Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.03.2001, 13:57   #1
michal
Gość
 
Posty: n/a
wszystko o audio cd - ????

szanowni,
jestem mocno zainteresowany wypalaniem plyt audio cd.
zeby robic to jak najlepiej przeczytalem prawie setke postow - i z kazdym z nich jestem coraz bardziej zdezorientowany. niebieskie, zlote, x2 lub x8 przerz feurio albo winoncd... i tak mozna dostac krecka.
czy moze wiec ktos z was ma pozbierane w glowie - albo gdzies na sieci - jakies wiadomosci bardziej jednoznaczne i uporzadkowane
dla ustalenia uwagi:
a - jaki nosnik (kolor)
b - jaki program
c - jaka szybkosc wypalania

tak, zeby dzialalo w komputerze i w domowych wiezach - pobozne zyczenie

z gory dzieki
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.03.2001, 19:15   #2
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
po pierwsze odpowiedzi na Twoje pytnia w duzej mierze zaleza od upodoban i przyzwyczajen danej osoby. jednemu odpowiada bardziej to a innemu tamto, wiec powinienes sam poprobowac i okreslic co ci bardziej odpowiada.
a teraz to co ja lubie i uzywam:
a) nosniki - zielone poniewaz niebieskie (niektore) potrafily mi przeskakiwac w samochodzie (pomimo systemu zapobiegajacemu przeskokom),a zlotych jest malo
b)program - nero i feurio - winoncd nie potrafi nagrac plyty bez przerw miedzy utworami (nawet minimalnymi) - koncerty itp., adaptec wypala z mp3 nie patrzac czy kawalek jest skopany czy nie i nie obsluguje overburningu (wlacznie z 5)
c)predkosc nagrywania - obojetna - zalezy tylko od jakosci uzytego nosnika (i sprzetu) - osobiscie nie spotkalem nigdzie w zadnej fachowej literaturze (w audiofilskiej tez) zalecanych ograniczen co do predkosci nagrywania plyt audio

poprobuj i sam okresl co Ci najbardziej odpowiada
berserk jest offline  
Stary 14.03.2001, 16:15   #3
KrzyH
Gość
 
Posty: n/a
wszystko o audio cd - ????Re

ja zkolei używam tylko programy Winoncd według mnie jest prawie doskonały, nagrałem już trochę płytek i pare programów przejrzałem, w Winoncd jest większość potrzrebnych narzędzi do nagrywania audio, konwertuje w locie z mp3, można ustawiać długość przerwy, edytować ścieżki, podbijać w nich soprany i basy ale nie polecam do tego są lepsze programy zajmujące się tylko obróbką dźwięku (najpopularniejszy u mnie Cool edit2000), program jest niepogmatwany i przejrzysty, obsługa jest na zasadzie intuicyjnej i bardzo prosta (prawie wsztstko na ikonkach) polecam ten programik a jeśli ktoś uważa że jest on do Du.. to niech mnie przekona (nagrywałem nawet dla audiofilów) myślę że lepszego na początek nie ma; co do prędkości to 4x jest wystarczająco szybka jak dla muzy z wava i HDD a większa szybkość to tylko w cloneCD z pliku obrazu (po teście swojego cd roma wybierz mniej więcej 75% jego szybkości) do zgrywania na plik obrazu AUDIO co do gier to nie wiem bo ja tylko do muzyki potrzebuje tego sprzętu (CDroma polecam ASUSA jest genialny lub DVD TOSHIBA też extra) Nagrywarka to już jest na stronie CDRinfo tym testom można zaufać prawie w ciemno są naprawdę dobre (choć i czasami się trafi sprzęt nowy i już felerny)
Pozrdrawiam KrzyH
 
Stary 14.03.2001, 21:17   #4
cdwriter20
Gość
 
Posty: n/a
Ja tam pale na wszystkim co popadnie :-)
Ktos mi kiedys powiedzial ze CD Audo palic mozna co najwyzej 4x.
Powiem Ci z mojego doswiadczenia. Mialem jakies plytki ktore mozna bylo palic max. 8x a ja je moim Teac 12x10x32 palilem 12x i dzialaly cacy. Sprawdzalem na roznych wiezach i niegdzie nie bylo ani jednego szumku czy przeskoku :-)
Pozdrawiam.
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.