Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.01.2003, 17:05   #1
Wiesiek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.08.2002
Lokalizacja: Łomża
Posty: 11
Wiesiek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zais obrazu partycji na 800MB- problem !!!!

Mam taki problem: otuż chciałem nagrać obraz partycji systemowej za pomocą programu DriveImage .Obraz świeżo zainstalowanego sytemu po kompresji przez Drive Image jak mi sam program pokazuje powinien spokojnie sie zmieścić na jedna płytę 800MB ,ale przy próbie wykonania obrazu i podaniu płyty 800MB nagrywarka nie widzi że to jest 800MB tylko traktuje CD-rom jako 700 MB i żąda jeszcze następnej płytyki.Nadmieniam że nagrywarka obsługuje zapis i odczyt płyt 800MB. Nagrywarka to TEAC WS516 EB. Jeżeli ktoś może mi pomóc w tym temacie bardzo proszę i z góry dzieki.
__________________
Wiesiek
Wiesiek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.01.2003, 17:24   #2
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Hmmm. jak to powiedziec?
Wpisz w wyszukiwarke overburning!
Tam jest wszystko!
I nie przejmuj sie jak na ciebie naskocza
 
Stary 19.01.2003, 17:30   #3
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
(...)
I nie przejmuj sie jak na ciebie naskocza
dokladnie niektorzy czasami pouczaja innych zeby kozystali z oczywistych narzedzi (opcja szukaj ) ale ja niebede taki
poprosze wiecej oczywistych pytan
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline  
Stary 19.01.2003, 18:01   #4
Wiesiek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.08.2002
Lokalizacja: Łomża
Posty: 11
Wiesiek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Pawel_k napisa***322;(a)
dokladnie niektorzy czasami pouczaja innych zeby kozystali z oczywistych narzedzi (opcja szukaj ) ale ja niebede taki
poprosze wiecej oczywistych pytan
Nie mam sie czym przejmowac ja sadzę wyrażam sie jasno tylko nie wiem czy wszyscy mnie zrozumieli .Przy wykonywaniu obrazu partycji i zgraniu na CD-rom nie pośredniczy żaden inny program,całą operację wykonuję Drive Image .Odnośnie overburningu to potrafie to ustawic w Nero i jest ok ,ale tu jest inna sprawa.To odnosnie ostatniego postu!!!!.Forum przeszukałem i na mój temat nic nie ma.
__________________
Wiesiek
Wiesiek jest offline  
Stary 19.01.2003, 18:11   #5
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
To teraz ja zapytam, bo nie wiem, czy DI widzi plyty 800 i 870 mb, bo chyba nie?
 
Stary 19.01.2003, 18:21   #6
Wiesiek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.08.2002
Lokalizacja: Łomża
Posty: 11
Wiesiek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
To teraz ja zapytam, bo nie wiem, czy DI widzi plyty 800 i 870 mb, bo chyba nie?

No oczywiście że nie widzi płyt 800MB i w tym tkwi cały problem !!!!!
__________________
Wiesiek
Wiesiek jest offline  
Stary 19.01.2003, 18:40   #7
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Wiesiek napisa***322;(a)
No oczywiście że nie widzi płyt 800MB i w tym tkwi cały problem !!!!!
jak niewidzi to trzeba mu okulary kupic
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline  
Stary 19.01.2003, 18:42   #8
Yarecky
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Yarecky
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Posty: 117
Yarecky zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
proponuję utworzyć obraz partycji na dysku (drugiej partycji) i dopiero za pomocą np. Nero nagrać na płytę
ja tak robię w Norton Ghost
Yarecky jest offline  
Stary 19.01.2003, 19:00   #9
Wiesiek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.08.2002
Lokalizacja: Łomża
Posty: 11
Wiesiek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Pawel_k napisa***322;(a)
jak niewidzi to trzeba mu okulary kupic
Takie głupie odpowiedzi ,ajk bym miła tak głupio odpowiadać to bym sie nie odzywał na twoim miejscu. Nic sensownego nie piszesz tylko bzdury totalne ,a kim ty jesteś ? ,i napisz przynajmniej coś mądrego bo na takie bzdury to szkoda miejsca na forum
__________________
Wiesiek
Wiesiek jest offline  
Stary 19.01.2003, 19:08   #10
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,888
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pod DI nie nagrasz plyty 800MB.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 19.01.2003, 19:13   #11
Wiesiek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.08.2002
Lokalizacja: Łomża
Posty: 11
Wiesiek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
Pod DI nie nagrasz plyty 800MB.

I to jest konkretna męska odpowiedż , a nie jak tamtem bzdury wypisuje a nic knktetnego nie potrafi napisać.
Dzięki !!!
__________________
Wiesiek
Wiesiek jest offline  
Stary 19.01.2003, 19:13   #12
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Wiesiek napisa***322;(a)
Takie głupie odpowiedzi ,ajk bym miła tak głupio odpowiadać to bym sie nie odzywał na twoim miejscu. Nic sensownego nie piszesz tylko bzdury totalne ,a kim ty jesteś ? ,i napisz przynajmniej coś mądrego bo na takie bzdury to szkoda miejsca na forum
dobra teraz bede produkowal tylko posty ( khmm ) bezalkoholove... tzn takie z moralem i szczesliwym zakonczeniem

Cytat:
Wiesiek napisa***322;(a)
I to jest konkretna męska odpowiedż , a nie jak tamtem bzdury wypisuje a nic knktetnego nie potrafi napisać.
Dzięki !!!
podobno czlowiek jest jak papier toaletowy - ciagle sie rozwija, widac moja rolka sie skonczyla
__________________
nie bedzie niczego

Ostatnio zmieniany przez Pawel_k : 19.01.2003 o godz. 19:16
Pawel_k jest offline  
Stary 20.01.2003, 07:54   #13
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
Pod DI nie nagrasz plyty 800MB.
... a także 870 MB, sprawdzone u źródła, czyli w firmie PowerQuest.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 20.01.2003, 08:46   #14
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Co, w moze nieco pokretny sposob, zostalo zasygnalizowane!
Nie przyszlo mi do glowy, aby obraz partycji, nagrywac bezposrednio na plyte, przy tej wielkosci obrazu! tu jest ograniczenie, o ile dobrze pamietam, do max. pojemnosci plyty=712 mb. (albo 702 mb)
 
Stary 20.01.2003, 20:07   #15
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Yarecky napisa***322;(a)
proponuję utworzyć obraz partycji na dysku (drugiej partycji) i dopiero za pomocą np. Nero nagrać na płytę
ja tak robię w Norton Ghost
Witam!
no tak.. ale wtedy CD nie bedzie Bootable
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.