
Próba zmiany oprogramowania spowoduje uszkodzenie napędu oraz
problemy z naprawą jego w naszym serwisie w ramach gwarancji.

Pozdrawiam ,
Serwis Alstor
alstor_serwis jest offline  
Stary 15.07.2003, 13:51   #51
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Miło jest, jak Dystrybutor i Jego Serwis pojawiają się na Forum i przekazują swe cenne uwagi - witamy. Współpraca na pewno przyniesie wiele pożytku wielu osobom.
Miłego dnia.
PS. Jak mamy się zwracać: Pan czy Pani Serwis - ech trochę to takie bezosobowe - serwis...
Fantomas jest offline  
Stary 16.07.2003, 20:13   #52
/||\aster
tranceaddict
 
Avatar użytkownika /||\aster
 
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: Miami, FL
Posty: 139
/||\aster zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
alstor_serwis napisa***322;(a)
Witam użytkowników Plextora PX-W 4824 TA
Mimo , że urządzenie PX-W 4824 TA wygląda optycznie tak jak jego
następca Plextor Premium to jednak różnią się one od siebie sercem czyli procesorem sterującym urządzeniem . Plextor w swoim najnowszym produkcie umieścił procesor który specjalnie został zaprojektowany do tego napędu dlatego nie jest możliwe wgranie do napędu PX-W 4824 TA firmware od napędu Premium .
Próba zmiany oprogramowania spowoduje uszkodzenie napędu oraz
problemy z naprawą jego w naszym serwisie w ramach gwarancji.

Pozdrawiam ,
Serwis Alstor
lol cos z tymi plexami musi byc, skoro sie nawet serwis odezwal...
szkoda ze nie mam PX-W 4824
/||\aster jest offline  
Stary 18.07.2003, 13:57   #53
tedp2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bluszczów
Posty: 19
tedp2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
DJ_Polak napisa***322;(a)
lol cos z tymi plexami musi byc, skoro sie nawet serwis odezwal...
szkoda ze nie mam PX-W 4824
dokladnie ja mysle ze wlasnie to tylko kwestia biosu i juz mamy z PX-w4824a Plextora Premuima. A serwis sie odezwal w tej sprawie bo napewno boja sie tego ze ludzie (co sie znaja) zaczna masowo kupowac px-w48.. i przerabiac ich na Premiumy z czego zarabiaja jakies 200 zl.
Niech ktos w koncu zmieni biosa w tej 48.. to zobaczymy.
Tylko czy znajdzie sie taka odwazna osoba
__________________
TEd
tedp2 jest offline  
Stary 18.07.2003, 13:58   #54
alstor_serwis
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.07.2003
Posty: 43
alstor_serwis zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Fantomas napisa***322;(a)

PS. Jak mamy się zwracać: Pan czy Pani Serwis - ech trochę to takie bezosobowe - serwis...
Witam ,
Więc może mniej formalnie Mam na imię Tomek i zajmuję się w firmie
Alstor naprawą urzadzeń Pelxtora .
Pozdrawiam
alstor_serwis jest offline  
Stary 18.07.2003, 14:04   #55
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No to miło nam, Tomku, że zechciałeś zaglądnąć na nasze Forum. Mam nadzieję, że nie na krótko.
Miłego dnia
Fantomas jest offline  
Stary 18.07.2003, 14:16   #56
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam, ja z kolega Tomkiem z Alstora przeprowadzilem swojego czasu konwersacje telefoniczna na temat "stukania" w Plextorku 48x i wraz z mailowaniem do Belgii udalo mi sie rozwiazac/wyjasnic owe zjawisko/ problem pozytywnie. Mysle ze kazdy experymentaror doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze wgrywanie Biosu z innego modelu koliduje z umowa gwarancyjna na w/w sprzet. Tomek ujal to bardzo delikatnie stwierdzajac ze moga byc problemy z servisowaniem takiego sprzetu..

