Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.02.2002, 13:59   #1
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak zamknąć tą płytę???

Mam problem z zamknięciem płyty multisesyjnej. Otóż na płytę (CDR Basf by EMTEC 74min/650) nagrałem 3 sesje w programie EasyCD Creator (dogrywałem kolejne pliki), nagrywałem tylko pliki mp3 które łącznie po 3 sesjach zajmują 603 MB. Teraz gdy chcę coś jeszcze dograć lub zamknąć płytę w EasyCreatorze wywala mi komunikat który po przetłumaczeniu brzmi: "proszę włożyć płytę z wystarczającą ilością miejsca do nagrywarki" a przecież wolne jest ok 50 MB. Próbowałem zamknąć tą płytę też w Nero. Zaznaczam kontynuacja zapisu multisesyjnego i zamknij CD. Daje NOWY i wyświetla że płyta nie jest nagrywalna (jakoś tak tylko po angielsku). Przez przypadek zobaczyłem że program ClonyXL na płycie wykrywa zabezpieczenie CD Check a CloneGames Database ProtectCD (illegal TOC), a może to normalne gdy płyta nie jest zamknięta.
Nie wiem jak zamknąć tą płytę Czy da się ją jakoś zamknąć? Może miał ktoś podobny problem? Mam nagrywarke LG CED8120B. Za odpowiedzi z góry thx. Pozdrufka
Eliasz jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.02.2002, 14:13   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,841
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
np. w nero: nagrywarka>informacja o nosniku>i tam jest opcja zamknij plyte....i tyle
grzeniu jest online  
Stary 17.02.2002, 19:06   #3
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
grzeniu (17-02-2002 15:13):
np. w nero: nagrywarka>informacja o nosniku>i tam jest opcja zamknij plyte....i tyle
Właśnie o to chodzi ,żę się nie da. Wszystkie programy zachowują się jakby płyta była zamknięta a przecież nie jest. Np zaznaczając dysk cd rom z płytą pokazuje że płyta ma 57MB czyli tyle ile ostatnia sesja.
Eliasz jest offline  
Stary 17.02.2002, 22:43   #4
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
i tak juz bedzie pokazywac jak nagrasz film na pierwszej sesji a potem dograsz napisy w drugiej to explorer pokaze ze plyta ma te kilka kilo a co do zamkniecia to moze przez przypadek podczas ostatniego nagrywania dales aby zamknal plyte ale zaznaczyles opcje disk at once
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.