Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.11.2001, 19:25   #1
Master
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2001
Posty: 12
Master w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zapezpieczanie płytek ! Pomocy

Czy nie mógł by mi ktoś podać strony z programami do zabezpiecznia. !!!!!!!!!!!!!!!!
Te z cdrinfo są dobre ale ja potrzebóje czegoś lepszego. Gdy zabezpieczę płytkę z którymś z programów z cdrinfo ,na zwykłym programie np. Nero B.R,(oczywiście na Clone CD przegra się bezproblemowo)
kopi się nieda zrobić ale gdy zkopjuje zawartość płyty
na twardziela a potem włącze nagrywanie przegra bez problemowo. Chodzi mi o zabezpieczanie gier. Ostatnio pożyczyłem sobie gierkę i zauważyłem że jest zabezpieczona ,tylko na Clonie się dało przegrać. Przed przegraniem próbowałem skop. na dysk dało się oprócz 4 ukrytych plików o beznadziejnych nazwach 'kwqx' które zajmowały po 600,400 MB!.Więc skop. wszystkie oprócz
tych czterech,i nagrałem.Gierka niedziałała ! Pommooccyyy!
Z góry dzięki !!!!
Master jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.11.2001, 11:10   #2
deluge
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2001
Posty: 11
deluge w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Te "bezsensowne" pliki to sa zwykle pliki dla ktorych zostaly zmienione wpisy w TOC, nic prostszego, mozna to zrobic samemu, ale skopiowanie takich plytek to nie problem, ale w ten sposob mozesz stworzyc np pliki ktorych nie bedzie mozna skopiowac (tzn mozna ale np jakis plik na obrazek wazy zamiast 1MB 650MB ). W grach jest tak ze jest odpowiedni wpis ktory sprawdza czy sa te walniete pliki na plytce jesli nie to wywala napis ze chce plytke
deluge jest offline  
Stary 28.11.2001, 11:58   #3
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[quote]Master (27-11-2001 20:25):
Czy nie mógł by mi ktoś podać strony z programami do zabezpiecznia. Te z cdrinfo są dobre ale ja potrzebóje czegoś lepszego. Gdy zabezpieczę płytkę z którymś z programów z cdrinfo ,na zwykłym programie np. Nero B.R,(oczywiście na Clone CD przegra się bezproblemowo)
kopi się nieda zrobić ale gdy zkopjuje zawartość płyty
na twardziela a potem włącze nagrywanie przegra bez problemowo. Chodzi mi o zabezpieczanie gier. Ostatnio zabezpieczyłem Fife 2002 na programie TZCopyprotection
z cdrinfo wydaje mi się on najlepszy z tych co są na stronie,póżniej sprawdziłem ją, kopi się nie dało ale skopiowanie na dysk i nag. tak.
Ostatnio pożyczyłem sobie gierkę i zauważyłem że jest zabezpieczona ,tylko na Clonie się dało przegrać. Przed przegraniem próbowałem skop. na dysk dało się oprócz 4 ukrytych plików o beznadziejnych nazwach 'kwqx' które zajmowały po 600,400 MB!.Więc skop. wszystkie oprócz
tych czterech,i nagrałem.Gierka niedziałała ! Pommooccyyy!
*********************************
kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Nieladnie. Chesz zeby ci pomoc zabezpieczyc plyte, a sam placzesz,ze nie mozesz plyty skopiowac. Zobacz jak to fajnie jest. Sam wymisliles i nagrales FIFę, ze teraz chcesz ja zabezpieczac.
O psie ogrodnika nie bede pisal
bgn jest offline  
Stary 28.11.2001, 19:43   #4
Smiech
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 17.05.2001
Posty: 102
Smiech zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie chciałbym cię obrażać ale uważam, że jesteś nie mądry (gdybym napisał głupi to bym cie obraził).
