Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.08.2004, 17:54   #16
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja dokładnie nie wiem, więc nie traktuj tego na 100% bo nigdy w Diablo nei grałem, ale panują chyba w nim takie same zasady, jak na serwerach CS i jeżeli ktoś gra natakim samym serialu to niestety drugi nanim już sobie w tym samym momencie nie zagra. To z tym hasłem chyba się zgadza, bo to chyba tak jak w steamie na CS, że serial jest zarejestrowany w bazie i nikt inny go nie użyje bez hasła
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.08.2004, 19:17   #17
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z pirackim serialem nie wejdziesz. Nawet jeżeli będzie on zgodny z oryginałem to i tak musisz znać hasło do stworzonego konta. Ale naprawdę opłaca się kupić oryginał. Jest to oprócz Fallout'a druga moja ulubiona gra. Diablo 2 na allegro można juz kupić za 50 zł z nieśmiganym cd key'em na BN.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2004, 21:02   #18
javor
jav-or-not
 
Avatar użytkownika javor
 
Data rejestracji: 30.12.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 228
javor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Popieram Jeśli Diablo2 to TYLKO oryginał

Ja płaciłem za swojego powyżej 100zł (to jeszcze jak dopiero co się polska wersja pokazała ) ale nie żałuję ani złotówki i jak wyjdzie Diablak3 to też jedynie oryginał
__________________
LG GSA-4167B
Lite-On LTR-52327S
javor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 11:08   #19
szafran1988
Choose your destiny
 
Avatar użytkownika szafran1988
 
Data rejestracji: 13.07.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 493
szafran1988 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ok jednak kupie sobie oryginal przekonaliscie mnie mam nadzieje ze warto
szafran1988 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 11:10   #20
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
javor - tez bym chcial Diablo 3 tylko cos marne szanse na t pewnie ale bylo by pieknie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 11:14   #21
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
javor - tez bym chcial Diablo 3 tylko cos marne szanse na t pewnie ale bylo by pieknie
Nimal - twój trzytysięczny post więc ode mnie , oby tak dalej
-edit-
Poprawiłem (ale wpada )
__________________


Ostatnio zmieniany przez gallus : 19.08.2004 o godz. 11:26
gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 11:23   #22
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
THX Gallus faktycznie w sumie to trzytysieczny
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 15:27   #23
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przykro mi to stwierdzić ale w najbliższym czasie nie zobaczymy Diablo 3. Teraz priorytetowym projektem Blizzard'a jest World of warcraft. Prace trwają jak zwykle u nich juz dosć długo. Później będzie nowy Starcraft, po roku jakiś dodatek do niego. No a później napewno DIABLO III tylko że to będzie napewno za jakieś 4 lata
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 15:35   #24
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no na Diablo 2 tez dlugo czekalismy - ale bylo warto
jesli w 3 nie zmienia zbyt duzo (oprocz jeszcze lepszej grafy i dluzszej przygody) to bedzie kolejna gra dziesieciolecia - przelom jak dwie poprzednie (no moze nie przelom, ale kazdy je zna i prawie kazdy w nie gral - a ci co grali poswiecili wiele dni/tygodni swego zycia)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 17:11   #25
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
no na Diablo 2 tez dlugo czekalismy - ale bylo warto
jesli w 3 nie zmienia zbyt duzo (oprocz jeszcze lepszej grafy i dluzszej przygody) to bedzie kolejna gra dziesieciolecia - przelom jak dwie poprzednie (no moze nie przelom, ale kazdy je zna i prawie kazdy w nie gral - a ci co grali poswiecili wiele dni/tygodni swego zycia)

albo lata życia, jak w moim przypadku, jest to jedyna gra na moim twardym dysku i cały czas gram, z mniejszymi i wiekszymi przerwami


4 lata to optymistyczna wersja, w ciemno w zakład ide ze do 2014 roku nie pojawi sie Diablo 3, ucieszyłbym sie z dodatku do dwójki, dwa miasta, troche przedmiotów i jedna nowa postac i jestem happy
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2004, 19:44   #26
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak już jest temat Blizzard'a to czy brał ktoś udział w zapisach na betatesteró World of warcraft?? Zapisy były jakieś 1,5 miecha temu, zapisałem się jako moja dziewczyna , mój stary, siostra i jeszcze paru znajomych (no i oczywiście ja) i żadnego odzewu. Czy może ktoś kto się zapisał dostał od nich jakieś info??
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.