Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.10.2005, 10:38   #1
cancel
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cancel
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 283
cancel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Black & White 2

Black & White 2 to kontynuacja przebojowego tytułu zespołu Lionhead Studios, którego pomysłodawcą był legendarny Peter Molyneux. Akcja sequela rozgrywa się w tym samym świecie co cześć pierwsza ***8211; wracamy na wyspę, aby jako jeden z bogów sprawować władzę nad swoją nacją. Druga część jest grą znacznie bardziej zorientowaną na walkę, jednocześnie skonstruowaną tak, aby osoby, które nie miały styczności z częścią pierwszą mogły sobie dać radę. To czy zdecydujemy się na wypowiedzenie wojny czy też na rozwiązania pokojowe względem pozostałych plemion zależy wyłącznie od nas. Jeśli zdecydujemy się na rozwiązanie militarne, będziemy zmuszeni do budowy armii, likwidacji wrogich plemion, obrony własnych miast, itp.

W Black & White 2 nadal główną rolę odgrywają chowańce, które musimy sobie odpowiednio ***8222;wychować***8221;. Są one znacznie inteligentniejsze aniżeli te z części pierwszej i można je wykorzystywać do bardziej skomplikowanych zadań. Znacznym ulepszeniom poddano oprawę graficzną i dźwiękową, a także poprawiono nieco interfejs użytkownika.

Cała gama cudów, w tym destrukcyjne trzęsienia ziemi oraz wulkany, z których spływają rzeki palącej lawy.
Ogromne bitwy z udziałem setek ludzi i różnych machin wojennych.
Szereg odmiennych chowańców, w tym całkowicie nowych oraz znanych już z części pierwszej jak: Małpa, Krowa czy Lew.
Wynajdywanie i tworzenie nowych typów broni, począwszy od mieczy przez łuki, a na potężnych machinach oblężniczych kończąc.
Pełna kontrola nad rozwojem podległej nacji, budowa różnych budynków, w tym domów, farm, fontann, ogrodów, magazynów czy gilotyn, a nawet umocnień jak wały, czy mury obronne.
Jedenaście różnych wysp, na których toczy się akcja.
Możliwość wykorzystania różnych przedmiotów przy wychowywaniu chowańca, w tym pejczów, piór, patyków i pałek. Można też zaprojektować swoje własne narzędzia.

Materiał pochodzi z serwisu Gry-Online (C) www.gry-online.pl

Co wy o tej grze sądzicie?? Zamierzam ją kupić (dzisiaj wyszła w Polsce).
__________________
Udzielam się tylko w tematach, na których się znam i/lub mogę coś wnieść do dyskusji, a że znam się na niewielu rzeczach to dyskusji z moim udziałem jest niewiele. (innymi słowy: musicie dogłębnie przeszukać forum aby odnaleźć moje posty ) Ten temat jest jednym z nielicznych z moim udziałem.
Spiesz się powoli!
(lepiej na tym wyjdziesz)
cancel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.10.2005, 11:03   #2
Hinks
Znudzony
 
Avatar użytkownika Hinks
 
Data rejestracji: 29.01.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 888
Hinks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Grałem w pierwszą część i mi się bardzo spodobała.
W drugą jeszcze nie miałem okazji zagrać.
Myśle, że w najbliższym czasie zagram w nią to napisze jakie na mnie zrobiła wrażenie.
Hinks jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2005, 12:07   #3
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tą gre trzeba mieć
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2005, 13:42   #4
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Desden
Tą gre trzeba mieć
Zgadzam sie
"Jedynka" bardzo mi się podobała
Kedyś czytałem wywiad z autorem gry (Peter Bordeaux czy jakoś tak), wywiad był przeprowadzany w momencie tworzenia/pisania gry. Pamiętam, że po przeczytaniu artykułu dość wrogo nastawiłem się do tej gry...a jak zobaczyłem ją u znajomego to zaczęła mi się podobać i zmieniłem co do niej zdanie

PS. w "jedynce" denerwowała "Śmieeeeeerć"
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2005, 14:39   #5
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
mialem druga czesc juz kilka dni temu - ciela sie na moim kompie niemilosiernie [nawet przy 640x480 [AFAIR], najmniejsze detale jakie mozliwe] - okolo 4fps, wiec podziekowalem i usunalem
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2005, 15:08   #6
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
mialem druga czesc juz kilka dni temu - ciela sie na moim kompie niemilosiernie [nawet przy 640x480 [AFAIR], najmniejsze detale jakie mozliwe] - okolo 4fps, wiec podziekowalem i usunalem
pozdro
no juz dawno pojawiłą sie w "sklepie" szkoda tylko ze ja mam limit.....
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2005, 09:50   #7
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja już gre mam gram w nią od kilk dni Bardzo mi sie podoba inteligencja chowańc zostałą troche poprawiona i łątwiej jest nim kierować. Zachowania wieśniakw tez są swietne np w jedynce jak podpalił sie las to oni tam stali i ploneli a potem gineli:/ A tutaj jak odpaliłem fireballa w lesie zaczęli gasić pożar moj chpwaniec tez Uproszczono system budowania grafika jest duzo lepsza(poszło mi na max detalach) bardzo ładnie wygladają krainy. Ale najlepsze wrażenie robią bitwy po nochach mi sie sniło jak szturmowałem moim chowańcem i wojownikami twierdzę wikingow

Więc gra jest jak najbardziej warta zakupu i polecam ja kazdemu kto grał w jedynkę.
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2005, 10:34   #8
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez MacGyver
PS. w "jedynce" denerwowała "Śmieeeeeerć"
Trzeba było patcha zainstalowac,ale wtedy nie miałbys duzo jedzenia przez wykozystanie bug'a
A i ciekawostka bo nigdy nie widziałem zeby gdzies pisali,w jedynce czasem gra zachowywała się jak syntezator mowy!-tak mówiła twoją nazwe np. Piotrek itd...i mogłes to usłyszec na 1% ze 100%-albo nawet i mniej
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2005, 14:32   #9
Koniol
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2005
Posty: 16
Koniol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja niestety mam z tą grą dziwny problem- odpala sie niby, ale po chwili wyskakuje "black.exe wykonał nieprawidlową operacjie...". Miał ktoś coś takiego i pokonał ten problem, czy to ja po prostu mam walnięty obraz?
Koniol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2005, 17:08   #10
vyga
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2005
Posty: 5
vyga w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hahaha co do jedynki i tego synezatora mowy to mogę potwierdzić że to prawda, raz w nią grając, dwa razy ktoś powiedział moje imię, dosyć wyraźnie, miałem przez to ostry schiz jednak teraz wiem że wszystko ze mną w porządku
vyga jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.