Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.01.2004, 18:01   #1
siss
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika siss
 
Data rejestracji: 16.08.2003
Posty: 11
siss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Źle wypalone płyty?

Witam.
Dopiero kupiłam nagrywarkę i jestem zupełną nowicjuszką, więc się nie zdziwię, jeśli okaże się, że przyczyną problemu którego szukam tu rozwiązania jestem ja sama. Nie bardzo nawet umiem się posługiwać Nero :oops:
Do rzeczy. Wypalałam płyty audio przy pomocy nero express. Niby wszytko było ok, ale przy odtwarzaniu ich w winampie 5, w nagrywarce (Lite-on 5232S7) pojawia się problem i to przy każdej wypalonej płycie. Mianowicie nagrane jest i widać w winampie np. 12 tracków, ale nagle pojawia się track nr 13, 14, 15... kilka takich "nieplanowanych" tracków, które na pewno nie można nazwać muzyką. Jest to denerwujące bzyczenie czy rzęrzenie w tle którego słychać równomierne stukanie. Przypominam, że to na każdej płycie wypalonej przeze mnie (wczoraj dokładnie). Są to moje pierwsze wypalone płyty i nie wiem, czy zrobiłam to po prostu źle, czy coś nie tak z nagrywarką, czy winampem czy jeszcze czymś innym...?

Ps. Czy po wypaleniu płyty i odtwarzaniu jej później tracki powinny wyglądać tak: track01.cda czy inaczej? Jak to z tym CDtextem?
siss jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.01.2004, 18:55   #2
ApproachingEvil
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ApproachingEvil
 
Data rejestracji: 09.08.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 396
ApproachingEvil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witaj na forum.
Ja nie znam sie na plytkach audio,bo bardzo rzadko takowe wypalam,ale wiem,ze na pewno tak powinny sie nazywac utwory (track01.cda itd.)
CD-text jest tylko dostepny w stacjonarnych wiezach i dvd ktore obsluguja ta technologie lub na PC w progr. np. Feurio

a jeszcze jedno jest pewne! lepiej zrezygnoj z nero express i przerzuc sie na nero burning rom (wcale nie taki trudny)

a tu masz artykul jesli czegos nie bedziesz umiala
http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/how...?sm=nero/audio
__________________
!!! LG GCE-8523B burns everything !!!
ApproachingEvil jest offline  
Stary 15.01.2004, 18:57   #3
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ty jestes TA Siss
To raczej twoja wina Odpal Nero w normalnej postaci, nie Expres, zaznacz plyte audio, przeciagnij pliki (mp3, czy jakie tam) do okna kompilacji (uwazaj zeby nie zrobic tego 2x)i wypalaj najwolniej jak mozesz.
Tak, tarcki na plycie do wiezy (normalne cd - tak sa oznaczone: track 01.cda itd.
z CD textem - to odznaczasz opcje cdtext (odkrywcze) i jak player, wieza ma umiejetnosc odtwazania cdtextu to sie cieszysz napisami na wyswietlaczu.
yahol jest offline  
Stary 15.01.2004, 19:01   #4
ApproachingEvil
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ApproachingEvil
 
Data rejestracji: 09.08.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 396
ApproachingEvil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Ty jestes TA Siss
To pewnie ONA
...tylko kto?? Cos fajnego mnie ominelo?
__________________
!!! LG GCE-8523B burns everything !!!
ApproachingEvil jest offline  
Stary 15.01.2004, 19:56   #5
siss
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika siss
 
Data rejestracji: 16.08.2003
Posty: 11
siss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Ty jestes TA Siss
Tak, to ja :ok: Fajnie @yahol, że i tu spotykam kogoś "znajomego"
Cytat:
To raczej twoja wina
No to w takim razie te płytki są zwalone? Zepsute? Stracone...? Kurcze, tak to jest - jak się człowiek spieszy, to... widać efekty. Bo te "super efekty" dźwiękowe i dodatkowe tracki to normalne nie jest
__________________
Surprise! You're dead!
siss jest offline  
Stary 15.01.2004, 20:25   #6
Mazder
Podpalacz
 
Data rejestracji: 19.07.2001
Lokalizacja: Default City
Posty: 16
Mazder w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez siss
No to w takim razie te płytki są zwalone? Zepsute? Stracone...? Kurcze, tak to jest - jak się człowiek spieszy, to... widać efekty. Bo te "super efekty" dźwiękowe i dodatkowe tracki to normalne nie jest.
Najpierw sprawdz, czy w jakims stacjonarnym odtwarzaczu (wiezy, diskmenie, cd playerze) tez masz takie bonusowe tracki. Czemu od razu do wyrzucenia? Skoro wszystko brzmi tak, jak powinno, nie ma bledow, trzaskow we wlasciwych sciezkach, to po co panikowac?
Mazder jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.