Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.12.2005, 13:38   #1
powerade
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.12.2005
Posty: 1
powerade w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question "ZAGINIONE" ŚCIEŻKI PLIKÓW NA PŁYCIE CD!!! "ZAGINIONE" ŚCIEŻKI PLIKÓW NA PŁYCIE CD!!!

witam! mam taki mały problem, no i też byłem ciekawy czy da sie otworzyć dane które zostały "zamoskowane" przez następne pliki.
wyjaśnię jak to zrobiłem:
1. nagrałem pliki na CD (ok 300 MB) i nie zamykałem sesji
2. Nagrałem ponownie na tą płytke inne dane (też ok 300 MB) lecz było to nagrywanie jako ta płyta była by czysta (w oknie plików nic nie było!!!)
po odczytaniu płytki są dane tylko z drugiego nagrania, chociarz na płyciemsą takrze wypalone te pliki z pierwszego nagrywania, bo nie można skasowac danych z wypalonej płyty CD (nie RW!!!)

no to wyjaśniłem o co mi chodzi. jakby ktoś wiedział cos na ten temat to prosze o wpis. jestem tu początkujący a więc podam jakby coś mój mail ddemi@poczta.fm
będe wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki lub linki

pozdrawiam i jeśli taki temat już sie pojawił to bardzo przepraszami prosze o link
powerade jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.12.2005, 13:43   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tu masz art na ten temat
http://www.cdrinfo.pl/software/artyk...649&nrstrony=3
albo uzyj isobustera - da dostep do wszytskich sesji

skopjuj sobie dane na hdd i nagreaj ponownie
nimal jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.