Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.11.2003, 15:09   #1
Hakier
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.09.2003
Posty: 3
Hakier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
WinOnCD 6.0

Cześć mam pytanko odnośnie programu WinOnCD 6.0 . Od jakiegoś czasu używam programu WinOnCD tylko ,że w wersji 3.8 i 5.0 obecnie mam wersję 6.0 i tu mam problem , otóż nie widzę w niej opcji "symulacja nagrania" czy może jakaś inna opcja zastępująca symulację nagrania lub może poprostu coś robię nie tak ,że jej nie mam ,jest mi to niezbędne oczywiście ze względu na żadką defragmętacje dysku
Pozdrowionka
Hakier jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.11.2003, 16:10   #2
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
W zakładce "Record" jest opcja "Emulation", wystarczy przestawić na "Emulate". Myślę że to dosyć wyraźne więc nie powinieneś się pogubić.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 18.11.2003, 18:43   #3
Hakier
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.09.2003
Posty: 3
Hakier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hakier

Niestety nie wiem dlaczego ale w zakładce "nagrywanie" (mam polską nakładkę) nie ma opcji emulacja jest tylko "nagraj" , "informacje o nośniku" , "Kasuj CD-RW"
oraz "zamknij sesję" , jęśli wybieram "nagraj" to również na ekranie który się pojawia nie ma opcji "symulacja" ewentualnie " emulacja" nie wiem jaki jest tego powód jeśli u Ciebie ona jest , może błąd przy instalacji? Pozdrawiam i proszę o pomoc co z tym fantem zrobić?
Hakier jest offline  
Stary 18.11.2003, 18:59   #4
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Zrobiłem zdjęcie ekranu z mojego WinOnCD, może nie chodzi nam o to samo ale chyba tak. Zaznaczyłem na czerwono zakładkę emulacji jaka jest u mnie.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
WinOnCD 6.0-winoncd-6-screen02.jpg  
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 18.11.2003, 19:12   #5
Hakier
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.09.2003
Posty: 3
Hakier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziękuję za obrazek , w końcu doszedłem otóż trzeba było kliknąć na "+" w okienku nagrywania i wyskoczyła opcja emulacji , ja natomiast mieszałem w opcjach i ustawieniach ale zupełnie gdzie indziej
Dzięki za pomoc
Hakier jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.