Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.11.2003, 21:25   #1
DesperatQQ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2003
Posty: 4
DesperatQQ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Communication failure.

Szukałem tego w search'u ale mi nic nie znalazło, dlatego piszę.

Chciałem nagrać Audio przy Track At Once. Jednak przy ledwie 3% wyskakuje mi communication failure i płytkę szlag trafia (mnie zresztą też). Czy mógłby ktoś mi pomóc?

Mój sprzęt: Duron 800MHz, 384 RAM TEAC CD-W540E.
DesperatQQ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.11.2003, 21:54   #2
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
hej!
to co znalazlem wpisujac hasło z tematu ... http://forum.cdrinfo.pl/search.php?searchid=15066 moze nie wiele ale zawsze cos i te problemy są również na Teac'ach

Dalej... dlaczego nagrywasz audio TAO? Nagrywaj Disc-At-Once...
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!

Ostatnio zmieniany przez CIAPEK : 25.11.2003 o godz. 21:56
CIAPEK jest offline  
Stary 25.11.2003, 21:58   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
1. audio nalezy nagrywac w DAO a nie w TAO
2. ze cos wyskakuje to sie zdaza, ale zeby plytke zwalilo to juz dziwne
jesli zadylo Ci sie to czesicej to pomysl czy nie dopadl Cie syndrom Teaca - ten model cieszy sie "mieszana" opinia
ale najpierw sprawdz: podociskaj kabeli
zainstaluj forceaspi (na stronie glownej do pobrania)
moze zobacz inny program do nagrywania

update: Ciapek byl szybszy
nimal jest offline  
Stary 25.11.2003, 22:08   #4
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
(...)update: Ciapek byl szybszy
ale nimal dopowiedzial jeszcze cos waznego co mozna przeczytac i użytkownik z problemem również chętnie to przeczyta i to sie liczy
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 25.11.2003, 22:29   #5
DesperatQQ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2003
Posty: 4
DesperatQQ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oj przepraszam. Z tej wściekłości pomyliłem się. Oczywiście nagrywałem w DAO. Jeszcze wczoraj nagrałem z 10 pełnych płytek z danymi i wszystko działało szybko i bez zarzutu. Dziś też korzystałem z napędu (choć mniej intensywnie), dlatego raczej wykluczam możliwość niedociśniętego kabla, ale sprawdzę.

Te 10 płytek, o których wspomniałem, nagrywałem w TAO (tak mi Nero wybrał). Więc postanowiłem sprawdzić, czy audio też się nagra w tym trybie. Na wszelki wypadek sprawdziłem na RW, żeby kolejnej nie stracić. I znów lipa. A żeby było gorzej, to sprawdziłem czy zwykłe dane w TAO dają się nagrać na tym RW. No i teoretycznie znów bym stracił płytkę... Więc jak to kurcze jest? Jednego dnia nagrywa a drugiego już nie?

Jakie dobre programy do nagrywania audio możecie polecić?
DesperatQQ jest offline  
Stary 25.11.2003, 22:36   #6
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
kolego słuchaj...w tym temacie chyba już wiele nowego się nie wymyśli, tematy odnalzezione przez wyszukiwarke, a właściwie jeden obszerniejszy byl bardziej dosadnie analizowany. Nie wiem na ile to może być wina sprzętu czy softu, ale jeśli nic nie wymyślisz...sprawdż nagrywarke na innym komputerze, zobacz jak będzie, jak będzie "lipa" oddaj do serwisu spawarke...może coś poradzą.

Audio nagrywam w Nero
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 25.11.2003, 22:50   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
poczytaj o spawaniu audio - nikt nie nagrywa w TAO, wiec problem jest jakby z choinki
to ze powinno sie jednak choc teoretycznie dac to inna sprawa
ja tez pale w nero (mi wystarcza), sporo osob poleca feurio
nimal jest offline  
Stary 26.11.2003, 07:24   #8
DesperatQQ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2003
Posty: 4
DesperatQQ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nadal nic nie działa, ale mimo wszystko dzięki za pomoc.

Faktycznie nikt nie nagrywa w TAO, ja również, o czym napisałem w poprzednim poście...
DesperatQQ jest offline  
Stary 27.11.2003, 10:54   #9
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez DesperatQQ
Nadal nic nie działa, ale mimo wszystko dzięki za pomoc.

Faktycznie nikt nie nagrywa w TAO, ja również, o czym napisałem w poprzednim poście...

Problemy masz tylko z Audio? Dobrze zrozumiałem?
Jak tak, to nie musi być wcale wina spawarki.
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 20.12.2003, 19:11   #10
DesperatQQ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2003
Posty: 4
DesperatQQ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A jednak da się wymyśleć coś jeszcze. Przejrzyjcie uważnie ustawienia programu antywirusowego. U mnie to było przyczyną różnych numerów z kompem (a co za tym idzie, z wypalarą).
DesperatQQ jest offline  
Stary 22.12.2003, 20:38   #11
odin1983
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.12.2003
Posty: 3
odin1983 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam podobny problem i kapa...

Witajcie!
Mój problem jest niemal identyczny, z tą różnicą, że we wszystkich trybach (TAO, DAO) i przy wszystkich rodzajach nagrywanych danych wyskakuje mi COMMUNICATION FAILURE. Najdziwniejsze to to, że przez cały rok nie miałem najmniejszych problemów z Teac'em a jak skończyła mi się gwarancja to THE END. Formatowałem C, instalowałem znów system, stery, Nero i nadal to samo. Mam obawy o sprzęt i będę musiał potestować na innych kompach. Jeśli wiecie już coś więcej to proszę o kontakt.

Power of BURN !!
odin1983 jest offline  
Stary 23.12.2003, 13:18   #12
odin1983
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.12.2003
Posty: 3
odin1983 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up COMMUNICA...... -> DMA

Witam ponownie.
Nie wiem czy ktoś to będzie czytał, gdyż troszkę bitów przepłynęło od czasu zamieszczenia głównego postu ale znalazłem rozwiązanie, mam nadzieję tymczasowe, na COMMUNICATION FAILURE u mnie. Przyczyną, pewno nie bezpośrednią, jest tryb DMA na którym nagrywarka chodziła. Po przełączeniu na tryb PIO wszystko chodzi git, z tym, że jak wiemy tryb ten bardziej zajmuje procesor, gdyż biedak zajmuje się całym procesem przesyłu danych pomiędzy urządzeniem a nagrywarką. Jak uda mi się rozwiązać bardziej szczegółowo dam znać (myślę, że może to być wina taśmy lub kieszeni, która może powodować zwarcie ale sprawdzę).
Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś ten post pomoże.
odin1983 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.