Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.11.2010, 15:00   #1
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
F1 2010 plus patch 1.01 z problemami.

Chciałem zapytać szanowne grono czy ktoś ma podobne problemy. Po zainstalowaniu nowej ( i jak dotąd jedynej ) łatki, pojawiły się u mnie dziwne problemy z prowadzeniem bolidu.

Pierwsza sprawa to samoczynne odejmowanie "gazu", ja mu gaz a on nic, to tak na 2-3 sekundy. Myślałem że z kierownicą coś nie tak, ale na klawiszach to samo. Nie dzieje się to zawsze, jakieś 2-3 razy na wyścig człowiek traci cenne sekundy.

Kolejna sprawa to poziomy AI przeciwnika, bez patcha przy AI "legenda" dawałem rady spokojnie powalczyć o podium, a teraz musiałem przestawić się na średniaka bo dostawałem straszne lanie. A i tak nie mogę wbić się na pudło.

Następna sprawa to ogranicznik prędkości w boksie, albo Force India ma go zepsuty albo......nie wiem co. Po wyjeździe z boksu bolid rusza z prędkością żółwia na maksymalnych obrotach silnika. Jak zarazie zauważyłem to tylko w zespole Force India. Interesujące.

Chętnie anulowałbym patch, ale bez patcha przytrzymywanie w boksie przyprawia mnie o zawał. W deszczu również jest o wiele ładniej bez patcha.

Ciekaw jestem czy ktoś ma podobne spostrzeżenia, czekałem na tą grę sporo, okazuje się że niedoróbek jest ogrom.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.11.2010, 22:15   #2
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Właśnie dlatego (z niejakim żalem, bo to miło tak w dniu premiery i tak dalej) zaprzestałem kupowania gier przed co najmniej kilkutygodniowym okresem próbnym. Po prostu siedzę sobie spokojnie i czekam, potem czytam recenzje, opinie graczy, czekam na ewentualne łatki i dopiero kiedy opinie są pozytywne, decyduję się na kupno.

To akurat wygląda na bardzo typowe problemy, akurat tak na początek lub pierwsze łatki. No cóż - trzeba przeczekać, warto też napisać do producenta o swoich spostrzeżeniach.

Też noszę się z zamiarem kupna tej gry, ale na razie spokojnie czekam. Swoją drogą - naprawdę wkurzające jest, że teraz producenci nagminnie wypuszczają niedopracowane gry, z góry wiedząc, że w razie czego będą sobie powolutku wszystko naprawiać. Oczywiście, że mamy internet i możliwość pobierania łatek co drugie uruchomienie gry, ale w ten sposób nawet czekając na pierwsze recenzje nie wiemy, czy kolejne łatki czegoś nie popsują na przykład. Tak jest z tą pogodą i z poziomem trudności - może się okazać, że deszcz "przycięli", bo słabsze GPU sobie nie radziły (to akurat dobrze, bo nie każdy ma high-endową grafikę, ale powinni zostawić opcję "ultra" czy podobną). Co do poziomu trudności, pewnie dostosowali do poziomu lepszych graczy i tyle - pewnie też już tego nie zmienią.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2010, 06:40   #3
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
No jak widać popełniłem błąd i kupiłem za wcześnie. Bardzo mało gram w gry, ale takiej pozycji nie mogłem sobie odmówić. Jako zagorzały fan F1 od wielu lat. Szkoda tylko że niedoróbki dyskwalifikują spokojne granie.

Co do poziomu trudności, przejechałem kolejny sezon i mogę napisać że na torze w Hiszpanii na poziomie "średniak" nie ma szans wywalczyć punktów. Na większości innych torów z trudnością "legenda" wygrywałem bez problemu wyścig. Znalazłem gdzieś na forum podobny opis tego problemu, jest to kolejny błąd który nie został poprawiony. Po prostu na pewnych torach przeciwnicy mają kosmiczną wydajność.

Edit: Na stronie Codemasters forumowicze znaleźli ponad 180 błędów w grze, to chyba mówi wszystko za siebie. Wydaje mi się trzeba czekać na F1 2011.
__________________
pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez rcobex : 23.11.2010 o godz. 06:45
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2010, 10:48   #4
Romano123
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2010
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 5
Romano123 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jestem zainteresowany kupnem tej gry może ktoś napisze informacje na jej temat?
Romano123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2010, 16:23   #5
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Romano123 Podgląd Wiadomości
Jestem zainteresowany kupnem tej gry może ktoś napisze informacje na jej temat?
Gra jest o jeżdżeniu w formule1 tu masz poradnik http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1037 i na Twoją cześć napisałem ten o to wiersz:
Leń Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień.

"O, wypraszam to sobie!
Jak to? Ja nic nie robię?
A kto siedzi na tapczanie?
A kto zjadł pierwsze śniadanie?
A kto dzisiaj pluł i łapał?
A kto się w głowę podrapał?
A kto dziś zgubił kalosze?
O - o! Proszę!"

Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień.

"Przepraszam! A tranu nie piłem?
A uszu dzisiaj nie myłem?
A nie urwałem guzika?
A nie pokazałem języka?
A nie chodziłem się strzyc?
To wszystko nazywa się nic?"

Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień.

Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało,
Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało,
Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty,
Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty,
Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda,
Nie nakarmił kanarka, bo czasu mu było szkoda.
Miał zjeść kolację - tylko ustami mlasnął,
Miał położyć się - nie zdążył - zasnął.
Śniło mu się, że nad czymś ogromnie się trudził.
Tak zmęczył się tym snem, że się obudził.
DejaVu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2010, 16:23   #6
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Romano123 Podgląd Wiadomości
Jestem zainteresowany kupnem tej gry może ktoś napisze informacje na jej temat?
Jeżeli nie będą ci przeszkadzać błędy to polecam, dobrze zrobiona od strony graficznej i dźwiękowej. Jak dotąd nie ma informacji na temat kolejnej poprawki, jest natomiast info na stronie producenta że ma wyjść F1 2011 tyle że na konsole. Mam nadzieję że nie pominą peceta.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z nagrywaniem(laptop) wawaking Napędy optyczne DVD 5 06.05.2009 04:20
Problem z Samsungiem Combo Jelcz Napędy optyczne CD 13 23.10.2007 19:25
Problem z DVD NEC ND3540A TOKKSA Napędy optyczne DVD 28 23.03.2006 11:29
Lite-on Big Problem szpieg_fm Napędy optyczne CD 0 03.09.2005 16:51
Błąd kalibracji mocy! na TEAC CD-W540E Zalo Napędy optyczne CD 7 20.03.2004 22:36


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.