Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.03.2006, 07:56   #1
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
The Elder Scrolls IV: Oblivion

Witam. Już jest,pewenie wielu na nią czekało
Cytat:
The Elder Scrolls IV: Oblivion to już czwarta edycja popularnej serii cRPG, która przez wielu graczy uważana jest za prawdziwe arcydzieło w swoim gatunku. Akcja tej części osadzona została w świecie fantasy, w prowincji Cyrodiil Imperium Tamriel. Ostatni władca tegoż państwa, z pomocą anonimowego zabójcy, przedwcześnie odszedł z tego świata. Tron Tamriel pozostał pusty. Jak wiadomo, sytuacja taka jest wielce niekorzystna dla każdego kraju, gdyż sprzyja szerzeniu się anarchii, a w tym określonym przypadku, wiąże się z jeszcze gorszymi implikacjami. Mianowicie, gdy Imperium Tamriel nie posiada władcy, wrota do Oblivionu (odpowiednika znanego nam piekła) stoją otworem, umożliwiając wydostawanie się na wolność przeróżnych plugawych bestii. Nie trudno się domyśleć, że światu grozi wielki kataklizm oraz, że nie kto inny jak gracz musi mu zapobiec. Jego zadaniem jest odnalezienie prawowitego następcy tronu i doprowadzenie to tego, by objął rządy nad Tamriel.

Podobnie jak wszystkie poprzednie części, tak i Oblivion charakteryzuje się bardzo dużą wolnością w podejmowaniu decyzji. Mowa m.in. o tworzeniu postaci naszego bohatera, podróżowaniu po świecie gry, wykonywaniu tysięcy zadań pobocznych, czy samej głównej misji. Możemy zostać zarówno potężnym wojownikiem, magiem, czarnoksiężnikiem, uzdrowicielem czy złodziejem. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by jednocześnie przynależeć do różnych gildii czy frakcji i awansować w ich szeregach. To co robimy, nasze decyzje i czyny wpływają zarówno na prowadzoną postać, jak i na otoczenie. Świat gry zamieszkuje blisko 1000 postaci NPC, które podejmują niezależne wybory w oparciu o swoją osobowość, miejsce w którym się znajdują oraz zapamiętane efekty poprzednich interakcji z innymi osobami. A wszytko to dzięki specjalnemu systemowi sztucznej inteligencji Radiant.

Świat gry jest ogromny i składa się z licznych, różnorodnych lokacji, każda o indywidualnie ukształtowanym terenie i typie flory i fauny. Dodatkowo każda zamieszkująca go społeczność posiada własną historię, kulturę i politykę. Krainy, jakie odwiedzamy zamieszkuje także ponad czterdzieści gatunków potworów. Ponadto wiele zadań oraz labiryntów jest generowanych losowo wraz z rozpoczęciem gry od nowa. Zaś odwiedzone już miejsca zmieniają się z upływem czasu. Nasza postać może podróżować zarówno pieszo, konno, a także płacąc przewoźnikom. W Oblivion znajduje się również nowa mapa i dynamiczny kompas pokazujący jak blisko znajdujemy się lokacji czy postaci ważnej dla wykonania danego zadania.

Silnik gry w pełni wykorzystuje możliwości jakimi dysponuje DirectX 9.0. Zawarte w nim instrukcje pozwoliły na stworzenie zróżnicowanych efektów wizualnych ukazujących realia fantastycznych krain oraz płynną animację postaci, mimiki ich twarzy i wykonywanych przez nie gestów. Fizykę świata gry oparto na nowoczesnym silniku Havok. Do gry dołączono również zestaw narzędzi The Elder Scrolls Construction Set, który pozwala na edytowanie różnych elementów świata gry, osobowości postaci i potworów, dodawanie nowych lokacji, przedmiotów oraz tworzenie odrębnych rzeczywistości.
Dołączone obrazki
The Elder Scrolls IV: Oblivion-._galeria_gry4_63218656.jpg 
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.03.2006, 16:37   #2
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ciekawe kiedy wersja PL
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.03.2006, 18:31   #3
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez adixo
Ciekawe kiedy wersja PL
znając Cenege to na polską wersje poczekasz troszke... a poza tym jakoś boje się spolszczeń

