Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.10.2001, 09:31   #1
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Windows XP

Prosilbym o odpowiedzi tylko tych ktorzy ten system maja zainstalowany i juz jakis czas z niego korzystaja. Wywalil mi sie w98 i jak co miesiac musze go instalowac od nowa, zastanawiam sie czy nie zainstalowac sobie xp. Pytanie brzmi : Czy mial ktos problemy z nagrywaniem pod xp plytek i czy sa jakies za duze obciazenia systemu typu ze co chwila ci sie odpala jakies cos do szybszego dzialania systemu i mieli hdd.
Druss jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.10.2001, 14:20   #2
Zorro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.06.2002
Posty: 21
Zorro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja ma XP i wylalilem pod nim kilka plytek w Nero 5,4 i wydaje mi sie ze wszystko jest OK. Kopiowalem w "Locie " i z obrazu i bez zadnych problemow. Co do obciazenia systemu itd to nie sprawdzalem. Ostatnio zainstalowalem upgrade do nero 5.5 (podobno poprawiona obsluga XP) i skopalem 2 plytki bo w pewnym miejscu wypisal write error. Sprobowalem pod 98 i wszystko poszlo OK, dlatego tez nie wiem czy to byla wina plytek czy systemu czy nowej wersji Nero. Niestety nie mialem czasu tego sprawdzic. Co do innych programow to nie probowalem ale slyszalem ze WinOnCd pod XP nie dziala poprawnie.

Pozdro
Zorro jest offline  
Stary 08.10.2001, 22:55   #3
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mam pytanie do zorro czy są w xp polskie pliki językowe czy nie chcę zainstalwać ale używać po polsku??
jacoob jest offline  
Stary 09.10.2001, 08:46   #4
Zorro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.06.2002
Posty: 21
Zorro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja mam XP w angielskiej wersji. O polskich plikach jezykowych nie slyszalem. Polska wersja ma sie ukazac ok listopada czy grudnia. Chyba ze chodzi o pliki jezykowe do Nero bo one dzialaja ok.

NARAZIE
Zorro jest offline  
Stary 09.10.2001, 15:04   #5
sabor
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Posty: 151
sabor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zorro (09-10-2001 09:46):
Ja mam XP w angielskiej wersji. O polskich plikach jezykowych nie slyszalem. Polska wersja ma sie ukazac ok listopada czy grudnia. Chyba ze chodzi o pliki jezykowe do Nero bo one dzialaja ok.

NARAZIE
Polskie pliki sa, i mozesz ich uzywac odpowiednio ustawiajac obsluge jezyka, z tym ze cala winda jest po angielsku. Co sie tyczy winxp samego w sobie to kilka drobnych refleksji na tle windowsa 98:

nagrywanie plyt:
winxp nagrywa wszystko i dobrze. jezeli chodzi o obsluge programow to po zainstalowaniu odpowiednich sterow aspi (nie wszystkie dzialaja (np. force_aspi nie!)) cykaja wszystkie procz WinOnCD, niestety

obsluga multimediow i sprzetu:
praktycznie windaxp zainstaluje wszystkie niezbedne sterowniki, (ma bardzo bogata kolekcje sterownikow),

najwieksze problemy wystepuja ze skanerami, starsze niestety nie beda wpolpracowac z systemem wogole (brak sterownikow i uaktualnien)
filmy, muzyka, chodza plynnie i glatko (w porownaniu z w98)

szybkosc:...
...i tu niestety sie zawiodlem, u mnie np. kopiowanie plikow z partycji na partycje po winxp trwa srednio 2-3 razy dluzej niz w w98, gry chodza tez wolniej ale nie jest tak zle (szybciej niz w win2000)

winxp obsluguje tez wiecej gier niz 2000 np. nfs6 poszlo bez problemu, uruchamianie jest tez szybsze niz w 2000 i w98 przynajmniej u mnie

stabilnosc:
6+!!! najbardziej stabilny system z jakim mialem doczynienia! mam go od 1 mies i ani razu sie nie zamulil, ani nie zwiesil

podsumowanko:
osobiscie polecam, warto stracic troche wiecej czasu na kopiowanie, zmniejszyc troche ustawienia w grach na rzecz stabilnosci i profesjonalizmu. zreszta producenci teraz beda walic soft glownie pod xp, a win98 i xp odejdzie w zapomnienie czy chcemy czy nie
__________________
GG: 918943
sabor jest offline  
Stary 11.10.2001, 19:23   #6
Visa
Gość
 
Posty: n/a
Jesli chcecie to podesle plusy do XP angielskiej wersji

Pozdrawiam
 
Stary 13.10.2001, 10:05   #7
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a po co komu plus pack? nie dosc ze system jest zamulony grafa to jeszcze dodawac jakies tapety itp gowna?
co do sabora:
w zasadzie wszystko sie zgadza poza szybkoscia.
u mnie kopiowanie plikow trwa ( trwalo - bo go wywalilem i wrocilem do win2k) tyle samo czasu a gry chodza tak samo jak pod 2k albo nawet szybciej.
do xp zaleca sie conajmniej 256 mb ramu, ale i z 256 nie bedzie chodzic tak jak sie nalezy, najlepiej zakupic 384 mb.
berserk jest offline  
Stary 15.10.2001, 23:01   #8
AuDiGy
Gość
 
Posty: n/a
Czy nie nagral by mi ktos Windowsa XP i przyslal [ oczywiscie za oplata :-) ]
Bylbym bardzo wdzieczny.
 
Stary 16.10.2001, 09:27   #9
ziut
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.05.2000
Posty: 15
ziut w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie ma problemu, proszę o kontakt na email.
ziut jest offline  
Stary 16.10.2001, 16:07   #10
woyteckk
Gość
 
Posty: n/a
To ja bym bardzo serdecznie prosil o jakies gorace namiary na windows xp
Z gory BIG THX
 
Stary 16.10.2001, 17:45   #11
Mumin
Gość
 
Posty: n/a
Windows XP
Jakmasz stale to skorzystaj z czegos takiego jak Direct Connect.

Wiecej na ten temat na stronie dc.cafe.pl
Ja przez to sciagnalem WINDOWS XP i duzo innych rzeczy.

Pozdrawiam Mumin
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.