Po za tym przerobiony 48x na Premium nie jest wstanie zagrozic sprzedazy tego nowszego napedu. Jak ktos ma dopiero kupic naped, to pewnie sie polakomi na Premium , natomiast jak ktos ma juz 48x ( tak jak ja ), to mysle ze po za kilkoma wyjatkami ( maniakami ) nie bedzie wymienial swojego sprzeta , wlasciwie tylko dla kilku "wodotryskow"

Pozdrawiam. Rafal
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline  
Stary 18.07.2003, 16:02   #57
tedp2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bluszczów
Posty: 19
tedp2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wlasnie juz nabylem premiuma i zrobilem pare testow:
- plyta nagrana za pomoca gigarec'a 1.2 jest odczytywana przez wszystkie napedy jakie posiadam czyli jakas Tochiba combo z laptopu oraz Teac cd-540E
- plyta nagrana za pomoca gigarec'a 1.3 tez jest odczytywana lecz z malymi problemami na teacu a Tochiba to juz ma duuzee problemy z odczytem takiej plyty szczegolnie dane powyzej 700 mb. gdy prubowalem odczytac dane (mp3) zaraz te powyzej 700 mb to w/w naped nieradzil sobie z odczytem lecz gdy kopiowalem dane pokolei od 600 mb wzwyz to potem juz odczyt odbywal sie bezproblemowo dziwne !!!
- plyta audio nagrana za pomoca gigarec'a 1.2 odczytuja wszystkie moje wieze hi-fi tzn Technics i 2x thomson
- plyty audio nagranej za pomoca gigarec'a 1.4 zadna z wiez niepotrafila poprawnie odtwarzac
aha i jeszcze co zauwazylem to ze iz za pomoca Securec NIEidzie zabezpieczyc plyty audio (dziwne ??)lecz tylko plyty z danymi (szkoda).
to tyle ile narazie mi sie udalo przeprowadzic testów
__________________
TEd
tedp2 jest offline  
Stary 16.01.2004, 16:09   #58
Dr.Crash
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2002
Lokalizacja: Szubin
Posty: 9
Dr.Crash w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam wszystkich.mam pytanie z nieco innej beczki. wlasnie zakupilem nagrywarke premium i chodzi mi o te slynne gigarec. w plextools uaktywnilem ta opcje, przechodze do nero, zaznaczam overburning, wkladam plytke, laduje program do zgrania i dupcia. wywala monit ze za malo miejsca. oczywiscie robie dokladnie jak nalezy. tryb dao ustawiony. to co jest nie tak? prosze o pomoc. z gory dzieki.
Dr.Crash jest offline  
Stary 16.01.2004, 17:04   #59
tedp2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bluszczów
Posty: 19
tedp2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmmm a wlaczyles overburning w opcjach musisz wlaczyc overburning i ustawic na cos kolo 100minut lub wiecej. Potem pierwsze wkladasz plyte a potem dopiero zaznaczasz gigarec w plextools. Potem ustawiasz dopiero opcje w nero czyli DAO-raw i zamnknac plyte. potem jak zaczyna nagrywac to pisze ostrzezenie i pytanie czy wykorzystac overburning czy cos podobnego, naciskamy ze tak i juz nagrywa tylko ze 8x lub 4x. Aha w pewnej wersji nero jest cos "skopane" z tym overburningem ale ja mam 5.51054 i wszystko hodzi dobrze ale w poprzedniej wystepuja jakies problemy!!
__________________
TEd
tedp2 jest offline  
Stary 16.01.2004, 18:13   #60
Dr.Crash
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2002
Lokalizacja: Szubin
Posty: 9
Dr.Crash w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm, ale gdzie zalaczamy ten overburning? w plextortools? hmm, szukalem tego tam ale nie moge znalezc. juz kombinuje na wszystkie mozliwe sposoby i jak nie dziala tak nie dziala.
Dr.Crash jest offline  
Dyskusja zamknięta

Tagi
plextor, plextor premium, premium

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.