Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.01.2003, 03:20   #1
szach
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2003
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Posty: 2
szach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post Ustawienia Nero przy wypalaniu softu na Dreamcasta

Mam obraz GTA 3 na Dreamcasta. Kiedy probuje wypalic poprzez "Nagraj plik obrazu..." zglasza sie Nero i pyta o "Ustawienia obrazu importowanego" Miedzy innymi RAW (podejrzewam ze to trzeba zaznaczyc), i rozmiar bloku standardowo 2048 a w trybie RAW, 2353 bajty. Sa jeszcze dwa ustawienia "Scrambled" i "Swapped", czy ktorys z nich trzeba zaznaczyc?? No i na koniec komunikat: "Rozmiar bloku nie zgadza sie z dlugoscia obrazu" i [Popraw] i [Ignoruj] (co wybrac?). To by bylo na tyle. Jezeli ktos jest w stanie, bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje. Aha! Plik obrazu jest napewno dobry, sciagniety przez eDonkey'a. (Nawiasem mowiac nazywa sie Grand_Theft_Auto_3_(Dreamcast_DC).nrg) :chytry:
Pozdrawiam
szach jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.02.2003, 14:16   #2
tooom19
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.02.2003
Lokalizacja: Ruda Śląska
Posty: 6
tooom19 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeśli chodzi ci o plik który podałeś to z pewnością sciągnołeś go tak jak ja z Emule lub innego p2p.Byłem bardzo ucieszony kiedy zobaczyłem że ta gra jest na dreamcasta zniszczyłem na to chyba z 10 płyt z różnymi ustawieniami i przez różne programy i nic z tego NIE DZIAŁA.
Zanim zaczołem sćiągać wiedziałem już że tej gry oficjalnie nie ma na Dreamcasta ale łudziłem sie że jedna jest. I nic z tego KTOŚ ZROBIŁ SOBIE GUPI KAWAŁ .A jeżeli zauważyłeś też do ściągnięcia na Dreamcasta
SOUL CALIBUR 2 to sprawa wygłąda tak samo.JAKIEŚ CHORE *****E WYPUSZCZAJĄ TAKIE SPIEPRZONE PLIKI Z NIBY GRĄ I MAJĄ CHYBA Z TEGO SATYSFAKCJĘ.

POZDRAWIAM
tooom19 jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.