Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.08.2001, 12:23   #1
Nazir
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nazir
 
Data rejestracji: 21.10.2000
Lokalizacja: Mielec
Posty: 34
Nazir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Do WSZYSTKICH na forum - WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niektórzy z was wystawiając NOWY TEMAT piszą w TYTULE np:
1. "Mam prośbę......"
2. "Problem z ...."
3. "Pomocy"
4. "Czy ktoś nie wie "
5. "Pytanie odnośnie. ..."

LUDZIE - pomyślcie chodz trochę - ja np w 50 % przypadków nie czytam wogóle takich postów - piszcie więc mniej więcej w temacie czego problem dotyczy bo nie mam zamiaru np. wchodzic w temat Pomocy ktory dotyczy Office XP bo mnie to totalnie nie interesuje - innych moze interesowac itd - ale skąd mam wiedziec o co chodzi w liście skoro tytuł nic nie mówi !!!
Wnerwia mnie to juz od dłuższego czasu ale dzisiaj miarka się przelała i nie wytrzymałem :-) poniewaz pojawiło się następne "Pytanie odnośnie....."
Ręce opadają.
Jeśli ktoś ma odmienne zdanie to niech pisze - ale ja jednak myslę że ułatwi to znacznie poruszanie się po forum.
Jeśli któś myśli podobnie jak ja to niech tez napisze - im większa liczba odpowiedzi tym więcej ludzi to przeczyta !
Nazir jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.08.2001, 12:30   #2
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
POPIERAM !!! (ale żech sie napisał ;-))
 
Stary 12.08.2001, 15:38   #3
Callisto TM
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 02.11.2000
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 157
Callisto TM zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ, a poza tym uwazam ze wiele postów wogóle nie powinno sie znalezc na tym forum. Ludzie nie proscie o naprawe sprzetu bo to mozna zrobic tylko w wyspecjalizowanym serwisie. Niektóre problemy nadaja sie wylacznie do serwisu, poza tym forum dotyczy spraw zwiazanych z nagrywaniem a nie problemami sprzetowymi, czyz nie? Tak mysle, moze sie myle ale nie znam wielu przypadków, zeby udalo sie naprawic sprzet, przy pomocy odpowiedzi na forum, tym bardziej ze pytania sa bardzo krótkie i nie opisuja zwykle szczególowo problemu którego dotycza, a brak szczególów uniemozliwia podjecie decyzji co do sposobu rozwiazania problemu, (wow ale namieszalem, zaraz sam sie pogubie :-)), dlatego jeszcze raz podkresle ze nie bede odpowiadal na posty dotyczace problemu który wedlug mnie mozna rozwiazac we wlasnym zakresie, wystarczy zaprosic do domu jakiegos znajomego który zna sie lepiej na sprzęcie a czasem za naprawde niewielka oplate zrobi to serwis.

Pozdrawiam.
__________________
Pozdrawiam, Callisto.
Callisto TM jest offline  
Stary 13.08.2001, 07:51   #4
Sandal
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.07.2001
Posty: 11
Sandal w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zgadzam się i popieram!
__________________
---------\nSandal
Sandal jest offline  
Stary 13.08.2001, 08:48   #5
Adam Bell
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Nazir (12-08-2001 13:23):
Niektórzy z was wystawiając NOWY TEMAT piszą w TYTULE np:
1. "Mam prośbę......"
2. "Problem z ...."
3. "Pomocy"
4. "Czy ktoś nie wie "
5. "Pytanie odnośnie. ..."

