Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.08.2003, 16:19   #1
bassman-snd
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.05.2003
Lokalizacja: Warszawa SND
Posty: 16
bassman-snd w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wypalania mp3 z pliku cue

Mam taka sytuacje sciaganelm sobie mp3 w ktorym jest cala plyta. Jest tylko jeden problem to jest jeden track jak go wypale a ja chce zachwoac podzial na tracki (sciezki jak w oryginale) do tego jest dodany plik cue o takiej samej nazwie i w nim znajduje sie dokladne czasy kiedy koncza sie tracki a kiedys zaczynaja jego postac wyglada tak:
PERFORMER "VA"
TITLE "Blank and Jones The Mix Volume 2-2CD"
FILE "01_va_-_blank_and_jones_the_mix_volume_2-cd1-mod.mp3" MP3
TRACK 01 AUDIO
TITLE "The Mix 2 Intro"
PERFORMER "Blank and Jones"
INDEX 01 00:00:00
TRACK 02 AUDIO
TITLE "Walking on Fire"
PERFORMER "Evolution"
INDEX 01 02:19:16
TRACK 03 AUDIO
TITLE "Summer Sun"
PERFORMER "Blank and Jones"
INDEX 01 07:49:50
oczywiscie tych trackow jest wiecej a dokladnie 17. W zwiazku z tym moje pytanie brzmi:
czy mozna ta plytke wypalic z tego pliku mp3 z zachowaniem podzialu na tracki (taki jak w tym pliku cue). Nie wiem kombinowalem w nero ale nic nie znalazlem jedyne co mi do glowy pszylo to podzielic t3n plik mp3 dokladnie tak jak jest zapisane w pliku cue ale bylo by to troche czasochlonne wiec zwracam si do was z prosba.
Pozdrwiam
bassman-snd jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.08.2003, 18:41   #2
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Użyj do tego celu programu o nazwie Feurio - ma on funkcję tworzenia/wypalania projektu audio z pliku cue. Otrzymasz płytkę audio podzielaoną na tracki zgodnie ze strukturą umieszczoną w cue.
Mógłbyś do tego celu użyć ewentualnie WinOnCd lub samego EACa, którego jednak nie polecam do wypalania.
Nero też możesz uzyć - opcja "nagraj plik obrazu".
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV

Ostatnio zmieniany przez paput2000 : 21.08.2003 o godz. 18:57
paput2000 jest offline  
Stary 22.08.2003, 05:57   #3
bassman-snd
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.05.2003
Lokalizacja: Warszawa SND
Posty: 16
bassman-snd w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem w tym ze jak biore w nero nagraj plik obrazu i zaznaczam plik cue to zero sie wiesza i nie daje oznal zycia sprobuje z feurio tak jak mowisz. Dzieki za rade pzodrawiam
bassman-snd jest offline  
Stary 22.08.2003, 07:06   #4
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
bassman-snd napisa***322;(a)
problem w tym ze jak biore w nero nagraj plik obrazu i zaznaczam plik cue to zero sie wiesza i nie daje oznal zycia sprobuje z feurio tak jak mowisz. Dzieki za rade pzodrawiam
U mnie Nero w identycznej sytuacji też się wiesza na jakiś czas ok. 30-40 s, ale potem wyskakuje okno parametrów nagrywania i jest ok.
Może musisz być trochę cierpliwy - choć przyznaje że jest to dźiwne zachowanie programu, faktycznie na granicy zwisu, a być może w niektórych przypadkach kończy się zwisem.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 22.08.2003, 07:51   #5
bassman-snd
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.05.2003
Lokalizacja: Warszawa SND
Posty: 16
bassman-snd w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
spoko ale ja czekalem parwie 7 minut i nic sie nie pokazalo wiec nie wiem czy mam dluzej czekac czy moze cos jest z nero nie tak (uzywam nero 6.0.0.11). Sprobuje z tym feurio moze tam sie uda albo z nero z serii 5.5.x.x.
pozdrawiam
bassman-snd jest offline  
Stary 22.08.2003, 08:02   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ten czas nero potrzebuje na wczytanie pliku mp3. Wczytywanie standardowej dlugosci utworu trwa krotko, tutaj trwa to dluzej bo i track jest dlugosci calej plyty. Nero chyba sprawdza poprawnosc wczytywanego pliku, stad ta zwloka. Bardzo ladnie to wyglada jak sie wejdzie we wlasciwosci pliku i w okienko z indexami albo w wave editorze, ze jednak on sie nie zwiesza tylko robi swoje.

PS Teraz dojrzalem posta powyzej, ten czas 7 minut to jednak zdecydowanie za dlugo.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 22.08.2003, 08:14   #7
bassman-snd
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.05.2003
Lokalizacja: Warszawa SND
Posty: 16
bassman-snd w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
rowiazalem sprawe instalujac nero 5.5.x.x W praypadku tego nero nagranie zakoczylo sie sukcesem. Tak jak mowil Aput2000 wczytywanie tego pliku trwalo ok 30-40 sek i potem pojawilo sie okno parametrow nagranie a wiec wszystko bylo ok.
Teraz pozostaje pytanie dlaczego to nie dzialalo na nero 6 ale tego nie wiem.
Dzieki za rade pozdrawiam all
bassman-snd jest offline  
Stary 22.08.2003, 11:49   #8
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
bassman-snd napisa***322;(a)
Teraz pozostaje pytanie dlaczego to nie dzialalo na nero 6 ale tego nie wiem.
To chyba choroba wieku niemowlęcego wersji 6.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.