Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.11.2002, 13:59   #31
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Nol napisa***322;(a)


Heh, widzę że starannie dokonujesz wyboru sprzętu. To dobrze. Wydaje mi się, że kupując którykolwiek z tych napędów, to nie stracisz zbyt wiele. Osobiście brałbym Plexa
Witam !

Mówiąc szczerze to jestem bardziej za YAMAHA - dlaczego.

Poprostu nagrywarka mi sie NIGDY nie zwróci bo wszystko co nagrywam to 10 - 20 CD na miesiąc i wiekszosć mam dla siebie - nie ukrywam ze posiadając F1 miał bym coś innego nish wszyscy,!

Aha mam jeszcze taka teorię która się w 99.9% sprawdza tzn spręt o podobnej cenie jak inny i o podobnych możliwościach nie moze się zbytnio różnić w uzytkowaniu.

Ostateczna decyzja nie zapadła jesczcze musze mój BETA test rozszerzyć i zrobić drugi na podstawie innego serwisu / ten jest na podstawie testów CDfreaks a jeszcze mam CDRinfo.com i parę drobnych ...
Laser jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.11.2002, 15:03   #32
Nol
TDI
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 23.09.2001
Lokalizacja: Kraków - AGH / Cieszyn
Posty: 765
Nol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wybierzesz, co dla Ciebie lepsze.

Życzę owocnego użytkowania nowej nagrywarki (jakiejkolwiek).

End of Topic
__________________
Pozdrawiam
Nol jest offline  
Stary 05.11.2002, 16:01   #33
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Laser, cokolwiek wybierzesz, czy bedzie to Plextor czy Yamaha - bedzie to dobry wybor... To tak jakbys wybieral pomiedzy dwoma Roys-Royce'ami ( nie wiem czy tak sie to pisze ;-)))) ). Jestes szczesciazem ! Wiekszosc ludzi wybiera pomiedzy LiteONami a LG lub Samsungami... A jezeli jeszcze nie zdecydowales, to zagladniij tu :

http://www.cdrinfo.com/Sections/Arti...uality&index=0

Pozdrawiam.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline  
Stary 05.11.2002, 16:48   #34
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
fido2001 napisa***322;(a)
Laser, cokolwiek wybierzesz, czy bedzie to Plextor czy Yamaha - bedzie to dobry wybor... To tak jakbys wybieral pomiedzy dwoma Roys-Royce'ami ( nie wiem czy tak sie to pisze ;-)))) ). Jestes szczesciazem ! Wiekszosc ludzi wybiera pomiedzy LiteONami a LG lub Samsungami... A jezeli jeszcze nie zdecydowales, to zagladniij tu :

http://www.cdrinfo.com/Sections/Arti...uality&index=0

Pozdrawiam.
Witam !

Z testów wynika ze praktycznie masz rację !

Wszsytkie wykonanae testy i ich wartosci są tak do siebbie podobne ze czasami to poprostu mieszczą się w granicy błedu !

Dzięki wszystkim za dyskuse i trafne spostrzeżenia !

PS: Załaczam wersję finalną mojego testu.
Dołączone pliki
File Type: zip yamaha vs plextor rev1.zip (48.5 KB, 38 oglądane)
Laser jest offline  
Stary 05.11.2002, 23:15   #35
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witaj. Jak dla mnie to Twoj test jest BOMBA !!!

Dzieki niemu dowiedzialem sie troszke informacji o ktorych nie mialem pojecia....

Jestem pelen szacunku i podziwiam kawal dobrej roboty jaka wykonales.....

Rafal.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline  
Stary 06.11.2002, 13:13   #36
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
fido2001 napisa***322;(a)
Witaj. Jak dla mnie to Twoj test jest BOMBA !!!

Dzieki niemu dowiedzialem sie troszke informacji o ktorych nie mialem pojecia....

Jestem pelen szacunku i podziwiam kawal dobrej roboty jaka wykonales.....

Rafal.
Witam !

Tylko szkoda ze nie testowałem tych nagrywarek osobiscie tylko oparłem mój test porównawczy na testach z serwisów www.cdrinfo.com i www.cdfreaks.com .

Dodam tylko że pierwsza część testu oparta jest na cdfreaks a ta druga z wykresami na cdrinfo.


Pozdrawiam Mateusz !
Laser jest offline  
Stary 26.11.2002, 00:13   #37
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Yee.! I to jest wlasnie to co szukalem ^^ Zabieram sie do lektury Twojego porownania Laser.. wlasnie tez jestem nad dylematem Plextor PX-W4824A czy Yamaha CRW-F1E.. rozwazalem tez zakup recordera dvd, bo sterta pietrzacych sie na polce plytek CD-R juz mnie przytlacza, a znalezc w tym cos, nawet ze starranym spisem to juz problem....
Martin_TP jest offline  
Stary 26.11.2002, 02:59   #38
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ble... przeczytalem wszystko i zglupialem.. nie wiem co wybrac.
Aktualnie posiadam nagrywarke Yamacha 8824E, chodzi pieknie od dosc dlugiego czasu, wypalila juz kolo 4 tysiecy plyt.. tylko predkosc jest juz ciut za mala 10 minut na plyte.. a jak jest ich kilkadziesiat to sie wypala to po 4-5 godzin dziennie, to stanowczo za duzo. Wiec szukam czegos w miare szybkiego 32x do 48x.. liczy sie predkosc jakos zapisu, oraz wytrzymalosc nagrywarki, by spokojnie miesiecznie palic 100-300 plytek, i zeby tak i 2 lata sprzet chodzil. Kopiowanie zabezpieczonych plyt wogole mnie nie interesuje, tak samo predkosci zrzucania audio, i odczytu (choc to akruat ma znaczenie przy weryfikacji nagranej plyty).. bo mam bardzo dobry i szybki dvd-rom. Poprostu sprzet ma nagrywac duzo, wydajnie i dobrze i ma wytrzymac taki cykl pracy. LG odpdlo na starcie, LiteON jakos nie ufam.. moze Teac.. Yamaha to jest juz cos bardzo dobrego, sprzet chyba nie do zdarcia, no i legendarny Plextor. Tak wiec co wybrac? Plex czy Yamaha.. i czytam posty z forum.. i nie mam pojecia. Help!
Martin_TP jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.