LUDZIE - pomyślcie chodz trochę - ja np w 50 % przypadków nie czytam wogóle takich postów - piszcie więc mniej więcej w temacie czego problem dotyczy bo nie mam zamiaru np. wchodzic w temat Pomocy ktory dotyczy Office XP bo mnie to totalnie nie interesuje - innych moze interesowac itd - ale skąd mam wiedziec o co chodzi w liście skoro tytuł nic nie mówi !!!
Wnerwia mnie to juz od dłuższego czasu ale dzisiaj miarka się przelała i nie wytrzymałem :-) poniewaz pojawiło się następne "Pytanie odnośnie....."
Ręce opadają.
Jeśli ktoś ma odmienne zdanie to niech pisze - ale ja jednak myslę że ułatwi to znacznie poruszanie się po forum.
Jeśli któś myśli podobnie jak ja to niech tez napisze - im większa liczba odpowiedzi tym więcej ludzi to przeczyta !
Niby racja, ale przecież sam zatutułowałeś swój post "Do wszystkich na forum - Wszystkich !!!!", a nie na przykład "Denerwują mnie posty, które w temacie nie zawierają opisu problemu", czyli do Ciebie też można się czepiać i ktoś może napisać, że postów w rodzaju "Do wszyskich na forum wszystkich" nie będzie czytał, bo nie chce mu sie otwierać i żebyś już w temacie napisał, o co na prawdę Ci chodzi, a nie wypisywał "do wszystkich na forum, wszystkich"

Ale ogólnie się zgadzam
 
Stary 13.08.2001, 11:46   #6
Ryu
Gość
 
Posty: n/a
rowniez popieram
 
Stary 13.08.2001, 12:45   #7
Andy
Gość
 
Posty: n/a
Slusznie i naukowo,jestem za,im konkretniejszy temat tym lepiej.

Pozdro
Andy
 
Stary 13.08.2001, 20:24   #8
LUKas007
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2001
Posty: 16
LUKas007 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tiaaaaaaa , wiadomo że łatwiej dostać odpowiedź na konkretne pytanie...
Adam Bell - też prawda hehehe... ten tytuł w żaden sposób nie mowi przecież czego dotyczy ta rozmowa...
LUKas007 jest offline  
Stary 13.08.2001, 22:22   #9
Nazir
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nazir
 
Data rejestracji: 21.10.2000
Lokalizacja: Mielec
Posty: 34
Nazir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Adam Bell (13-08-2001 09:48):
Niby racja, ale przecież sam zatutułowałeś swój post "Do wszystkich na forum - Wszystkich !!!!", a nie na przykład "Denerwują mnie posty, które w temacie nie zawierają opisu problemu", czyli do Ciebie też można się czepiać i ktoś może napisać, że postów w rodzaju "Do wszyskich na forum wszystkich" nie będzie czytał, bo nie chce mu sie otwierać i żebyś już w temacie napisał, o co na prawdę Ci chodzi, a nie wypisywał "do wszystkich na forum, wszystkich"
Ale ogólnie się zgadzam
Misiu nie filozofuj - temat jest jak najbardziej w porządku - ja nie chciałem pisać tak jak proponowałeś ze denerwują mnie ... bo nie o to mi chodziło zeby sie przed wami wypłakać ale po to żeby uświadomić problem WSZYSTKIM - chodziło mi więc o WSZYSTKICH i to było głównym tematem tematu :-)
Już nie będe ściemniał ze denerwuje mnie jak ktoś robi takie grypsy z poważnych tematów - to nie jest też tematem tego postulatu !!
Nazir jest offline  
Stary 18.08.2001, 10:32   #10
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Popieram - mnie to tez wkurza (od dawna)
gAzZzZoR jest offline  
Stary 18.08.2001, 12:00   #11
Adam Bell
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Nazir (13-08-2001 23:22):
Cytat:
Adam Bell (13-08-2001 09:48):
Misiu nie filozofuj - temat jest jak najbardziej w porządku - ja nie chciałem pisać tak jak proponowałeś ze denerwują mnie ... bo nie o to mi chodziło zeby sie przed wami wypłakać ale po to żeby uświadomić problem WSZYSTKIM - chodziło mi więc o WSZYSTKICH i to było głównym tematem tematu :-)
Już nie będe ściemniał ze denerwuje mnie jak ktoś robi takie grypsy z poważnych tematów - to nie jest też tematem tego postulatu !!
Koleś, misia to sobie poszukaj w łużku, a jak chcesz kogoś uświadamiać, to zajmij się młodszą siostrą (jeżeli takową posiadasz), i faktycznie "już nie ściemniaj"
 
Stary 18.08.2001, 13:11   #12
Nazir
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nazir
 