Chcesz zabezpieczyć grę Fifa 2002 (zapewne taki pirat gdzie przy instalacji można wpisac jakikolwiek cdkey) a nie wiesz, że oryginał już jest zabezpieczony Safedisc2 ver 2.40.10
Jest to zabezpieczenie jak narazie sprawiające najwięcej problemów ze skopiowaniem a ty wymyslasz jakieś durackie pomysły aby SAMEMU (przez samemu uważam napisanie programu i nim zabezpieczenie) zabezpieczyć płyte.
A jeśli samemu dostałeć zabezpieczoną (być może oryginał) płytę bardzo prostym zabezpieczeniem DUMMY FILES (nawet nie wiedziałeś pewnie jakie to co, hakerzyku?) gdzie do przegrania tego wystarczy zaznaczenie 1 lub 2 opcji w Clone CD.

Tutaj zgadzam się w 100 % z Bogdanem tylko on to napisał zbyt łagodnie.
Jak powinien napisać? Wg mnie tak jak nazywa się takiego co "sam nie zje, ale nie da drugiemu" -to takie przysłowie.
Smiech jest offline  
Stary 01.12.2001, 08:26   #5
Master
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2001
Posty: 12
Master w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam orginalną Fife 2002. A chciałem nagrać na pustą płytke z zabezpieczeniem żeby sobie nie przegrał.Rozumiecie o co mi chodzi ja płace kupe forsy a
on sobie przegra.
Master jest offline  
Stary 01.12.2001, 13:52   #6
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wydaje mi sie ze cos sciemniasz bo o ile sie orientuje to fifa zostala wydana przez eidos, a jezeli tak jest to eidos zabezpiecza wszystkie plyty safedisk2, a lepszego zabezpieczenia nie ma.Wiec chyba jednak nie masz oryginalu tylko probujesz zabezpieczyc pirata.
Weron jest offline  
Stary 01.12.2001, 21:35   #7
Master
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2001
Posty: 12
Master w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Weron (01-12-2001 14:52):
Wydaje mi sie ze cos sciemniasz bo o ile sie orientuje to fifa zostala wydana przez eidos, a jezeli tak jest to eidos zabezpiecza wszystkie plyty safedisk2, a lepszego zabezpieczenia nie ma.Wiec chyba jednak nie masz oryginalu tylko probujesz zabezpieczyc pirata.
A co to za problem przegrać zabez. safedisk2.Nawet nie posiadając Clone Cd, wystarczy skopiować wszystko na twardego sciągnąć ***** nagrać i gra!!
Master jest offline  
Stary 01.12.2001, 21:39   #8
Master
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2001
Posty: 12
Master w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Master (01-12-2001 22:35):
Cytat:
Weron (01-12-2001 14:52):
Wydaje mi sie ze cos sciemniasz bo o ile sie orientuje to fifa zostala wydana przez eidos, a jezeli tak jest to eidos zabezpiecza wszystkie plyty safedisk2, a lepszego zabezpieczenia nie ma.Wiec chyba jednak nie masz oryginalu tylko probujesz zabezpieczyc pirata.
A co to za problem przegrać zabez. safedisk2.Nawet nie posiadając Clone Cd, wystarczy skopiować wszystko na twardego sciągnąć ***** nagrać i gra!!
A tak w ogóle to Fifa zrobiona jest przez EA SPORTS
Master jest offline  
Stary 02.12.2001, 08:08   #9
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To pogodz sie z tym, ze nie zabezpieczysz plyty.
Ale jest jeden sposob sciagnij cracka walnij cala gre w rara na haslo tylko dlugie.
Murowane ,ze jak przegra to i tak nie bedzie mogl grac.
Weron jest offline  
Stary 03.12.2001, 17:16   #10
Master
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2001
Posty: 12
Master w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra wygrałeś , ale mógłbyś mi podać jakieś stronki
z programami zabezpieczającymi !!!
Master jest offline  
Stary 03.12.2001, 17:38   #11
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
http://www.cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd.shtml
Tutaj poszukaj, powinny byc.
Weron jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.