Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.11.2002, 00:18   #1
wisniasier
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.10.2002
Lokalizacja: olsztyn
Posty: 18
wisniasier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
prympympym a muzyczka gra

muzik jest oki,ale nie zawszem... ja mam problemo. napewno dostane czesc odpowiedzi poczytaj..ble ble ble,ale moze komus sie zachce jeszcze raz pisac bo leniwa ze mnie bestia i szukac mi sie nie chce. oto sprawa:
w kompie mp3, ale w autku na zmieniarce niet chodza te mp3, wiec jak bog przykazal nagrywam sobie cd audio w nerku i wsio gra.ale niezupelnie,bo 1 kawalek wali glosno jak beben a drugi cicho.niby nie problem ale. wpadl ja na pomysl zeby wszystkie kawalki wyrownac na np mpg1 192kbps wspomagane lamem(ale sie napisal).robie w acoustica i pozniej znowu w nero.i gowno.mam wrazenie ze nie oto chodzilo...
ludzie badzcie cierpliwi i wytlumaczcie to jak *****owi!
wisniasier jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.11.2002, 00:41   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W oknie kompilacji zaznaczasz wszystkie tracki, dajesz wlasciwosci i dalej > filtry i tam masz opcje normalizuj - zaznacz ptaszka i wypalaj.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 03.11.2002, 09:34   #3
wisniasier
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.10.2002
Lokalizacja: olsztyn
Posty: 18
wisniasier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up

Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
W oknie kompilacji zaznaczasz wszystkie tracki, dajesz wlasciwosci i dalej > filtry i tam masz opcje normalizuj - zaznacz ptaszka i wypalaj.
wery wdzieczny za to...uzywam nero od paru latek ale na te okno nie wpadlem... poprostu blondynka.dzieki
wisniasier jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.