Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.01.2002, 13:55   #1
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Wymiana sprzętu na Athlon 1600 XP a nagrywarka Teac x16

Witam !
Zamierzam zmienic sprzęt ze starej płyty BX440 Gigabyte i procek Celeron 400 MHz na płytę DFI-AD72-SN SDR/DDR Socket A-XP i procek Athlon 1600 XP oraz dysk twardy 40GB SeagateU6/Ata 100. Do tego będe miał nową obudowę oczywiście. Mam więc pytanie - czy tego rodzaju sprzęt będzie mi współpracował dobrze z nagrywarką Teac W516 (x16) bios 1.0b ? Do tego mam CD Teaca x40. Interesuje mnie głównie kopiowanie płytek Audio. Na starym sprzęcie, po pewnych kłopotach, nagrywarka chodzi w miarę dobrze (aczkolwiek tylko gdy jest wpieta z HDD jako slave). Nigdy nie pracowalem na platformie Athlon/Duron i znam tylko opisy w czipach, plotki, gadanie kolegów itp. Moze ktoś już działa na takiej platformie z nagrywarką (na pewno zresztą) i podzieli się wrażeniami.
Jakie są zagwozdki podczas instalacji Windozy na Athlonie ? Wystarczy Via 4 in 1 czy jeszcze coś ? Pozdrawiam
Jabba the Hutt jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.01.2002, 22:36   #2
dlaczego?
Gość
 
Posty: n/a
Chlopie pol polski dziala na athlon /duron i ja tez i nie wiem o co ci chodzi?
Nie ma zadnych porblemow ,chodzi wszystko jak nalezy na athlon xp 1.9(wczesniej na duronie) dysk tez seagate tylko baracuda i nagrywara teac.
Wiesz rozne problemy na forum widzialem ,ale procesor kontra nagrywarka to malo sie trafia.
Co do instalacji windowsa na athlonie to tez nie wiem co ci jest?przxebiega normalnie tylko 50%szybciej to zrobisz niz na dotychczasowym sprzecie,ale zadnych"zagwozdek niema"Wiec kup sobie spokojnie athlona bo to mocna maszyna ipal sobie to audio na zdrowie bo chyba zwszystkich problemow ze sprzetem procesory to rzecz najmniej spawiajaca problemy tylko nie sprofanuj tego proca pamiecia sdr narka!!
 
Stary 22.01.2002, 23:19   #3
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Fajnie,ze dziala to OK ! Dzieki za info.
Jabba the Hutt jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.