Od 1 marca była dostępna w przedsprzedazy kolekcjonerska edycja The Elder Scrolls IV: Oblivion
Cytat:
W skład kolekcjonerskiej edycji The Elder Scrolls IV: Oblivion wchodzi:
***8226; ekskluzywne, poszerzone pudełko DVD, imitujące skórę;
***8226; oryginalna, angielska wersja The Elder Scrolls IV: Oblivion na płycie DVD;
***8226; ekskluzywny 112-stronicowy przewodnik po krainie Tamriel;
***8226; oryginalny Septim - moneta, będąca środkiem płatniczym w Tamriel;
***8226; dodatkowa płyta DVD zawierająca film dokumentalny przedstawiający proces tworzenia Elder Scrolls IV: Oblivion, screeny, szkice koncepcyjne i inne ciekawe materiały;
Wymagania minimalne :
***187; Win 2000/XP
***187; Pentium 4 2 GHz
***187; 512 MB RAM
***187; karta graficzna 64MB Geforce FX5900
***187; 1 GB HDD
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.03.2006, 18:38   #4
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a ktoś już w to gra ?
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.03.2006, 19:16   #5
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 02.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no podobno mam byc 30 marca wersia PL ale czytalem ze niewiadomo chodz w empiku mowili ze napewno bedzie wiec juz sam niewiem ale wrescie przynajmniej juz ja skonczyli znaczy gre
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2006, 20:12   #6
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Gra daje rade , pogra***322;em troche ... i posz***322;***261; do kosza
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 01:23   #7
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89
Gra daje rade , pograłem troche ... i poszłą do kosza
To pewnie miałes jakis super komp. ze poleciała do smietasa
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 12:46   #8
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Jako wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, mamy przyjemność poinformować, iż w chwili obecnej prowadzone są intensywne prace nad lokalizacją najgoręcej oczekiwanej premiery roku ***8211; The Elder Scrolls IV: Oblivion. Gra opracowana zostanie w polskiej wersji z napisami. Do przetłumaczenia jest ponad 2200 stron tekstu, z czego 1000 stron to dialogi, a ponad 800 - teksty książek ze świata gry. W procesie lokalizacji bierze udział aż sześciu tłumaczy oraz pięcioosobowy zespół korektorów i konsultantów. Aby zapewnić jak najlepszy klimat rozgrywki, w proces tłumaczenia został zaangażowany specjalistyczny serwis Wortalu Phoenix - Adamantytowa Wieża, zajmujący się grami z serii The Elder Scrolls. Bliższe informacje na temat dokładnej daty wydania, ceny, zawartości polskiej edycji oraz procesu lokalizacji podawane będą na bieżąco.
Bedą mieli ładny poślizg z polską wersja jak zwykle cała Cenega ,nie wiem czy do tej pory wyszedł zapowiadany GTA SA po polsku a tam jest dużo mniej tekstu.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 14:48   #9
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 02.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No wlasnie i to niezly poslizg lepiej kupic vers.eng. bo kurcze nie bede czkal pol roku.
1000 stron moze uda im sie po Polsku przetlumaczyc (watpie czy beda jakies glosy podstawione) do wersi PL ale chyba nie dadza rady wiec beda napisy a jak beda napisy to bedzie napewno gdzies do dorwania spolszczenie a zreszta ang. wersia jest naprawde wypas wiec psucie tego przez zle dobranych aktorow nie ma sensu
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 18:09   #10
Mat1989
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.03.2006
Posty: 30
Mat1989 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja mam taki problem ze kiedy stworze sobie postac klikam done i nic sie nie dzieje nie wiem czy gra mi sie wiesza czy cos tak ktos wie moze oco chodzi?
Mat1989 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2006, 23:16   #11
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na fileplanet mozna sciagn***261;c fula w kilku j***281;zykach i to nie jest prima aprilis!
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 17:17   #12
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Desden
To pewnie miałes jakis super komp. ze poleciała do smietasa
Gra chodziła plynnie w 1024*740 na meduim , przeszedłem trening i stwierdziłem ze szkoda miejsca na dysku
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 21:16   #13
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 02.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89
Gra chodziła plynnie w 1024*740 na meduim , przeszedłem trening i stwierdziłem ze szkoda miejsca na dysku
nie przesadzaj u mnie chodzi na high i jest wypas gra warta kasy nie lubie jak ktos mowi ze gra jest beznadziejna jak w nia nie gral
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2006, 22:25   #14
pablocoo
Darkly dreaming...
 
Avatar użytkownika pablocoo
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
pablocoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Desden
Na fileplanet mozna sciagnąc fula w kilku językach i to nie jest prima aprilis!
Direct2Drive czyli kilkunastodnowy trial
pablocoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2006, 11:37   #15
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89
przeszedłem trening i stwierdziłem ze szkoda miejsca na dysku
to nagrales sie. nie ma jak oceniac gre po godzinie, moze dwoch grania, a na ktora zeby dobrze poznac, potrzeba kilku miesiecy.
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.