Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Gry

Gry Szukasz solucji, patchy, trainerów, porad i nie pytasz o cracki lub warezy? Jeżeli tak to jest to dział dla Ciebie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.06.2005, 16:15   #16
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@spider_84a To tak samo jak wywalanie kasy na jakieś znaczki Każdy patrzy na wszystko inaczej.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.06.2005, 20:44   #17
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
macie jakies zyczenie zeby jakas gazetka padla? jezeli sie czegos czepie i zaczne to czytac to zaraz padnie
kiedys kupowalem zeby poczytac - Gamber'a (rip), potem SS (rip) noi przestalem czytac, teraz kupuje tylko dla cd (raz, max dwa razy do roku)
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2005, 21:28   #18
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
macie jakies zyczenie zeby jakas gazetka padla? jezeli sie czegos czepie i zaczne to czytac to zaraz padnie
kiedys kupowalem zeby poczytac - Gamber'a (rip), potem SS (rip) noi przestalem czytac, teraz kupuje tylko dla cd (raz, max dwa razy do roku)


o kurna stary to moze przestań czytać i pisać na tym forum, bo nam padnie
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2005, 21:50   #19
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez spider_84a
Zobaczcie ,jeśli ktoś kupuje co miesiąc CS- Action to wydaje ok 20 zł a przez 12 miesięcy wyda 240 a jeśli ktoś kupuje przez 3 lata to 720 ( za te pieniądze można kupic super karte G. albo płyte gł. ) A te gazetki i tak będą leżeć , znam ludzi którzy kolekcjonują zawzięcie miesięczniki , i mają tylko statysfakcje z tego , że je posiadają , a pieniądze idą w błoto - no chyba że ktoś ma kasy jak lodu wiec ... Według mnie to wywalnie pieniędzy w błoto

Pozdro SPiDER
ciekawa teoria, tylko troszkę śmieszna
czyli mam tez nie kupować książek bo one tylko leża na półce i nie ma z nich żadnego pożytku tylko leża i kurz zbierają i tez kasa jest wywalona w błoto.
uważam ze CDA jest warte tej ceny za ta kasę (20zł) dostajesz czasopismo na europejskim a śmiało można powiedzieć ze światowym poziomie, świetnym papierze, dużo stron no i cd lub dvd z pełnymi wersjami gier.
nie wiem gdzie tu jest wywalanie kasy w błoto
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2005, 22:06   #20
spider_84a
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 14.11.2004
Posty: 117
spider_84a w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja osobiście uważam ,że w sieci wszystko mogę znaleść tzw. Wszystko to co jest zawarte w czasopiśmie - tylko trzeba poszukać odpowiedniej stronki na której znajdziesz to co w czasopiśmie( tylko nie będziesz miał CD ,która jest załączona do czasopisma ) Ale jesli już kolekcjonujesz czasoposma np 2 lata to te z przed np 2 albo i te nawet z przed roku nie będą cię interesowały tzw. nie będziesz wracał do nich ponieważ są one stare i nieaktualne ( no chyba że lubisz obrazki ogladać

Ps. Książki są źródłem wiedzy o życiu ( posiadają bardzo rozszerzoną tematyke ) , natomiast czasopismo ( CD Action ) owczem również ale tylko o tematyce gier . I MOIM ZDANIEM to jest wywalanie pieniędzy w błotko - jeśłi to były by czasopisma komputerowe np. expert to zgodze się warto jest wtedy zainwestować we własną edukacje

Pozdrówki SPiDER
spider_84a jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2005, 22:27   #21
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@spider_84a co do książek, mają przesłanie lecz po co je kupować skoro można eBook znaleść - analogia do pierwszej części twojej wypowiedzi.
W CDA ma klimat, ten papier, teksty (Smugler, Mr Jedi...) nie uświadczysz takich w necie, a AR to jest majstersztyk
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2005, 22:45   #22
spider_84a
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 14.11.2004
Posty: 117
spider_84a w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja znajde interesującą stronke włącze muzyczke i również mam super klimat. A w w sieci jest dużo interesujących artykułów. A eboki , owszem można znaleść w sieci lecz po 1 : Niszczysz sobie wzrok - bo jeśli czytasz "Lalke " albo "Potop" to jest ponad kilkaset stron i wtedy wzrok niszczy się bardzo. Zgadzam się że dobrze jest mieć w domciu czasopisma , lecz to się wiaze z kosztami w wypadku CD Action są to duże koszta i szkoda na to pieniążki WYDAWAĆ "MI"

Pozdrówki SPiDER
spider_84a jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2005, 17:40   #23
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kontestator
o kurna stary to moze przestań czytać i pisać na tym forum, bo nam padnie
oby nie w sumie za forum nie place (ooooo kur****a, po co wplacalem na rozbudowe serwa )... no ale nic... odpukac
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2005, 21:12   #24
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
To i ja sie wypowiem... CDA za czalem kupowac od okolol grudnia 1997, potem wykupili ich Anglicy, potem znowu zmienil sie chyba wydawca... W kazdym raize byly z tym przygody... Moja krucjate kupowania CDA zakonczylem w roku 2001 kiedy stwierdzilem ze ten "europejski" i "swiatowy" poziom przestaje mnie zadowalac - po prostu gdzies uciekl ten klimacik dzieki ktoremu to pismo moglo kiedys smialo konkurowac z gamblerem. A teraz? Sa molochem, wykanaczaja wszystkie gazety (Gambler, SS, reaktywowany Top Secret itd.). Jedyne co teraz czytuje to PSX Extreme u kumpla bo ta gazetka NPARAWDE ma klimat - zawsze zaczynam od listow i tytulu "***** miesiaca", a dzial szara strefa i "pisane po kilku sake" nie maja sobie rownych w tym kraju. Rzeklem.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.