Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.11.2001, 19:09   #1
radekow
Gość
 
Posty: n/a
Zmiana biosu na LiteOn LTR 1210B (orginalny bios LKU6) jak to zrobić???? help!!!

mam nagrywarke LiteOn LTR 1210B i orginalny bios lku6
probowalem wszystkich biosow dostepnych na cdrinfo
od ls22 do najnowszego
tylko ten ls22 nie sprzeciwial sie ze nie moze byc nadpisany na aktualny bios ale zanim doczegos doszlo wysypuje sie i niedochodzi do abgrejdu
wszystkie programy dzialające w tle wylączalem a takze dma w windowsie i adma w biosie
mam plyte na bx440 i juz nie wiem jak zaktualizowac bios wiem napewno za trzeba zaktualizowac je kolejno moze nie wszystkie pokolei ale napewno conajmniej ten jeden np. ls22 zanim dojde do tego najnowszego
ale z tym ls22 tez cos nie idzie wiec tym bardziej z tymi nowymi ktore od razu wykrywją ze nie ma odpowiedniego biosu
niech ktos cos poradzi jesli oczywiscie jest zorientowany w temacie i juz zaktualizowal bios w tej nagrywarce
z wersji lku6 na jakąkolwiek inną wersje i niech podesle ten bios lub linka dostepu do niego
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.