Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.05.2007, 09:28   #16
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ja proponuje bana temu panowi zalozyc.
Ile masz lat ?

EDIT:
Sprobuj ich zameczyc ciaglym bieganiem, mi pomoglo. Ale musisz to robic przez kilka minut az im sie skoncza batoniki regeneracyjne. Wtedy opadna z sil. Niestety z niemcami sie tak nie da bo maja dobra siec zaopatrzeniowa, siec zabek i biedronek byla juz przed wojna.

Ostatnio zmieniany przez Sunna : 25.05.2007 o godz. 09:30
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.05.2007, 14:29   #17
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Camilinho Podgląd Wiadomości
WITAM! mam problem z Commandos Behind enemy lines gdyż strasznie szybko mi ona dziala;/!! Gralem juz dawno we 1 i 2 i mi chodzily dobrze tak jak u wszystkich! a teraz tak jakby chodzac biegali i zle sie gra....czy jest na to jakis sposob?? moze jakis patch lub cos?? prosze o pomoc!!
Czyta***322;e***347; ca***322;y temat
Poczytaj sobie posty 10 i 11, w kt***243;rych podane jest dzia***322;aj***261;ce rozwi***261;zanie.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.05.2007, 21:44   #18
RoyMcCoy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.05.2007
Posty: 2
RoyMcCoy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A ja mam inny problem. Pobralem tego patcha, dzieki ktoremu sily witalne Commandosow beda nieco nizsze, ale nie moge go zainstalowac. Ciagle prosi mnie o wlozenie plytki z gra do napedu. Najlepsze jest to, ze mam oryginalna wersje z Cenegi (Commandos: Antologia). Gdy probuje wybrac miejsce docelowe to mnie jakos niebardzo slucha. Jesli ktoremus z Was przydazylo sie to samo i poradzil sobie, to prosze o pomoc.
RoyMcCoy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2007, 08:38   #19
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Mnie sie wydaje ze powinienes podac jakiego masz kompa.
Sprobuj zainstalowac gre w katalogu tak jak proponuje instalka bez zmieniania, lub w takim katalogu w jakim jej szuka patch.
A moze to chodzi o to ze trzeba miec uprawnienia administratora w win xp ? (ale tu niech sie wypowie znawca).
Albo tez skontaktuj sie z cenega, z tego co czytalem nie olewaja klientow i chwala im za to.
I jeszzce jedno, zainstaluj to u kogos innego i zobacz czy idzie, bo wtedy to bedzie ewidentnie wina systemu
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2007, 20:42   #20
RoyMcCoy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.05.2007
Posty: 2
RoyMcCoy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna Podgląd Wiadomości
Mnie sie wydaje ze powinienes podac jakiego masz kompa.
Sprobuj zainstalowac gre w katalogu tak jak proponuje instalka bez zmieniania, lub w takim katalogu w jakim jej szuka patch.
A moze to chodzi o to ze trzeba miec uprawnienia administratora w win xp ? (ale tu niech sie wypowie znawca).
Albo tez skontaktuj sie z cenega, z tego co czytalem nie olewaja klientow i chwala im za to.
I jeszzce jedno, zainstaluj to u kogos innego i zobacz czy idzie, bo wtedy to bedzie ewidentnie wina systemu
No to po kolei:

- Cenaga ma teraz teraz remont serwisu, wiem bo dzwonilem. Nawet nie wiedzieli ze zamawialem, dopoki nie zadzwonilem i nie upomnialem sie o swoje.

- Moj komp to:
Athlon 2000+; Radeon 9600; 1024RAM; itd....... mysle ze reszta sie nie przyda w tej sprawie. DirectX najnowszy i reszta bibliotek i sterownikow,

- Zaryzykuje jeszcze zabawe z tym katalogami

-Sunna WIELKIE dzieki za jakakolwiek pomoc!
RoyMcCoy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2008, 17:44   #21
Kristoferson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.09.2008
Posty: 1
Kristoferson w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kolejny problem

witam mam pewien problem z comandosem i mam nadzieje ze ktos bedzie wiedzial jak sie z tym uporac.
Mianowicie kiedy odinstalowywalem gre commandos:za linia wroga, poza odinstalowaniem wyrzucilem caly katlog z program files. kiedy ponownie zainstalowalem gre ,pojawil sie problem mianowice w trakcie gry nie moge zapisac i wczytac gry...
Wie ktos co moge na to poradzic??
z gory dzieki za pomoc
Kristoferson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2009, 08:33   #22
gregi85
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.03.2009
Posty: 1
gregi85 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam. ja wpadlem na lepszy pomysl zeby commandos BEL dzialal z prawidlowa szybkoscia!!!!!!!!!!!!!

Na jednym moim kompie (AXP3000+,1.5GBram,radeon 9550) uruchamiam 2 commandosy na raz (najpierw jeden, ustawiam rozdzialke na 1024, laduje sava i minimalizuje gre, pozniej klikam skrot ponownie zeby odpalic drugi raz i sobie gram).

Na drugim kompie (C2D3GHz,2GBram,geforce8600gt) musze miec odpalone 3 gry na raz.

Dziala z kazda wersja commandosa BEL!
polecam
gregi85 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2009, 12:10   #23
albertZpragi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.03.2009
Posty: 1
albertZpragi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam ja też mam problem z grą : Commandos: Za Linią Wroga
I prosze o pomoc jeżeli to możliwe wiem że trzeba usunąć jakiegoś
Kodeka ale nie wiem jakiego :/


Bardzo Prosze o pomoc !!! Mój gg 7422320
albertZpragi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2012, 00:00   #24
Wojtaseq92
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.06.2012
Posty: 1
Wojtaseq92 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, bardzo bym prosil o reupa tego patcha do spowolnienia comandosa bo te linki juz wygasły
Wojtaseq92 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2012, 17:32   #25
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
http://www.4shared.com/rar/JB4V7aQ-/Ultimate_Fix.html

http://forums.steampowered.com/forum...1236369&page=6

nie sprawdzalem
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.