Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.01.2003, 14:56   #16
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
.....mowi sie ze nie wypada zle mowic o zmarlych, dlatego jest mi bardzo przykro i czuje moralnego kaca po tym co wczeniej napisalem o firmie TONSIL... Chce przy tej okazji zakomunikowac, ze od kilku dni ta firma nie istnieje. Trzymala sie baaaardzo dlugo, lecz niestety, zagrywek naszego rzadu nie da sie wytrzymac na dluzsza mete... Nawet wielkie korporacje padaja, bo ten prymitywizm w Polskiej wladzy bije wszelakie rekordy ! Faktycznie, jak gdzies przeczytalem, ONI chca zniszczyc wszystko co mamy do konca.... Zeby coraz glebiej wsadzac jezyki w d***y Brukseli i innym krajom UNI...

Nie porownujac Produktow TONSILA do innych zachodnich firm, to produkty naszej rodzimej firmy, jak na Polskie warunki prezentowaly sie naprawde znakomicie; a dzisiaj jak wszedlem na oficjalna strone Tonsila ( po tym jak sie dowiedzialem ), ostatnie produkty wygladaja naprawde ladnie i sa wykonane z zachowaniem najnowszych osiagniec techniki i panujacych trendow.... Szkoda, bardzo szkoda. Bo mielismy duzo, a teraz nie mamy juz prawie nic, ani Polskiego samochosu osobowego, ani kolumienek, ....... moglbym wymieniac do bolu.... Ale nie chce sie denerwowac...

Umar Krol - Niech zyje Krol !!!

Rafal...
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.01.2003, 15:10   #17
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

DLACZEGO !!!!

Przeciesh robili znakomite głosniki dla srednio zamoznych melomanów - swietne wykonanie i parametry jak na ich cene były wystarczające lepszych nie potrzeba - ale oczywiscie lepsze Tajwanskie GÓWNO niz nasz rodzimy produkt ...

Polski przemysł bardzo szyko umiera a Chinoli wciaz przybywa ...

Szkoda wielka szkoda ...
Laser jest offline  
Stary 18.01.2003, 15:21   #18
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odkad pamietam zawsze u nas w domu byly Tonsile... Ojciec w zamierzchlych czasach musial dac w lape zeby zalatwic takie dwa bidactwa ( ale wtedy zeby cokolwiek kupic musialo sie dac w lape )...
Szlak mnie trafia.... A zapowiadal sie taki przyjemny weekend...
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline  
Stary 18.01.2003, 15:47   #19
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
fido2001 napisa***322;(a)
Odkad pamietam zawsze u nas w domu byly Tonsile... Ojciec w zamierzchlych czasach musial dac w lape zeby zalatwic takie dwa bidactwa ( ale wtedy zeby cokolwiek kupic musialo sie dac w lape )...
Szlak mnie trafia.... A zapowiadal sie taki przyjemny weekend...
Witam !

U mnie jest idento - w domu stoją dwie kolumnu / własnej roboty / na głosnikach TONSILA - w kazdej kolumnie taki zestaw 30Cm basowy , 20cm od tonów srednich i dwa 10cm od niskich - wiekszosc tanszych i tych kapke drozszych kolumn przy nich wymieka ...

PS: Dziwne ale wydawało mi sie ze od paru lat Tonsil nawiazał wspólprace z Pioneerem / czy jak tam sie to pisze / i własnie on wnisł do tonsila troche kapitału i dziek temu tonsil zmienił image i sie troche podniósł a tu masz padł ...
Laser jest offline  
Stary 29.01.2003, 20:21   #20
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Heh... super.. dzieki Fido i Laser za ignorancje. Zamiast na temat to o glosnikach i Tonsilu zaczeliscie nawiac... a tyle sie napisalem i potraktowalem sprawe powaznie... heh BAKA!
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you
Martin_TP jest offline  
Stary 29.01.2003, 20:57   #21
Cooper
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Cooper
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Posty: 21
Cooper w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co do gwarancji Yamahy F1 to posiada ona 2 lata. Trzeba szukać w różnych sklepach. Sprzedawcy skracają sobie okres gwarancji aby mieć klienta z głowy po upływie standardowego roku. Ja jak kupowałem tę wypalarę to w jednym sklepie dawano mi na nią rok gwarancji a w drugim 2 lata. To jest jakby kradzież okresu gwarancyjnego przes sprzedawców sprzętu.


Pozdrawiam
Cooper jest offline  
Stary 29.01.2003, 21:51   #22
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Martin_TP napisa***322;(a)
Heh... super.. dzieki Fido i Laser za ignorancje. Zamiast na temat to o glosnikach i Tonsilu zaczeliscie nawiac... a tyle sie napisalem i potraktowalem sprawe powaznie... heh BAKA!
Witam !

Bardzo Cie przepraszam- niechcacy.

Ale jestem do tej firmy przywiazany - a fakt ze musi ogłosić upadłośc bardzo mnie zasmucił
Laser jest offline  
Stary 29.01.2003, 22:55   #23
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja znalazłem prawdopodobnie powód spadku cen nagrywarek Yamaha.
Oto co było napisane na stronie www jednej gazety komputerowej:

"Yamaha kończy z produkcją nagrywarek CD. Jak informuje rzecznik działu IT firmy, zamyka ona linie wytwarzające podzespoły do napędów optycznych i ma zamiar się skoncentrować na urządzeniach domowego użytku oraz sprzęcie muzycznym. Do tej pory nagrywarki japońskiego producenta cenione były za swą jakość, jednak ich popularność zmalała wraz z pojawieniem się wszechobecnych, tanich i bardzo szybkich konkurentów z Tajwanu. "

Wydaje się być prawdopodobne.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline  
Stary 29.01.2003, 23:12   #24
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
"(...)Jak do tej pory producent ten był uważany za jednego z najlepszych w branży. Lecz tania, a przede wszystkim szybka tajwańska konkurencja sprawiła, że produkty Yamahy stały się mało konkurencyjne."

He... roznej jakosci prodkuty masowe wygraly, to proste. Drogi i swietny produkt malo kto kupi.. lepsze tansze #%##. To samo mamy wszedzie gdzie tandetne plyty ECS sie swietnie sprzedawaly.. najtanjsze CD-Rki.. tak slusznie...
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you
Martin_TP jest offline  
Stary 29.01.2003, 23:40   #25
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ecs nie jest tandeta... mialem k7vza i to naprawde byla stosunkowo niezla plyta za te pieniadze.
pepperman jest offline  
Stary 30.01.2003, 01:16   #26
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Chrzanicie koledzy...

Slaby sprzet nawet za pol darmo nie bedzie sie sprzedawal a przynajmniej nie na dluzsza mete. Za to sprzet o polowe tanszy i minimalnie gorszy (jesli wogole) spokojnie wyprze drozyzne z rynku. I nie ma tu co sie oburzac - czas sie przyzwyczaic - wygrywaja najbardziej konkurencyjni.

Co do Tonsila... kuzwa jak ja nie lubie takich tekstow - wszystkiemu winien rzad.... i tego podejscia: 'znowu liza dupe Brukseli' itp itd - do kogo pretensje? Kto wybral rzadzacych? No to prosze sobie pluc w brode a nie rzucac uogolnieniami bo to *****em Lepperem podchodzi conieco...

PS tak, tak wiem, "Balcerowicz musi odejsc" to odpowiedz na wszystko...
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.