Data rejestracji: 21.10.2000
Lokalizacja: Mielec
Posty: 34
Nazir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Adam Bell (18-08-2001 13:00):
Koleś, misia to sobie poszukaj w łużku, a jak chcesz kogoś uświadamiać, to zajmij się młodszą siostrą (jeżeli takową posiadasz), i faktycznie "już nie ściemniaj"
Ja pierdziele jakich tłuczków się tu porejestrowało - gościu od 8 dni na forum a już się panoszy jak u mamusi pod spódnicą - koleś *** na drzewo banany prostować - chyba że u was na wsi drzew nie ma......... Ja tu staram sie nie wprowadzać złej atmosfery ale ile można wytrzymać. Sorry dla wszystkich normalnych czytelników ale nie wytrzymałem.
A ty Bell weź sobie na wstrzymanie albo do burdelu skocz jak cie siła roznosi bo takimi hasłami na forum tylko wrogów sobie narobisz.
Jeszcze raz sorry za słownictwo dla kolegów "normalnych" :-)
Nazir jest offline  
Stary 18.08.2001, 13:29   #13
Mickey
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.05.2001
Posty: 178
Mickey zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Nazir (18-08-2001 14:11):

Ja pierdziele jakich tłuczków się tu porejestrowało - gościu od 8 dni na forum a już się panoszy jak u mamusi pod spódnicą - koleś *** na drzewo banany prostować - chyba że u was na wsi drzew nie ma......... Ja tu staram sie nie wprowadzać złej atmosfery ale ile można wytrzymać. Sorry dla wszystkich normalnych czytelników ale nie wytrzymałem.
Nazir a swoją drogą to sam nie jesteś lepszy - na forum od roku a postów 16 }> }> }>
A ustosunkowując się do tematu postu "Do Wszystkich ..." -> pamiętajcie aby przestrzegać prawa
Na taki temat można napisać byle jaki, obeznany wszystkim frazes.
Moim skromnym zdaniem dyskusję należy zamknąć bo nie wnosi nic konstruktywnego (głupie treści tematów mają ludzie którzy się nie zarejestrowali albo jest to ich pierwszy post więc czego można się spodziewać jak ktoś stawia pierwsze kroki na forum ).

Panowie a oto przesłanie do wszystkich: Dyskusję zamknąć, a wszelkie przesłania komentować konstruktywnie bez takich tam "zgadzam się" lub "popieram" bo tego typu posty tylko zaśmiecają forum (nie mówiąc już o tym ile to miejsca na dysku zajmuje)
Mickey jest offline  
Stary 18.08.2001, 14:19   #14
Adam Bell
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Nazir (18-08-2001 14:11):
Cytat:
Adam Bell (18-08-2001 13:00):
Koleś, misia to sobie poszukaj w łużku, a jak chcesz kogoś uświadamiać, to zajmij się młodszą siostrą (jeżeli takową posiadasz), i faktycznie "już nie ściemniaj"
Ja pierdziele jakich tłuczków się tu porejestrowało - gościu od 8 dni na forum a już się panoszy jak u mamusi pod spódnicą - koleś *** na drzewo banany prostować - chyba że u was na wsi drzew nie ma......... Ja tu staram sie nie wprowadzać złej atmosfery ale ile można wytrzymać. Sorry dla wszystkich normalnych czytelników ale nie wytrzymałem.
A ty Bell weź sobie na wstrzymanie albo do burdelu skocz jak cie siła roznosi bo takimi hasłami na forum tylko wrogów sobie narobisz.
Jeszcze raz sorry za słownictwo dla kolegów "normalnych" :-)
Chłopaczku, nie przeginaj - To raz -
Dwa - Nie jesteś wśród swoich funfli brudasie, więc bądź łaskaw zmienić słownictwo.
Trzy - Tacy ludzie jak ty mnie po prostu męczą, podobnie jak ich głupowate posty, dlatego nie będę bawił się z tobą w przepychanki słowne - dla ciebie odpowiedź standaryzowana:

Przeinstaluj sobie ASPI w głowie - powinno pomóc.
 
Stary 18.08.2001, 19:18   #15
Nazir
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nazir
 
Data rejestracji: 21.10.2000
Lokalizacja: Mielec
Posty: 34
Nazir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam swoje powody dlaczego na forum od roku a postów 16 .
A ty Bell jesteś przygłupi czy co ?
Także proponuje zamknąć temat - rozmowa z tym gościem to czyste szaleństwo.
Nazir jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.